Geriausia gėjų draugė – „žuvėdra“

 
Tai tokio tipo moterys, kurios sąmoningai renkasi sau į vyrus gėjus. Dažniausiai dėl to, kad nori gražaus ir aprūpinto gyvenimo, o tuo pačiu visiškai išsaugoti laisvę ir nebūti nė už nieką atsakingai.

Homoseksualus vyras ir jo žmona nemiega vienoje lovoje

Žinia,  homoseksualiems vyrams tradicinė santuoka reikalinga tik dėl to, kad pridengtų savo netradicinę orientaciją. Tarp jų nemažai  ne tik populiarių šou pasaulio atstovų, bet ir sėkmingų verslininkų. Nes jų šeiminė padėtis, užmezgus dalykinius kontaktus su verslo partneriais, kaip paaiškėja, vis dėlto vaidina svarbų vaidmenį. Be to, santuoka su „žuvėdra“ leidžia gėjams slėpti savo tikrąją orientaciją ne tik nuo draugų, bet ir artimų žmonių. Kadangi visuomenė į homoseksualus žiūri labai nepalankiai. Todėl jiems ir tenka slėpti tiesą net nuo tėvų, o juo labiau nuo savo kolegų darbe. O kad nekiltų nereikalingi įtarinėjimai ir neišprovokuotų nepageidautinų klausimų, homoseksualus vyras ramia sąžine veda merginą. Tiesa, jis jai iš karto pasako apie savo orientaciją ir, ar ji sutiktų atlikti „žuvėdros“ vaidmenį.

Homoseksualus jaunas vyras ir jo jaunutė žmona, suprantama, nemiega vienoje lovoje. Kiekvienas gyvena atskirame kambaryje, kur gali daryti, ką nori. T.y. pasikviesti savo gerbėjus ir su jais linksmai leisti laiką. Tačiau, kaip pas tą vyruką atvažiuoja giminaičiai ar draugai, jo žmona „žuvėdra“ vaizduoja mylinčią žmoną. Kol sutuoktinius tai tenkina, jie visai gerai sutaria. O kas bus toliau - nesusimąsto. 

Vienos tai priima kaip išdavystę, kitos – gaili

Tačiau, jei žmona nuspręstų su juo išsiskirti – ne problema, homoseksualus vyrukas atrastų  kitą merginą tokiomis pat sąlygomis. Nors pasitaiko ir tokių atvejų, kai  mergina visiškai neplanavo ištekėti už gėjaus ir “žuvėdros“ vaidmuo teko jai visai nepelnytai. Kitaip tariant, ji sužinojo, kad vyras turi kitą vyrą, tik pagyvenusi su juo kartu. Aišku, reakcija gali būti nenuspėjama. Vienos tai priima kaip išdavystę, kitos – gaili ir nesupranta, kodėl sutuoktinis nuo jos nuslėpė savo lytinę orientaciją?“
Paprastai, kai praeina pirmas šokas, “žuvėdrai“ tenka apsispręsti: likti ar išeiti. Vis dėlto dauguma moterų renkasi pirmą variantą, tikėdamosios, kad vyras anksčiau ar vėliau pakeis savo orientaciją. Todėl gana ilgą laiką užmerkia akis ir į jo „paklydimus“. Tiesa, ilgainiui pradeda suprasti, kad kentėti nėra prasmės, nes vyras vis tiek nepasikeis. Išeina, kad viskas, kas buvo praeityje – vien apsimetinėjimas, todėl nėra dėl ko ir gailėtis.

„Žuvėdrai“ dažnai tenka spręsti dilemą

Juk ne vienas gėjus, sukūręs šeimą, ilgą laiką slepia savo orientaciją net nuo žmonos. T.y. turėjo virtuoziškai apsimetinėti net tuose dalykuose, kur, atrodo, neapgausi: seksualiniuose santykiuose. Bet anksčiau ar vėliau jie pavargsta meluoti. Bent jau savo žmonai. Tačiau dėl kokių nors kitų priežasčių žengti drąsų žingsnį ir palikti šeimą ryžtasi toli gražu ne kiekvienas gėjus. Todėl „žuvėdrai“ ir tenka spręsti dilemą: likti patikima ir supratinga drauge savo vyrui, ar išeiti, gavus dar vieną galimybę turėti savo asmeninę laimę.

Kaip bebūtų keista, bet paaiškėjus, kad sutuoktinis – gėjus, „žuvėdros“ per daug nesisieloja. Nors, kai sužino tiesą, ir nusimena, tačiau dažnai išsaugo šeimą. Mat tada dažniausiai jie jau turi vaikų, kuriems reikalingas tėvas. Be to, vyras gėjus paprastai būna drausmingas šeimos vyras ir rūpestingas tėvas.

Tarp moters ir gėjaus labai retai įsiplieskia tikri jausmai

Nors seksas su vyru gėjumi  būna labai retai, tačiau net ir paaiškėjus tiesai, „žuvėdra“ neatsisako turėti su juo intymių santykių ir stengiasi pasitenkinti. Gėjaus žmona įsitikinusi, kad net jei ji turėtų meilužį, sutuoktinis ramiai į tai žiūrėtų. Mat jis galvoja ne tik apie savo, bet ir savo antrosios pusės laimę.
Be to, sutuoktiniai neturi jokių paslapčių vienas nuo kito ir, beje, abu įsitikinę, kad tikra meilė ir seksas – tai ne vienas ir tas pats. „Iki savo vyro aš mylėjau vieną žmogų, bet nejaučiau jam jokio seksualinio potraukio“, - prisipažino viena „žuvėdrų“. – O savo vyrą gėjų myliu ne tik kaip draugą, bet jis mane traukia ir kaip vyras. Tačiau, jei tarp mūsų nebeliktų intymių santykių, per daug neliūdėsiu“.
Tuo tarpu psichologai tikina, kad tarp moters ir gėjaus labai retai įsiplieskia tikri jausmai. Tačiau yra nemažai ir tokių vyrų, kurie dėl kitų vyrų nė neabejodami palieka savo šeimas. Tokiais atvejais grąžinti vyrą į šeimą iš esmės neįmanoma. O štai santuokos tarp vyro gėjaus ir jo žmonos „žuvėdros“ -  pakankamai paplitusios. Paradoksas, bet tokios santuokos – patvaresnės, kadangi jųdviejų santykiuose esama daugiau pasitikėjimo ir abipusio supratimo.

 
Komentarai
Naujas komentaras