Išprievartavimo fantazija

8066558(1).jpeg
 
3 komentarai
Dažna moteris yra pagalvojus ar susimąsčius apie tai, koks jausmas būti išprievartautai ar priverstai turėti lytinius santykius. Jei ir jums kyla tokių minčių, neišsigąskite, tai normalu – egzistuoja tokia išprievartavimo fantazija ir jai visai nereikia būti iš tiesų išprievartautai, užtenka imituoti visą sceną su savo mylimu vyru.

Pagrindiniai žingsniai, kaip tai padaryti:


Pasikalbėkite apie tai su savo vyru


Jei paslapčia svajojate apie priverstinį seksą ar išprievartavimą, turėsite labai nuoširdžiai ir atvirai apie tai pasikalbėti su savo mylimuoju. Išdėstykite jam savo mintis, kaip viską įsivaizduojate, ko iš to tikitės – be šių dalykų vyrui bus sunku įsivaizduoti, kas slypi jūsų galvoje. Išsikalbėję bei supratę vienas kito norus galite žengti toliau.


Netikėtumas


Norint sukurti išprievartavimo scenarijų ir bent kažkiek pasijausti, kaip jaučiasi auka tokioje situacijoje, labai svarbus netikėtumas. Patikėkite savo antrajai pusei, kuriai atiteks prievartautojo vaidmuo, suplanuoti laiką, kada tai turėtų įvykti (be abejo, tai neturėtų įvykti kitą dieną, galbūt po mėnesio ar kelių), bei paprašykite, jog apie tai jums nieko neprasitartų. Užklupta vaikščiojant po parką, einant į parduotuvę ar tiesiog atliekant kasdienius namų ruošos darbus, visiškai to nesitikėsite, todėl padidės adrenalino kiekis kraujyje ir pajusite kur kas stipresnius pojūčius. 


Neatpažįstamumas


Taip pat be suplanuoto laiko vyras turėtų pasirūpinti veido kauke, jam visiškai neįprasta apranga bei kvepalais. Pažįstami drabužiai, kvapas ar matomas mylimojo veidas tikrai nesukurs išprievartavimo scenos, net panaudota jėga ar grubūs judesiai nebus tokie, kokių tikitės. Vyras turėtų įsijausti į jam skirtą vaidmenį, atsisakyti sau įprastų veiksmų. Tai padaryti galėtų padėti filmai, susiję su seksualiniu prievartavimu.


Panaudokite inventorių


Papildomas inventorius vyrui kur kas labiau palengvins užduotį imtis iniciatyvos, kadangi savaime tie papildomi daiktai pridės viskam grubumo, šiurkštumo. Tam idealiai tiks virvė, kuria auką galima surišti, kad kuo mažiau judėtų, plati lipni juosta užklijuoti burnai ar antrankiai, kuriais auką galima prirakinti prie radiatoriaus ar kokio kito mažiau įprasto daikto. Visa tai neabejotinai sukurs įtampą ir iš aukos tvyrantį baimės jausmą.


Ženklas


Kartais pildant tokias fantazijas visame veiksmo įkarštyje paaiškėja, kad kažkuriai pusei visiškai nepatinka toks imitavimas, jis yra nemalonus ir nepriimtinas. Būtent todėl iš anksto bei dėl viso pikto pagalvokite ir apie blogesnę šio žaidimo baigtį. Susigalvokite tam tikrą ženklą, geriausia, jog tai būtų žodis, kadangi gesto visame įkarštyje partneris gali ir nepastebėti, kuris reikštų, jog reikia baigti visą šitą žaidimą. Tokiu būdu mažiau pergyvensite, ar viską darote teisingai ir ar partneris gerai jaučiasi kažkuriame iš vaidmenų. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Debiles blet. Jei isprievartautu tai verktu kruvinom asarom.
nu kokoj skirtu savas ar kitas?
Su kauke gali ir ne tavo vyras išprievartaut. Ir net nesuprasi, kad iš tikrųjų išptievartavo :))))
Naujas komentaras