Frigidiškumas – būdas atsikratyti meilužio

file51041485_201c79cf.jpg
 
3 komentarai
Galite su tuo nesutikti, tačiau būsite neteisūs. Jei jūs nesutikote merginų, kurios net nenori aiškintis santykių ir išsiskiria geruoju, naudoja įvairius triukus, kad išvengtų intymumo – tai dar nereiškia, kad tokių nėra. Vienas iš tokių triukų ir yra įsivaizduojamas frigidiškumas.

Simptomai:

1. Abejingas elgesys lovoje (beveik nejuda, greitai pavargsta, tačiau iki tol jūs puikiai pamenate, kad viskas vystėsi normaliai). Tokį būdą naudoja ne hiperseksualios merginos, nes hiperseksualioms toks elgesys būtų įžeidimas, be to, jos myli savo kūną. Tiesa, gali būti išimčių ir tarp hiperseksualių merginų – kaip plinta šis virusas, niekas nežino.

2. Jei vaikinas labai myli ir nenori palikti merginos, tuo pačiu suteikdamas jai malonius pojūčius, ji pati pradeda kalbėti apie tai, kad ji šiandien nenori užsiimti seksu, kalba, kad ji greičiausiai yra frigidiška ir nori pailsėti. Tačiau poilsis gali būti gana aktyvus: mergvakaris, vakarėliai, klubai...

3. Į jūsų klausimus, rimtus pokalbius, nuoskaudas ir kaltinimus ji nereaguoja. Kitaip tariant, jus ignoruoja. O ji tai moka labai gerai.

Diagnozė:

Jus tikriausiai nori mesti, tačiau arba bijo jūsų, arba nori išvengti nemalonių pasiaiškinimų.

Gydymo metodai:

Problema sudėtinga ir išeiti iš jos nugalėtoju gana sunku, tačiau galima suplanuoti taktišką pergalę paskutiniu kovos etapu.

1. Jokiais būdais nereikia šliaužioti jai po kojomis, ištikimai žiūrėti į akis, būti švelniu – sprendimas jau seniai priimtas ir jūsų gražios akys čia nepadės.

2. Nedovanokite dovanų ir nebandykite jos papirkti. Visų pirma, ji nėra paperkama ir priims dovaną taip atsainiai, kad jūs tikrai neliksite patenkintas. Geriau pasaugokite savo pinigus bernvakariui po skyrybų.

3. Nešvaistykite savo žodžių vėjais, stengdamasis išsiaiškinti – jūs niekam nieko neįrodysite.

4. Nereikia pavydėti ir stengtis pagauti ją kaip neištikimą. Tai žemins jus.

5. Stenkitės atsitraukti ir pasikelti sau nuotaiką. Draugė nesipriešins, greičiau atvirkščiai. Bet žinokite, kad ji tikrai nesėdės namuose ir tikrai jūsų nelauks.

6. Jei jums palengvės, galite „nukrypti į kairę“, nes greičiausiai ir jus pats galite būti jau su ragais.

7. Jei ji vis dar nepersigalvojo ir kol kas laikosi savo veiksmų linijos – pamirškite ją ir raskite normalią merginą.

Vaikinams:

Aukščiau išdėstytas tekstas – tai nėra tikslus vadovas, kaip reikia veikti. Esmė juk ne frigidiškumas, o tik triukas, kaip išvengti santykių su jumis.

Merginoms:

Mylėkite ir išsiskirkite žmoniškai, nes rizikuojate sutikti dar gudresnį ir daugiau patirties turintį vaikiną. Ir liksite prie suskilusios geldos viena, įsimylėjusi save. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
oi oi kokia bėda, jei mergina neseksuali...
Amžių nugyvenau,bet viskas kaip ant delno...tik kosmonautas tikrai žino kas jo dubleris :ž-))
patyres, tiesa raso
Naujas komentaras