Jaunikio paieškos. Kur jo ieškoti? (II dalis)

 
Praėjusį kartą pateikėme keletą pačių populiariausių vietų, kuriose didžiausia tikimybė sutikti antrąją pusę, sąrašą. Norėdami numalšinti Jūsų smalsumą, nieko nelaukdami pratęsiame sąrašą!

Sporto klubas. Ten renkasi vyrai, besirūpinantys savo sveikata bei išvaizda.  O atėjus pavasariui Jūs taip pat norite atrodyti puikiai ir pabrėžti savo kūno linijas. Net jei neužsimegs jokia pažintis, nuveiksite daug savo sveikatos ir grožio labui!

Kaip elgtis? Jei apie sportą ir fizinį kūno lavinimą nieko neišmanote, beliks pasikliauti trenerio nurodymais ir visus pratimus atlikti kaip galima kruopščiau. Jei kils neaiškumų ar kitų klausimų, netylėkite, patarimo kreipkitės į šalia sportuojančius vaikinus.

Kaip nesielgti? Jokių būdu įžūliai akimis nešaudykite į kiekvieną praeinantį vaikiną ar tuo labiau nesistenkite patekti į jų būrį. Eidama į sporto klubą venkite makiažo, šiek tiek pasportavus, sušilus kūnui jis ims varvėti ir seksualumo tikrai Jums nepridės.

Specializuotų prekių parduotuvė. Jei norite, kad Jūsų ir antrosios pusės pomėgiai sutaptų beveik 100%, jo ieškokite patinkančiose vietose. Pavyzdžiui jei dievinate aktyvų laisvalaikio būdą, o dviratis viena Jūsų silpnybių. Skubėkite į specializuotą šių prekių parduotuvę!

Kaip elgtis? Apžiūrėkite naujus prekių pasiūlymus, paklauskite pardavėjo konsultanto, ką jis galėtų Jums pasiūlyti. Galbūt Jums nusišypsos sėkmė ir kiti parduotuvės lankytojai (vyrai) sutiks maloniai padėti.

Ko nedaryti? Nepulkite kabinėtis prie kiekvieno vyro ir klausti jų nuomonės vienokiu ar kitokiu klausimu, atrodysite tarsi pamišėlė!

Transporto kamščiai. Jei dar neturite nuosavo automobilio ir iš darbo namo keliaujate viešuoju transportu – tai puikus būdas, naujoms pažintims užmegzti. Sėdėdami autobuse ar troleibuse stengiamės prasmingai išnaudoti laiką, todėl skaitome knygas, žurnalus, kalbamės telefonu ir visai nekreipiame dėmesio į šalia sėdinčius žmones. Tačiau nevenkite apsidairyti, galbūt Jūsų žvilgsnis netikėtai susitiks su mielo nepažįstamojo giliu žvilgsniu?

Kaip elgtis? Šypsotis, šypsotis ir dar kartą šypsotis!

Traukinys/lėktuvas. Filmuose rodoma nemažai scenų, kai du nepažįstami pakeleiviai traukinyje ar lėktuve vienas kitam išlieja širdį, pasakodami apie nenusisekusius asmeninius santykius. Jei atsidūrėte panašioje situacijoje, kai simpatiškas nepažįstamasis vienas po kito beria nevykusio asmeninio gyvenimo faktus, gražiai paguodusi nepažįstamąjį galite užmegzti gražią draugystę. Tačiau elkitės natūraliai, jei žmogus Jums nekelia didelių simpatijų, nesistenkite būti maloni. Šį kartą galite pasirodyti blogesnė negu esate, juk išlipus iš traukinio ar lėktuvo, kiekvienas galėsite pasukti skirtingais keliais.

Kaip elgtis? Atsipalaiduoti ir visas neigiamas, pašalines mintis vyti iš galvos.

Kaip nesielgti? Neduoti telefono ar namų adreso, juk niekada negali žinoti, kokie pirmą kartą sutikto žmogaus ketinimai.

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras