Išsiskirk nesudaužydamas jai širdies

pora-73936758(1).jpg
 
3 komentarai
Nutraukti santykius niekada nebūna lengva. Dauguma žmonių susiduria su iššūkiu, kai supranta, kad kitos išeities jau nebėra, tačiau jie vis tiek nenori įžeisti partnerio jausmų.

Dažniausiai parteriui, kuris inicijuoja skyrybas, jas išgyventi yra taip pat sunku kaip ir tam, su kuriuo skiriamasi. Supratimas, kad žmogus nori skirtis, neturi nieko bendro su rūpinimusi. Rūpinimasis kažkuo ir santykių palaikymas nėra tas pats.

Didžiajai daugumai šios planetos gyventojų nepatinka skaudinti kitus, o ypač, jei tai kažkas, su kuo jie buvo artimi. Dėl to kaltės jausmu žaidžiama dažniau nei stengiamasi išsaugoti santykius drauge.

Nugalėk tai ir tikėk savimi! Jei leisi kaltei sustabdyti skyrybas, tu ne tik užkirsi kelią sau į gerus ir tikrus santykius. Taip tu gali tik dar labiau įžeisti kitą žmogų, nes skyrybos vėliau jam gali suteikti dar daugiau skausmo.

Kodėl tu turėtum norėti būti su žmogumi, dėl kurio tu jautiesi blogai, nes jis verčia tave jausti kaltę? Gerbk save!

Vyras turėtų suplanuoti skyrybas ir išeiti gracingai, kaip įmanoma sumažindamas partnerės širdgėlą.

Nepradėk tiesiog jos ignoruoti, tikėdamasis, kad ji tai pastebės ir pasitrauks pati. Tikriausiai jau esi šiek tiek girdėjęs apie „trauk/stumk“ – kaip gundymo terminą. Taip tik paskatinsi suartėjimą. O tai, kaip žinia, yra visiškai priešinga tavo siekiams.

„Manau, kad tu esi nuostabi mergina, bet aš tavęs nenusipelniau“ pirmiausia jai atrodytų lyg ir neblogas pasiteisinimas, tačiau vėliau ji ims tai naudoti savo naudai. Ji galėtų imti prieštarauti, kaip tu jos nusipelnei, ir bandyti tuo tave įtikinti.

Jei nuoširdžiai, tai tiesa – geriausias pasirinkimas. Pagarba santykiams ir kitam žmogui padeda viską sušvelninti.

Skirkitės privačioje aplinkoje. Sakydamas, kad santykiai neturi ateities, parodyk jai sąžiningumą ir nuoširdumą. Įvairiuose mokymuose galima išgirsti, jog verbalinė komunikacija sudaro vos 7 proc. visos komunikacijos, vykstančios bendravimo metu. Jei ji matys ir tam tikrą kūno kalbą, galiausiai ir jai bus lengviau viską užbaigti.

Nevisada yra lengva pasakyti žmogui, kad nori su juo skirtis, tačiau tokią naujieną jai pranešti privalai asmeniškai.  Tai reiškia ne telefonu  ir tikrai ne elektroniniu paštu. Geriausia – akis į akį, kad ji galėtų matyti tave ir tavo kūno kalbą. Universalus pasakymas „Mums reikia pasikalbėti“ prieš tai tiks puikiai. Dėl to ji jau nujaus, apie ką bus kalbama, galės tam pasiruošti, tad pokalbio metu patirs mažesnį šoką. Tačiau neužtęsk laiko tarp „Mums reikia pasikalbėti“ ir faktinių skyrybų, nes tas laukimas yra labai nemalonus.

Kai kurie specialistai pataria, jei įmanoma, skirtis toje pačioje vietoje, kaip ir susipažinote. Taip parodysi, kad santykiai užbaigė ciklą. Be to, vieta, kuri kelia jai daug gerų prisiminimų, gali padėti neutralizuoti naujuosius liūdnus.

Užbaigti santykius gracingai reiškia išsakyti savo mintis be kaltės ir kaltinimų bei neprisiimti atsakomybės už kito žmogaus jausmus. Svarbu palaikyti akių kontaktą, kalbėdamas naudok atvirą kūno kalbą (taip parodysi, kad esi LABAI nuoširdus). Stenkis parodyti, kad nenori daugiau nieko girdėti. Kalbėk nuoširdžiai, nepalik vietos abejonėms ir niekuomet nekeisk savo nuomonės – ypač, kai ji pradeda verkti ir imi jaustis siaubingai.

Tuomet duok tam žmogui erdvės, dažniausiai reikia bent kelių mėnesių. Nebandyk susidraugauti su buvusia partnere, nes dėl to jos galvoje gali šmėstelėti viltis, kad galbūt jūs vėl galite būti kartu, ir taip ji tik dar labiau susipainios. Tai vienintelis būdas, kaip nutraukiant santykius gali sumažinti skausmą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Na tema ne pati maloniausia, bet kai perskaičiau, kad bandyti išsiskirti ten kur susipažinote, pagalvojau:" hmm, autobusas kaip tik ta vieta kur noriu skirtis, tiesiog pasikalbi ir išlipi kitoje stotelėje" :D :D
Nezinau ir as ka daryti,myliu ji labai,bet nenoriu visko pabaigti. Nors ir suprantu kad toliau mums ne pakeliui.
Liudna tema.. Pats esu kryzkelej. Myliu savo drauge, bet ne kaip partnere, o tiesiog kaip artima zmogu. Baisiai sunku meluoti, bet niekaip negaliu rytztis istarti "Viskas baigta.." :((
Naujas komentaras