Idealus jaunikis: koks jis turėtų būti?

sex-love-life-2016-01-couple-beach-main.jpg
 
Balta suknelė ir skambantys bažnyčios varpai – kiekvienos merginos svajonė. Tačiau kaip neapsigauti ir žinoti, jog išrinktasis yra ta vienintelė, viso gyvenimo meilė, su kuria nori sulaukti gyvenimo saulėlydžio? Vaikščioti į pasimatymus, juose linksmai leisti laiką ir gyventi kartu, susidurti su problemomis, bet niekieno nelaukiamu svečiu – rutina, tikrai ne tas pats.

Todėl prieš ištardamos lemtingąjį TAIP, savo mylimajam, išsiaiškinkite ir įsitikinkite, jog jis pasižymi štai tokiomis gerosiomis savybėmis. 

Mylimasis nebijo įsipareigojimų. Sąvoka įsipareigojimas labai plati, todėl susitikinėdamos su vaikinu, išsiaiškinkite ne tik jo požiūrį į rimtus santykius ir laukiančius įsipareigojimus, tačiau atkreipkite dėmesį kaip mylimasis vykdo duotus pažadus. Pažadėjo tėčiui pagelbėti lauko darbuose ar užsiminė šefui, jog ilgiau padirbėti, jam tikrai ne problema? Atkreipkite dėmesį, kaip vykdo šiuos pažadus, uoliai ar su didžiausia kančia veide. Atsakymai į šiuos ir panašius klausimus padės jums suprasti, ar jūsų mylimasis yra linkęs vykdyti įsipareigojimus.

Priima Jus tokią, kokia esate. Tik nuoširdžiai mylintis vyras, sugebės Jus priimti tokią, kokia esate. Jam būsite graži visokia, su pūsta suknele ir vakariniu makiažu, ne mažiau Jus gerbs ir mylės, vilkinčią treningus ir avinčią sportinius batelius. Mylimasis neturėtų priekaištauti dėl Jūsų išvaizdos ar priaugtų keleto papildomų kilogramų. Žinoma, jei kūno svoris kenkia Jūsų sveikatai, tai visai kas kita, todėl tokiu atveju sulaukusios iš mylimojo lūpų išgirdusios tokį komentarą tikrai neįsižeiskite, jis tik rūpinasi Jūsų gerove.

Moka elgtis su pinigais. Tikrai nereiškia, kad mylimasis turi vartytis and didžiausios aukso krūvos, tačiau gyventi bus daug lengviau, jei ištekėsite už vyro, kuris moka tinkamai elgtis su finansais. Tai išsiaiškinti galima labai paprastai, patikrinkite ar jis kam nors turi finansinių įsipareigojimų, skolų, ar turi keleto metų finansinį planą, kuriame smulkiai išdėto, kokiais būdais uždirbs pinigus, kur juos investuos ir panašiai. Galite prieštarauti sakydamos, kad meilės už pinigus nenusipirksi, tačiau būkime realistai, juk vien meile neapmokėsite sąskaitos už šildymą ar buto nuomą.

Mylintis. Žinoma, kiekviena moteris nori, kad jos partneris kuo dažniau rodytų jai dėmesį ir meilę, tačiau viso to neužtenka. Šilti jausmai, meilė nėra tik gėlių puokštės ar širdį glostančios dovanos. Tai rūpestingumas, domėjimasis Jumis, palaikymas džiugiausiomis ir pačiomis sunkiausiomis akimirkomis. Todėl prieš apsikeisdami aukso žiedais ir prisiekdami amžiną meilę, bei ištikimybę, įsitikinkite, kad mylimajam netrūksta dėmesingumo ir rūpestingumo.

Motyvuotas. Ar jūsų mylimasis yra motyvuotas rūpintis savimi, namais, turiningu laisvalaikiu? Juk kiekvienas žmogus privalo gyvenime turėti tikslų ir kryptingai jų siekti. O ne visą atsakomybė užkrauti ant moters pečių.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras