Geriau nei seksas: idėjos, kurios dar labiau suartins

pora-563f3aaebb052(1).jpg
 
Kai kurie žmonėms seksas santykiams yra visiškai nereikalingas. Jie myli šalia esantį žmogų ne dėl to, kad jis ar ji suteikia puikų orgazmą, bet tiesiog dėl buvimo šalia.

Seksas - tai ne vienintelis būdas parodyti žmogui, kad jo geidi. Kartais užtenka kelių paprastų veiksmų, kurie puikiai parodo, kad žmogus, esantis šalia tavęs, iš tiesų tau rūpi ir yra brangus.

Siūlome jums kelias idėjas, t. y. paprastas veiklas, kurios bus malonios ne tik abiem pusėm, bet ir dar labiau padės sustiprinti tarpusavio santykius.

Apsikabinkite

Kada paskutinį kartą apkabinote antrąją pusę? Įvairūs prisilietimai ar apsikabinimai gali suveikti dar geriau nei stipriausi afrodiziakai. Atlikti įvairių mokslininkų tyrimai teigia, kad apsikabinimai didina žmogaus savivertę ar net stiprina žmogaus imuninę sistemą!

Apsikabinimas suteikia saugumo ir pasitikėjimo jausmą. Jeigu norite, kad jūsų mylimasis ar mylimojo jaustųsi gerai santykiuose, apsikabinkite jį ar ją. Kuo dažniau tai atliksite, tuo bus geriau.

Kartu išgerkite

Sakoma, kad tikrasis žmogaus veidas pasirodo tada, kai išgeria. Išgėręs žmogus atsipalaiduoja, įgauna daugiau drąsos ir dažniausiai nevaržo savęs sakydamas ir elgdamasis taip, kaip nori. Turbūt dažnos lietuvių šeimos santuoka būtų buvusi daug laimingesnė, jeigu prieš susituokiant, būtų kartu išgėrę. Tada ir būtų paaiškėję, kas ką galvoja apie vienas kitą.

Todėl laisvą penktadienio ar šeštadienio vakarą praleiskite ne triukšmingame bare su draugais, o namie. Išgerkite ir leiskite sau atsipalaiduoti. Išdrįskite pasakyti tai, ko galbūt nedrįstate pasakyti. Paatviraukite vienas kitam.

Bučiuokitės

Bučiniai - tai ne tik įžanga į seksą. Bučiuotis su mylimu žmogumi yra ne tik didžiulis malonumas, bet ir nauda sveikatai.

Bučiniai mažina stresą, degina kalorijas ir net apsaugo nuo raukšlių! Bučiuojantis vadinamuoju prancūzišku bučiniu, dirba ne tik liežuvis, bet ir 29 veido raumenys skruostų bei žandikaulių srityje. Ilgas prancūziškas bučinys gali sudeginti net 50 kcal, todėl nepamirškite ilgai ir aistringai bučiuotis kasdien.

Kartu gaminkite 

Laikai, kada tik moterys sukosi prie puodų, jau seniai praėjo. Mylintis vyras turėtų prisidėti prie pusryčių, pietų ar vakarienės ruošimo, o moteris - tam netrukdyti ir padėkoti už pagalbą.

Maisto gaminimas suartina žmones. Drauge gamindami, pavyzdžiui, vakarienę, turėsite ne tik daug bendrauti ir ieškoti kompromisų, bet ir geriau įsiklausyti į vienas kitą. O jei klausytis nelabai pavyks, visada galite pasibučiuoti ar apsikabinti.

Kartu pabūkite

Kartais kalbėtis poroje nereikia - užtenka ir buvimo tyloje, šalia vienas kito. Nesistenkite nejaukios pauzės užpildyti bet kokiais kvailais pasakojimais, kurie visiškai nereikalingi. Geriau patylėkite ir mėgaukitės buvimu šalia vienas kito. 

Dėmesys vienas kitam

Dėmesį mėgsta visi - tiek moterys, tiek ir vyrai. Parodykite vienas kitam, kaip stipriai mylite. Kartais reikia tiek nedaug - frazės „aš tave myliu“, gašlių žinučių ar rytinio kavos puodelio.

Palepinkite vienas kitą dėmesiu. Kuo dažniau darysite vienas kitam staigmenas ir stengsitės, tuo jūsų santykiai bus tvirtesni. Tai, kas vyksta miegamajame ir kasdienybėje, geriau pamirškite. Ilgalaikiuose santykiuose tiek vyrai, tiek ir moterys nori dėmesio, todėl parodykite jam arba jai, kodėl jūs esate kartu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras