Ideali moteris – su didžiuliu apetitu seksui

 
15 komentarai
Vyrai tiki, jog ideali mergina yra ta, kuri turi didelį sekso poreikį, mėgaujasi skaniu maistu bei sugeba susiruošti per dešimt minučių.

Taip pat ji turi būti karjeros moteris, uždirbti daugiau nei vyras, bet tuo pačiu dažnai būti namuose ir prižiūrėti vaikus.

Tokius idealios merginos kriterijus įvardino 3000 vyrų.

Kitas reikalavimų sąrašo viršuje esantis kriterijus – šelmiškai seksualus užpakaliukas.

Nors daugelis vyrų įvardino, kad ideali mergina turi prižiūrėti ir kontroliuoti savo svorį, net 89 procentai jų kaip reikalavimą įvardino moters pomėgį be sąžinės graužaties mėgautis maistu. Taip pat ji turi būti liekna, pasitikinti savimi tiek, kad galėtų išeiti iš namų ir be makiažo.

„Moterims atitikti visus šiuos standartus atrodo neįmanoma, tuo tarpu 6 iš 10 vyrų tiki, kad jų ideali mergina kažkur yra ir vieną dieną jie susitiks. Tačiau reikalavimuose yra nemažai prieštaravimų ir tai gali apsunkinti partnerės susiradimą.“,- teigia psichologai.

Juk nėra daug moterų, kurios gali kasdien mėgautis daugybe skanaus maisto ir likti lieknos. Kita painiava – ar įmanoma daug uždirbti sėdint namuose ir prižiūrint vaikus?

Intelektualumas, galimybė įdomiai pasikalbėti vyrams nebuvo labai svarbu – 61procentas stipriosios lyties atstovų prioritetą teikė gražiam juokui, humoro jausmui.

Suaugusiems.lt 

Vyrams: Kokia Jums būtų ideali mergina?
 
Komentarai (15)
MANIŠKĖ DAUGIAU UŽ MANE UŽDIRBA LOVOJE NETINGINĖ,SKANEIAI GAMINA,UŽAUGINOME VAIKUS JAU MUMS PER 50M. BET SEKSU NESISKUNDŽIU ŽMONA.PER SAVAITE VYDURKIS 5K. TOKS IR TAS GYVENIMAS
na kaip cia pasakius, manau visos moterys nori, ir visada atras laiko greitukui, jei aisku vyras to vertas
Hm, perskaicius straipsni kyla klausimu.... Jeigu moteris atitinka visus isvardintus reikalavimus, tai labai idomu suzinoti koks tada turetu buti vyras ir kokius reikalavimus jis kelia sau? O ar tokiai moteriai aplamai reikia draugo? Juk ji viskuo gali pasirupinti pati, o sekso partneri - gali rinktis bet koki... :)
Kas cia pasake,kad moterys duoda ,o vyrai ima ? :DDD Moteris net ir tada kai duoda,is tikruju ima ,nes moterys VISADA ima !
sveiki, vat ir nesitiki man tokiomis nesamonemis. nes tai buvo statistinis tyrimas, o tokie tyrimai nepasako, nei priezastingumo, nei dar kokiu nors prasminiu rysiu. ju rezultatai daznai yra padriki... kaip vyras arba nesu daugumos atstovas, arba tiesiog matau, jog cia kazkas negerai...
Ne visos, turinčios didelį sekso poreikį, eina na lievo ;-)
moterys duoda , o vyrai ima. Nieko veltui nebūna. Mirtis alfonsams cha cha cha
Is patirties, be intelektualumo (tiek vyru, tiek ir moteru tarpe) geras humoro jausmas yra neimanomas..
lietuviai kaip matosi megsta moteriskes "Turinti didelį sekso poreikį" einancias kaip cia pasakius na lieva :D
tiesa, nes daugiau uzdirbancias moteris megsta tik bedarbiai alfonsai, kurie gerai jauciasi po padu =D
o lietuviai žiūriu nemėgsta karjerisčių ir daugiau uždirbančių :D
nedraugauciau ne su vienu, kuris identiskai masto, tad 3000 vyru galima isbraukti =D
Intelektuali - beabejones vienintelis ir pagrindinis kriterijus
Kazkoks nesamoningas straipsnis...
bet optimistai tie vyrai :)
Naujas komentaras