Ideali moteris: kodėl jos bijo vyrai?

ideali-moteris.jpg
 
Aukšta, visada pasitempus, teisingų veido bruožų, nepriekaištinga oda ir plaukais, kurių galėtų pavydėti kiekvienas modelis iš šampūnų reklamos. Be to, ji turi du aukštojo mokslo diplomus, lengvai kalba angliškai, itališkai ir arabiškai, supranta meną ir labai gerai gamina maistą. Vienu žodžiu, ne mergina, bet pasaka!

Jūs manote, kad ji negali atsimušti nuo pasekėjų? Norėtumėt! Tokioms neretai trūksta vyriško dėmesio – jų sutiktus vyrus galima būtų suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų ir suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmieji – tie, su kuriais galima skirtis ir dėl nieko nesigailėti: jie infantilūs ir lengvabūdiški „mamos sūneliai“. Antrieji – normalūs vyrai, visiškai tinkami rimtiems santykiams, tik kažkodėl idealią moterį jie palieka po 1-2 pažinties mėnesių.

Tad kodėl vyrai taip rezervuotai žiūri iš pažiūros į idealias moteris? Viena iš problemų – tokios moterys pernelyg rimtos bendravime, sekse, buityje. Daugelio vyrų akyse šis moters bruožas užbraukia visus kitus moters pliusus. Taigi, reikia išsiaiškinti, kokias aseksualias savybes turi rimtos moterys.

Rimtos moterys iššaukia ne pačias erotiškiausias asociacijas

Vyrams nepatinka tokios moterys, nes jie jų... bijo. Kiekviename išdidžiame patine slypi išdykėlis berniukas, kuris laukia, kada jį sučiups nusikaltimo vietoje ir nubaus. O rimta moteris visu savo įvaizdžiu tiesiog sako: „Su manimi geriau nejuokauk!“. Sakykite, kas norėtų atsidurti mokyklos direktorės glėbyje.

Rimta moteris nuobodi

Ir visai ne dėl to, kad su ja nuobodu kalbėtis. Galima būti vaikščiojančia enciklopedija, tačiau išlikti nuobodžiai. Paprasčiausiai dauguma vyrų nepatinka jumoro jausmo nebuvimas, ir tai juos atstumia. Santykiai su moterimis turi atnešti džiaugsmą ir atotrūkį nuo sunkių kasdieninių darbų, o ne grįžus namo vėl panirti į įtampą bei rimtį.

Rimta moteris neigiamai veikia vyrišką savivertę

Jei moteris nesijuokia iš vyro juokų, nori nenori jį įžeidžia. Jos rūstus žvilgsnis tiesiog sako: „Aš nesiruošiu nusileisti iki tavo lygio ir juoktis iš visokių niekų“. Kam gi tai patiktų?

Rimta moteris nemoka flirtuoti

Kadangi jis mano, kad taip mažinama vyriška vertė. Arba bijo pasirodyti niekam tikęs, būdamas juokingu, pakliūdamas į kvailas situacijas. Bet kokiu atveju dažnai už moteriško rimtumo slepiasi banalus nepasitikėjimas savimi.

Tiesa, stereotipai, kad vyrams patinka vien tik kvailutės kvatoklės, nieko bendro su tiesa neturi. Tačiau sveikas jumoro jausmas, sveika saviironija, mokėjimas pasijuokti iš savęs nekalba apie kvailystes, lengvabūdiškumą ir paviršutiniškumą. Atvirkščiai, tai tik sveikos seksualinės ir adekvačios savivertės įrodymas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras