Įtariate, kad partneris nepamiršta eks? Pasitikrinkite

shutterstock_344275895-1-800x534.jpg
 
Kai pradedate santykius jau ne paauglystėje, yra aišku, kad tada, kai imsite matytis su nauju žmogumi, jis ateis į gyvenimą ir atsineš tam tikrą santykių istoriją. Nors ir sveika praeitį palikti praeityje, tą lengviau pasakyti, nei padaryti. Kartais žmonės pradeda naujus santykius dar nepamiršę buvusios meilės. Taigi, kaip žinoti ar jūsų partneris vis dar galvoja apie savo eks?

Buvimas su žmogumi, kuris dar nėra pamiršęs savo eks, nėra geras sprendimas. Žinoma, visiems pasitaiko momentų, kai prisimename praeityje, tačiau, jei jūsų partneris negali paleisti to, kas buvo, tada tai ženklas, jog  turite pasirūpinti savimi.

Kai žmogus šoka į naujų santykių traukinį dar prieš būnant tikrai tam pasiruošus, yra lengviau būti įskaudintam. Galiausiai atimate iš partnerio patirti tikrą save. Jei supratote, kad esate su partneriu, kuris vis dar galvoja apie savo eks, galite pajausti tam tikrą išdavystę.

Taigi, kaip žinoti ar partneris nebegalvoja apie buvusią meilę

Partneris vis dar turi buvusios meilės nuotraukų

Tai gana akivaizdus ženklas, kad partneris apie tai dar galvoja. Tą nuotrauką galite rasti jo piniginėje, ant stalo ar kur nors paslėptą, tačiau tai gana aiškus požymis, kad praeitis vis dar čia. Buvusios meilės nuotraukos laikymas dažniausiai nelabai patinka dabartiniam partneriui. Tai siunčia žinią, kad dar ne viskas baigta. Jei esate tokioje situacijoje, išreikškite savo jausmus tvirtai, bet ramiai. Turite būti tiesmukas tam, kad partneris suprastų, jog tai jums nepatinka. Tačiau lygiai taip pat svarbu kalbėti ramiu tonu ir stenkitės nekaltinti partnerio, kad tai nevirstų į ginčą.

Jis siūlo veikti tuos pačius dalykus, ką veikdavo su eks

Jei partneris vis dar galvoja apie buvusius santykius, jis gali pradėti siūlytis veikti tai, ką veikdavo su buvusia meile. Pavyzdžiui, gal būt jie rinkosi tam tikrą restoraną ir tas restoranas partneriui kelia sentimentus, todėl jis dabar ten kviečiasi jus. Žmonės, kurie vis dar jaučia ryšį su eks, pasižymės ir emociniu ryšiu su vietomis, kurios primins praeitį. Jei toks žmogus pradeda naujus santykius, natūralu, kad norės eiti į tas pačias vietas ir taip bandys pakeisti senus prisiminimus naujais. Tą verta aptarti su partneriu, jei manote, kad tai panašu į jūsų situaciją.

Jis netikėtai ima kalbėti apie eks

Jei jūsų partneris nuolat randa kaip paminėti savo buvusią meilę pokalbyje, gali būti, jog ji vis dar galvoja apie buvusius santykius. Tai, žinoma, nėra teisinga. O jei partneris dažnai užsiplieskia ar jį užlieja emocijos, kai kalba apie eks, tai dar vienas požymis, kad partneris taip ir nepaleido buvusių santykių. Jei esate tokioje situacijoje, turite apsisaugoti. Būkite atsargus, jei turite partnerį, kurio eks dažnai šmėžuoja kasdienybėje. Nebijokite klausti ir išsiaiškinti kokie yra jūsų santykiai.

Jis siūlo kaip jums koreguoti elgesį, pasiremdamas tuo kaip elgėsi jo eks

Jei jūsų partneris nėra visiškai pamiršęs savo eks, jis gali siūlyti jums elgtis panašiai kaip elgėsi buvusioji meilė. Pavyzdžiui, jei buvusioji meilė jautresnė, o dabartinis partneris humoro skaidrina nuotaiką, žmogus, kuris vis dar galvoja apie praeitį sakys partneriui būti jautresniu. Kai siūlote partneriui keisti elgesį, mėginate emociškai pakeisti savo eks nauju žmogumi. Jei partneris mėgina jus paversti tuo kuo nesate, verta apie tai pasikalbėti. Labai svarbu pasitikėti savimi ir niekam neleisti jūsų pakeisti. Jei ši situacija skamba panašiai, jūsų partneris tikrai neįsimyli jūsų už tai koks esate, o tiesiog nori, kad taptumėte kažkuo kitu.

Partneris stengiasi susisiekti su buvusia meile per gimtadienį

Jei partneris vis dar stengiasi padaryti kažką neįprasto savo buvusiai meilei gimtadienio proga, tai gali būti problema. Tai gali reikšti, jog jie yra per daug susiję šiuo metu. Nors paprastas pasveikinimas dar nieko nereiškia, bet kas kita gali būti per daug. Tas pats galioja ir bendram kontaktui. Pavyzdžiui, 2016 metais atlikto tyrimo metu buvo aiškintasi ryšys tarp kontakto su eks ir įsipareigojimo dabartiniam partneriui. Žmonės, kurie stengiasi palaikyti kontaktą su eks būna mažiau įsipareigoję dabartiniam partneriui ir jaučiasi mažiau patenkinti santykiais. Jie taip pat labiau linkę žiūrėti į dabartinį partnerį kaip į atsarginį planą. 

Jis palaiko ryšį su buvusios meilės šeima

Jei partneris vis dar palaiko ryšį su eks šeima, tai gali būti ženklas, kad jis vis dar galvoja apie seną meilę. Žmonės nesikeičia greitai. Jei jūsų partneris su savo eks buvo tikrai ilagą laiką, jis galėjo išvystyti artimus santykius ir su eks šeima. Jei jūsų partneris susisiekia su jais kartais, tai nėra didelė problema, tačiau tai gali tapti problema, jei jis susisiekia su jais vien tam, kad žinotų kas vyksta buvusios antros pusės gyvenime. Jei jaučiatės blogai, pasikalbėkite apie tai su partneriu. Galiausiai, tai ar norite būti su partneriu, kuris galvoja apie eks, priklauso tik nuo jūsų.

Partneris vengia kalbėti apie buvusius santykius, jei jūs apie tai užsimenate

Jei jūsų partneriui sunku kalbėtis apie eks, kai jūs apie tai užsimenate, tai gali būti ženklas, jog jis nesugeba judėti į priekį ir užsimiršti. Tai ženklas, jog tai skaudina ir, greičiausiai, jūsų partneris puoselėja giliai paslėptus jausmus kitam žmogui. O jei prie viso šito prisideda pyktis, tai taip pat yra labai iškalbinga. Pyktis kyla dėl gilaus skausmo. Jei tada, kai užsimenate apie partnerio eks, jis ant jūsų supyksta, gali būti, jog jam vis dar skaudu. Tai nebūtinai reiškia, kad jūsų partneris nori grįžti pas buvusią meilę. Natūralu, kad tai jus neramina, tačiau nepamirškite, kad tai nereiškia, jog jūsų santykiai pasmerkti ir kad partneris nenori santykių su jumis. Gali būti, jog jam tiesiog reikia daugiau laiko pagyti.

Partneris sugalvoja daug pasiteisinimų kodėl jūsų santykiai nepasiekia aukštesnio lygio

Jei jūsų partneris nepamiršo savo eks, galite jausti, kad jūsų santykiuose trūksta įsipareigojimo. Jūsų partneris dvejoja įsipareigoti ateities užsiėmimams ar renginiams, todėl randa tam pasiteisinimų. Taip pat galite jausti nuolatinį nesaugumą santykiuose. Žmogus, kuris yra pasiruošęs įsipareigoti norės, kad tą žinotumėte. Neturėsite svarstyti ar jis vis dar galvoja apie savo eks, nes partneris stengsis planuoti laiką su jumis ir rodys kaip jam rūpite. Jei jaučiate, kad tokio ryšio trūksta jūsų santykiuose, paklauskite partnerio tiesiai šviesiai ir pasitikėkite savo nuojauta.

Jei įtariate, kad partneris vis dar galvoja apie praeitį tai gali sukelti problemas jūsų santykiuose. Štai kodėl turite išsakyti savo jausmus ir baimes, nesvarbu kaip tai gali keistai skambėti, tačiau tai yra svarbu. Jei partneris vis dar galvoja apie eks ir tai jus veikia, pasakykite jam tai. Neužspauskite jausmų ir nenurašykite to kaip pavydo. Jūs nusipelnėte tokių santykių, kuriems partneris yra visiškai pasiruošęs. Nebijokite komunikuoti savo jausmų santykiuose. Tikimės, kad tai kas turi likti praeityje, ten ir liks.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras