Įpročiai, galintys sugriauti santykius

 
Esame linkę manyti, kad visi nesusipratimai galiausiai praeina, konfliktai baigiasi ir santykiai teka ramia vaga. Tačiau tik nedaugelis iš mūsų ginčams stengiasi jiems užkirsti kelią visiems laikams. Tam reikia ne tik gerų norų, bet ir didžiulio ryžto, kantrybės ir sėkmės. Net paties kantriausiojo taurė vieną gražią dieną bus perpildyta. Kad taip neatsitiktų, pateikiame sąrašą blogiausių įpročių, kurių vertėtų atsikratyti.

Mylimojo šeimos kritikavimas. Net jeigu santykiai su mylimojo artimaisiais nėra idealūs, pasistenkite nereikšti nepasitenkinimo jais. Juk kiekvienam kraujas užverda išgirdus nemalonią kritiką apie artimuosius. Neprivalote su jais praleisti viso laisvo laiko, tačiau karts nuo karto susitikti būtina, tokiu elgesiu tiek mylimajam, tiek jo giminaičiams parodysite, kad jie jums nėra tuščia vieta.

Šnipinėjimas. Daugiau ar mažiau smalsūs esame visi, tačiau tai neturi pažeisti asmeninės erdvės ribų. Kad ir kaip norėtųsi paskaityti mylimojo žinutes telefone ar patikrinti jo socialinių tinklų paskyrą, taip elgtis nevertėtų. Svarbiausia išlaikyti pasitikėjimą ir gerbti žmogaus privatumą. Jūs tikriausiai neliktumėte labai sužavėti jei mylimasis įkyriai tikrintų jūsų telefoną ar kitas bendrauti leidžiančias priemones. Todėl šiuo atveju labai tinka posakis: elkis su kitu taip, kaip norėtum, jog su tavimi elgtųsi.

Ginčai viešumoje. Natūralu, kad abu turite savo nuomonę, kurią žūtbūt stengiatės išsaugoti, tačiau ginčytis, tačiau ginčų, girdint pašaliniams asmenims reikėtų vengti. Problemas spręskite likę dviese, į konfliktą neįpainiodami su juo nesusijusių žmonių.

Bandymai pakeisti partnerį. Tobulą mylimąjį norime turėti visi, tačiau kaip puikiai žinome- tokių žmonių nebūna. Kiekvienas turime savų trūkumų, didesnių ar mažesnių, bet turime. Juk širdies draugas ne molio gabalėlis, iš kurio galėtume nulipdyti norimą herojų ir jam suteikti tik geriausias savybes. Jeigu nusprendėte savo širdį atiduoti būtent tam žmogui, tai reiškia, jog jo privalumai nustelbia trūkumus, su kuriais tenka susigyventi.

Vengti spręsti problemas. Įsisenėjusios, ilgai nesprendžiamos problemos gali sukelti nemenkų rūpesčių. Todėl net menkiausius ginčus stenkitės išspręsti tą pačią akimirką, neatidėdami vėlesniam laikui. Bendravimas, komunikacija ilgalaikių santykių pagrindas.

Melas. Jo kojos trumpos- byloja liaudies išmintis. Tačiau visi iš mūsų patyrė, jog trumpakojis melas turi nekaltas akis ir be galo trumpą liežuvį. Todėl kiek įmanydami stenkitės išvengti situacijų, kuriose reikėtų meluoti. Tai be jokių abejonių gali išardyti net tvirčiausius santykius.

Suaugusiems.lt

 

 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras