Harmoningi tarpusavio santykiai. Kaip juos išsaugoti?

pora-65371736.jpg
 
Atrasti širdžiai mylimą žmogų nėra taip paprasta. Tačiau išsaugoti ir puoselėti santykius dar sudėtingiau. Todėl štai keletas patarimų moterims, kurie leis pasisemti išminties ir ilgai bei laimingai gyventi su mylimuoju.

Pažinkite vienas kitą. Jūs turite tvirtai žinoti, koks vyro požiūris į gyvenimą, ką galvoja apie santykius, ko iš jų tikisi, kokios jo svajonės ir siekiai. Dauguma moterų idealizuoja mylimąjį, gyvena savo susikurtame fantazijų pasaulyje. Dažna iš jų atsiduria meilužių pozicijoje ir naiviai tikisi, kad vyras paliks turimą šeimą ir ves ją. Arba deda visas pastangas tam, kad susilauktų vaikelio, o po to sužino, jog kūdikis neįsivaizduojamas vyro planuose. Užuot išsiaiškinusios tikslią informaciją, galybę metų gaišta laiką su netinkamu jai žmogumi bei patiria didžiulę nuoskaudą.

Tikslai, vienijantys jus abu. Sėkmingam santuokiniam gyvenimui kurti - bendri šeimos ir ateities tikslai. Sakoma, jog žmonės dažniausiai skiriasi tada, kai keičiasi kiekvieno iš partnerių požiūris į gyvenimą, tikslai, o bendrų siekių jie iki šiol nebuvo radę. Įkurti bendrą verslą, įsigyti augintinį, turėti trečią vaikelį ar persikelti iš buto į namą - svarbiausia, kad abu sutuoktiniai būtų suinteresuoti pasiekti tuos pačius tikslus. Tačiau jei šeimą užklupo sunkumai, juos nugalėsite tik tada, jei būsite įsitikinę, jog šiuo žmogumi, norite ir toliau kurti bendrą ateitį, bei koja kojon žengti per gyvenimą. Taip pat neuždarykite vienas kito į auksinį narvelį, suteikite dvasinės ir fizinės laisvės. Leiskite dažniau pasimatyti su draugais, užsiimti mėgstama veikla ar tiesiog iš naujo persvarstyti ir priimti prioritetus.

Išklausykite vienas kitą. Labiau įsiklausykite į mylimojo tariamus žodžius, pasistenkite suprasti ir pasitikėti juo. Visi kartais klystame ar pasakome šiurkštesnį žodį, tai nieko smerktino, svarbiausia pasimokyti iš savo klaidų ir daugiau jų nekartoti. Gerbkite mylimojo nuomonę ir poziciją, net tuo atveju, jei ji nesutampa su jūsiške.

Erotiniai žaidimai. Pasitenkimas lovos reikalais - vienas geriausių santykių receptų. Skirkite daugiau dėmesio seksui, erotiniams žaidimams ir glamonėms. Atminkite, jog dėl stiprios fizinės traukos pasirinkote vienas kitą. Jokios materialinės vertybės, vaikai ir bendri interesai negalės kompensuoti sekso trūkumo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras