Gal važiuojame pas mane?

 
4 komentarai
- Važiuojame pas mane?

- Ne.

- Kodėl? Ką nenori apturėti puikaus sekso?

Na ir išsireiškė žmogus, kurį matau pirmą kartą gyvenime.

- Ne, tikrai nenoriu, aš ne to ieškau.

- Ką tu kalbi. Žinau, kad nori. Ko tu tokia įsitempus, atsipalaiduok, juk bus labai puiku. Nežiūrėk į viską taip rimtai.

- Pala, nežinojau, kad turi gebėjimų mano mintis skaityt. Ne, nenoriu aš su tavim mylėtis, manęs vienkartiniai nuotykiai nedomina.

Nepanašu, kad jis suprato. Toliau bandė įrodyti, kad aš trokšte trokštu su juo permiegoti. Tai tau, ant visažinio užtaikiau. Ir ne vieną kartą.

Galiu papasakoti apie tokią vaikinų dalį, kurią taip ir vadinu „visažiniais“. Jie yra labai savimi pasitikintys, mano sugebantys idealiai skaityti merginos kūno kalbą ir viską geriau žino už ją pačią. Jų tikslas – tave įtikinti, kad tu nori su jais pasimylėti ir menkinti tave, jei bandai paaiškinti, kad tau to tikrai nereikia.

- Aš matau, kaip tu dūsauji, žinau, kad to nori.

Dar vienas... Nesvarbu, kad tie užspausti atodūsiai buvo nuo minčių „kaip man nuo tavęs pabėgti“. Jis viską pasuko savo kryptimi. Nes jis „žino“, ko aš noriu.

- Tu viską per daug sureikšmini, reikia mėgautis gyvenimu, nereikia savęs varžyti.

Jeigu aš sureikšminu, tai vadinasi man tai reikšminga ir kažkodėl nematau reikalo savęs prievartauti ir daryti kažką per prievartą, nes neva tai padės man atsipalaiduoti.

Taip, aš rimtai, labai rimta, bet man tai patinka, aš tokia esu ir nebandykite manęs pakeisti. Jei pati to norėsiu, tai pati ir ieškosiu tam būdų, o ne leisiuos būti spraudžiama į kampą ir verčiama patikėti tuo, kas man nepriimtina.

Tiesa, ne visada tas visažiniškumas nuskamba taip tiesmukiškai ir vulgariai, kartais būna kitokių jo apraiškų, beje, net tokių, kurios kelia šypseną.

- Aš matau, kad tu nuliūdai, kai jis išėjo. Jis tau patinka, tiesa?

- Kas? – Nustebus ir kaip iš mėnulio nukritusi pasitikslinau pas klausiantįjį.

- Na Tomas, mačiau kaip į jį žiūrėjai. Deja, nepyk, man atrodo jam patinka kita.

Šiaip ne taip sulaikiau savo šypseną. Chi, dar vienas visažinis, jis žino, kad man patinka vaikinas, apie kurį nė sekundę nebuvau susimąsčiusi.

- Amm, nežinau. – Numykiau, nes kažkaip tingėjau veltis į tokias diskusijas kaip „tavo lūpos sako „ne, ne“, bet tavo akys sako „taip, taip“.

Va, būtent! Apie ką ir kalbu. Kai kurie vaikinai matomai bando kiekvienoje jiems reikalingoje situacijoje pritaikyti tą mitą (gal jame ir yra kartais tiesos, pripažįstu), kad merginos “ne”, reiškia “taip” ir atvirkščiai. Nepykit, bet man čia jau panašu į matymą, tai ką nori matyti. Iš tos serijos “ji perbraukė plaukus – ji manęs nori; ji man nusišypsojo – ji mane įsimylėjusi”.

Et, šitoj vietoj sustabdau save, nes man dažnai tai irgi taip pasirodo. Bet jei pasako “nepyk, suklydai”, nebebandau tos frazės paversti “o taip, noriu tavęs, čia ir dabar”.

Pabaigai noriu pabrėžti, čia jokiu būdu nekalbu apie visus vaikinus, tik apie tuos, su kuriais teko pačiai susidurti. Ir jokiu būdu nereiškia, kad visi mano gyvenime sutikti vaikinai buvo tokie. Oi tikrai ne, nes jei būtų, tai didelė tikimybė, kad mano įrašas būtų prasidėjęs “Visi vyrai kiaulės”. O dabar tik pasikartosiu, kad kai kuriems vaikinams kartais nepakenktų susilaikyti nuo tokių komentarų, kaip “aš žinau, ko tu nori”, o tai aš irgi galiu tuoj pateikti visą sąrašą jų tokių norų, apie kokius jie net neįsivaizduoja.

Fausta

 
Komentarai (4)
Sutinku su tavim, bet dabar kai pilna kvailiukiu, tai ir tokia strategija padeda :)
Perverskim sita situacija i kita puse. O jeigu jis tikrai zino ko tu nori? ko tau reikia? snekam apie dabarti. Pwz... Tau siuo momentu tikrai nepakenktu svelnus pedu masazas po sunkios darbo dienos arba manau galeciau tau atlikti erotini smegenyciu masaziuka po tokio ilgo straipsnio . Manau 1 arba 2 tikrai sugundytu . Dekui uz straipsniuka. Daba einu skaityk kita - kodel vyrams patinka dideli papukai :D
Vaikinas 10 kartų pabandęs šią strategiją 11-ą kartą sulauks pasisekimo
manau, kad labai svarbu tokiose situacijose nepasimesti paciai ir tinkamai atrezti.. kartais labai svarbu ne ka sakai, o kiek uztikrintai sakai :)))
Naujas komentaras