Ilgas kojas myli ne tik vyrai!

 
6 komentarai
Jei turite kojas ir mokate jomis pasinaudoti, patrauklesni atrodysite tiek vyrams, tiek moterims, - skelbia naujo tyrimo rezultatai.

Tyrimas patvirtino tradicinę nuomonę, kad vyrams žaviau atrodo ilgas kojas turinčios merginos.

„Visi žinome, kad vyrams patinka ilgakojės. Tačiau tyrimo atrasta naujiena tokia, jog moterys taip pat mieliau renkasi partnerius ilgesnėmis kojomis“,- pasakojo tyrimo vadovė psichologė M. Haselton.

Tyrėjai apklausė daugiau nei 200 vyrų bei moterų. Respondentai turėjo žiūrėdami nuotraukas įvertinti septynių abejų lyčių atstovų patrauklumą. Visos nuotraukos buvo vienodo dydžio, tačiau jose esančių žmonių ūgis skyrėsi (5,10 ar 15 procentų ilgesnės nei įprasta kojos).

Dauguma pirmenybę teikė žmonėms, kurių kojos – 5 procentais ilgesnės nei įprasta. Taip pat patraukliai respondentams atrodė 10 procentų ilgesnės kojos.

Remiantis kito tyrimo rezultatais teigiama, jog idealiausia, kai moters kojos yra 1,4 karto ilgesnės už viršutinę kūno dalį. Pavyzdžiui, Nicole Kidman atitinka šią normą. Tos, kurios jaučiasi per žemos, gali padėkoti Leonardo Da Vinci už tai, kad išrado aukštakulnius batus, leidžiančius kiekvienai pasijusti dailesne.

Ilgos kojos – nėra tik estetinis privalumas. Jos taip pat siejamos su sveikesniu kūnu, sveikesniu žmogumi.

„Trumpesnės kojos siejamos su tokiomis ligomis kaip diabetas, širdies ir kraujagyslių ligos... Taigi, ilgesnėmis kojomis žmonės gali nesąmoningai žavėtis dėl šių nuorodos į geresnę sveikatos būklę“,- sakė tyrimo vadovė.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
moksliskai taip pat irodyta, kad moteris ar vyrus ilgomis kojomis renkasi aukstesnio intelekto partneriai
Pati esu ilgakoje. Ir tai pati silpniausia kuno dalis man, kaip ir daugumai tokiu, ilgu koju savininkiu... Oru permainos- kojom tai jauciu("normaliem zmonem" tai dazniausiai galva perspeja apie oru pokycius), moteru ligos- isvis vos pavaikstau, sekso metu- partneris mano buvima "virsuje" gali megautis max 2 min., o ka ir bekalbet apie baime islipt is lovos po orgazmo... Taip, ilgos kojos- tikrai grazu, bet... daugumai ju savininkiu tai yra ir nasta...
ilgakojos beveik kas antra mergina turi stuburo problemu, kita mokslininkai jau irode,kad zemesni zmones 10 m.ilgiau gyvena, tai kad tai tik isvaizda,tai, kad nereikia čia...
ilgakojes gerai, trumpakojes blogai, o kodel niekam nepatinka proporcingi zmones? =DDD gal tos ilgakojes turi kitu bedu, pvz su sanariais =D be to zmogus juk nekaltas jei ji pagimde toki, koks jis yra, turnikas cia nepades, tad baikim rusiuot zmones, visus kazkas myli =) su sventem!
man kai kurios panos netgi seksualiau atrodo su trumpom ir pilnom kojom,galit netiket,bet taip yra...
ypac sexovai atrodo, kai zirkliuoja ilgakoje dvimetriniais zingsniais ant kablu ir dar svirduliuoja... :D
Naujas komentaras