Griaunami mitai apie vyrų neištikimybę

 
1 komentaras
Įtarimai nesantuokiniais santykiais dažnai yra siejami su vyrais, kurie dažnai laikomi palaidūnais. Kaip ten bebūtų, Veik Foresto universiteto mokslininkai savo naujais tyrimų rezultatais šį stereotipą sugriauna.

Pasak Andrew Irvin-Smilerio, didžioji dauguma vaikinų ir vyrų prioritetą teikia ir labiausiai vertina emocinius ryšius su partnere.

„Mūsų visuomenėje yra populiarus išankstinis nusistatymas, kad vyrai yra palaidūnai ir nori tik sekso“, - sako A. Smileris.

Tačiau tyrimo duomenys byloja ką kitą. Nors vyrai ir turi daugiau partnerių nei moterys, tačiau dauguma vyrų vienu metu santykiauja tik su viena moterimi, nes jiems yra svarbus emocinis ryšys su partnere.

A. Smilerio tyrimas taip pat atskleidžia, jog tokį stereotipą perša žiniasklaida dėl televizijoje dažnai kuriamo palaidūniško gyvenimo būdo vyro įvaizdžio. Visiems žinomu pavyzdžiu gali būti serialo „Draugai“ (ang. „Friends“) herojus Džo. Prie to prisideda ir daug dėmesio sulaukiantys garsių žmonių skandalai dėl netinkamo vyrų elgesio.

„Tuomet kyla klausimas: ar žiniasklaida atspindi realybę, ar ją kuria?“, - retorinį klausimą užduoda A. Smileris.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
vyrai buvo ir bus palaidunai. labai reta rasti istikima vyra. ty. praktiskai neimanomas dalykas.
Naujas komentaras