Greitų skyrybų požymiai

Skyrybos.jpg
 
5 komentarai
Galbūt kažkam atrodys keista, tačiau televizorius yra priešas numeris vienas įsimylėjusiai porelei. Specialistai mano, jei vienas iš partnerių eina miegoti, o kitas pasirenka vienas žiūrėti vakarines programas, vadinasi, tarp jų atsirado susvetimėjimas.

Situacija, kai vienas iš sutuoktinių skaito lovoje, o kitas tuo pat metu bando užmigti, taip pat nieko gero nežada. Pagal psichologus, vyras ir žmona privalo kuo daugiau bendrauti, o ne atsitraukti – netgi pačia įdomiausia pasaulyje knyga.

O štai karštos diskusijos tarp sutuoktinių padeda bet kokiems santykiams. Tačiau, jei vienas iš partnerių vietoj to, kad pradėtų ginčytis, pasirenka nutylėjimą arba vieno žodžio atsakymus, vadinasi, jis tampa abejingas savo antrajai pusei.

Kartais atrodo, kad sutuoktiniai vis dėl to kalbasi. Tačiau taip išeina, kad kiekvienas iš jų skundžiasi darbu, savo vadovu arba kolegomis, ir netgi nebando ieškoti bendrų temų pokalbiui, kas stiprina santuoką.

Vienas iš svarbiausių požymių, kurie patvirtina, kad kontaktas tarp sutuoktinių prarastas, yra neformalaus bendravimo sumažėjimas arba jo nebuvimas. Juk santuokos esmė – spontaniškumas, kuris tenkina abus sutuoktinius, taip pat noras dalintis savo mintimis ir jausmais su partneriu.

Pavojaus signalas taip pat yra ir situacijos, kai partneriai, tarkim, susitinka restorane ir negali kalbėtis daugiau apie nieką, tik apie vaikus ar darbą. O dar baisiau, jei sutuoktiniai mano, kad tai tik laiko ir pinigų švaistymas susitikti ne namuose ir randa milijoną priežasčių, kad nesusitiktų. 

Nereikia pamiršti, kad siekiant kokybiškų santykių kiekvienas žmogus turi turėti ir savo asmeninę erdvę, kai jis leidžia laiką atskirai. Tačiau jei jums nekyla noras pasipasakoti apie tai, ką nuveikėte būdami vieni, ką galvojate ir jaučiate, vadinasi, šis žmogus jums nėra toks brangus. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
wowwwwwwww
100% teisingas straipsnis
O mam patiko ir pritariu.
ka cia pjauni gryba,ten tas psl... neistikimi.lt vapsie grybas,nieko ten ner,neturi ka rasyt tai gereu vapsie nieko nerasyk
Todel miegamajame neturim televizoriaus, nes kiekviena vakara yra apie ka kalbeti ;D
Naujas komentaras