Įsimylėti komiką: laimė ar katastrofa?

mgid-ao-image-mtv.jpg
 
Faktas, kad daugeliui moterų patinka vaikėzai. Moterys tiesiog beatodairiškai įsimyli humoro jausmo nestokojančius ir kvailiausių sumanymų apimtus vyrukus. Kuo puikiausių to įrodymų galima rasti internete.

Tokiam  šmaikščių video filmų kūrėjui kaip Zak Tongo  galima pavydėti ne tik gero humoro jausmo, bet ir merginos - ilgakojės gražuolės Hanos, kuri noriai filmuojasi linksmo  žanro filmukuose kartu su savo mylimuoju. Porelė neslepia savo meilės ir aistros vienas kitam, bei be kurioziškų video, internete dalinasi savo intymiomis ir jausmingomis fotografijomis, įrodančiomis jausmų tikrumą. 


                      Juokingų video režisierius Z. Tango ir jo gražuolė mergina Hana (fotofrafija instagram.com/hannah_rathbunn/)
 

Kito šou artisto ir režisieriaus Roman Atwood internetiniai vaizdeliai jau senokai tapo viešu šeimyniniu realybės šou. Tiesa, simpatiškai tamsiaplaukiei Romano žmonai kai kurie vyro pokštai neprimena nekaltų juokelių ir neretai jai sukelia tikrą šoką. Tačiau gal būtent tai ir yra viena svariausių priežasčių, kodėl  gražuolės renkasi vyrus, panašius į vaikus. Nuolatinis adrenalinas ir netikri pavojai veikia kaip natūralus narkotikas. Kūnui nėra kada pasenti, nes gyvenimas nuolatos  verda. Tad, ar  tai ne puikus būdas išsaugoti jaunystę ir gerus santykius?

Kita vertus, partnerystei vien adrenalino nepakanka, moterims  svarbios ir kitos vyro savybės tokios kaip saugumas ir žinojimas, jog ji jam yra ta vienintelė.  Ir nors nuo sutuoktinio neištikimybės neapsaugota nei viena moteris, didesnė  tikimybė, jog vyras išliks ištikimas savo žmonai tada, kada jis  pats jausis laimingas. 

 

Tad jeigu  tokie juokeliai jam padeda siekti gyvenimo pilnatvės, o iš to dar galima išlaikyti žmoną ir vaikus, galbūt mylėti komiką ne tokia jau ir bloga mintis?

 

>

 
Komentarai
Naujas komentaras