Intymaus pokalbio strategija

 
Jei nejaučiate pasitenkinimo intymioje gyvenimo sferoje, jei itin sunkiai pavyksta išsiaiškinti su partneriu prieštaravimus, tai tikriausiai galvojate, kad seksualinis gyvenimas nepasisekė?

Tai greičiausiai reiškia, kad jūs, panašu, nekalbate apie savo seksualinius poreikius.

Vyrams kartais net nešauna mintis į galvą pasakyti partnerei apie savo seksualinius pomėgius, o moterys tiesiog bijo ir nutyli. Nors viduje kaupiasi emocijos, nerealizuotos fantazijos, kurios ilgainiui virsta į nepasitenkinimą ir išgyvenimus. Todėl reikėtų atrasti tam laiko ir aptarti susiklosčiusią situaciją. Tačiau tikrai nevertėtų tempti gumos: kuo anksčiau pradėsite intymiai atvirauti, tuo geriau bus jums abiems.

Kaip išsirinkti tinkamą momentą

Bene viena didžiausia partnerių klaidų, tai nesugebėjimas išsirinkti tinkamą tokiems pokalbiams laiką. Visiškai ne vietoje pradėti aptarinėti savo baimes ir nuogastąvimus tuo metu, kai partneris nusiteikęs žaismingai ir nori moterį glamonėti. Todėl tuo momentu pats geriausias partnerės sprendimas - veikti aktyviau ir net perimti iniciatyvą į savo rankas. Mat vyrams labai patinka, kai moterys gestais, prislopintu balsu ar kaip nors kitaip leidžia jiems suprasti, kad jos patenkintos savo pojūčiais.

Venkite instrukcijų ir nurodymų lovoje

Žinoma, moteriška iniciatyva daugumos atvejų sveikintinas dalykas. Tačiau nereikėtų piktnaudžiauti feminizmu ir nuolat pabrėžti savo seksualinius norus. Vyras gali paprasčiausiai išsigąsti tokios moters hiperseksualumo. Todėl nerekomenduotinos visokios instrukcijos ir nurodymai lovoje, kaip ir vadovaujantis tonas. Reikėtų nepamiršti, kad tai – gražus meilės aktas, o ne „Kama Sutros“ kurso užsiėmimai. Todėl judviem reikia tik atsipalaiduoti ir patirti malonumą nuo susiliejimo į vieną visumą su mylimu žmogumi.

Geriau iš anksto aptarti savo norus ir pomėgius

Vyrams reikia negailėti glamonių, stimuliuoti, girti jų galimybes ir tvirtinti, kad jie viską daro teisingai. Tada galite drąsiai tikėtis saldžių vaisių. Po tokių santykių partneris bus pasirengęs dėl jūsų nuversti kalnus.

O jei jūs pradėsite griežtu tonu aiškinti, kaip jam elgtis, dar ir palydint savo žodžius tokiais pat gestais, tai nenustebkite, jei vyras apskritai pradės vengti jūsų glamonių.

Bet kartais būna ir priešingai: aktyvus partneris nuolat siūlo naujas sekso pozas, o moteris atsisako paklusti, priešinasi, nes morališkai nėra pasirengusi tokiems staigiems pokyčiams. Todėl geriau būtų iš anksto aptarti savo norus ir pomėgius, nes nuoširdžiai ir atvirai pasikalbėjus, galima išgelbėti padėtį ir pakeisti situaciją, o štai tylėjimas naikina aistros kibirkštis ir pasitikėjimą. Galų gale mylimasis - ne aiškiaregis, kad nutuoktų, kas vyksta moters viduje.

Ar verta laukti greitų rezultatų?

Iš karto sakome – NE. Pamėginkite patys atsidurti tokioje situacijoje. Ar visados greitai ir be žodžių esate pasirengusios išpildyti partnerio norus? Juk jis taip pat gali būti ir kitokio auklėjimo, ir visai kitoks požiūris į seksą. Todėl jis gali sutrikti, nesuprasti, pradėti dvejoti ir abejoti. Reikėtų nepamiršti, kad vyrui visados maloniau jausti, kad tai jis - lyderis ir savo poelgių iniciatorius. Todėl moteriai geriau būti vandeniu, o ne akmeniu. Turėtų pasakyti vyrus apie savo norus atsargiai, tarsi iš tolo ir tegul jis, praėjus kiek laiko, pateikia juos kaip savo. Galų gale, koks skirtumas. Juk svarbiausia, kad būtų pasiektas trokštamas rezultatas.

Erotiškai neskambantys žodžiai prislopina švelnumą ir aistrą

Žinoma, nuostabu, jei pora kalba ta pačia kalba ir intymioje gyvenimo sferoje. Tačiau dažnai būna taip, kad partneriai varžosi įvardinti intymius dalykus taip, kaip jie turėtų būti įvardinti. Be to, nesugeba atitinkamais žodžiais aiškiai išreikšti savo mintis. Taip yra dėl to, kad intymaus bendravimo kalba dar tik pradedama kurti. Tačiau ją kuria patys partneriai. Kai pas mus dar nebuvo priima garsiai kalbėti apie seksą, mes ir nežinojome, kad labai svarbu viską teisingai akcentuoti. Todėl ir naudoja išimtinai mokslinius terminus, pavyzdžiui, „falas“ ar „vagina“, kurie ir neskamba erotiškai, ir prislopina švelnumą bei aistrą. Todėl norint išmokti kalbėti labiau intymia kalba, užtenka paskaityti erotinę grožinę literatūrą arba pažiūrėti erotinį filmą, kur tikrai atrasite daug naujų pavadinimų, skirtų vyro ir moters intymioms kūno vietoms. Be to, o kas neleidžia jums patiems sugalvoti savo, mielus ir priimtinus ausiai intymius išsireiškimus? Svarbiausia, nepamirškite vieno, kad vyro lytinis organas – tai jo pasididžiavimas. Todėl ir reikėtų jį vadinti pagirtinais ar Mažybiniais vardais. Tik jokiu būdu ne mažyliu, kuokeliu ar pipete! Tai turi būti iškilūs pavadinimai, simboliškai vaizduojantys tvirtą ir didelį daiktą. Vyrams bus dvigubai maloniau bendrauti su moterimi, su kuria jis gali drąsiai aptarinėti savo intymias vietas.

Ar lengva kalbėtis su partneriu (-e) intymiomis temomis?
 
Komentarai
Naujas komentaras