Jei santykiuose jums nuobodu, tai gali padėti

santykiai-78748269.jpg
 
Nors visi ilgalaikiai santykiai patiria nuobodulio momentus, kasdieniame gyvenime įmanoma išvengti nuobodulio išbandant naujus dalykus poroje. Tiesą pasakius, tyrimai rodo, kad tobulinantys užsiėmimai ar veikla, kuri praplečia horizontą, gali padėti aistrai ir bendram pasitenkinimui santykiams. Ir tai reiškia ne tik daugiau linksmybių, bet ir gilesnį ryšį.

Pasak atlikto tyrimo, nauji užsiėmimai su partneriu gali atkurti aistringus jausmus, kuriuos jautėte ankstyvose santykių stadijose. Tyrėjai rado įrodymų, kad nauja veikla kartu susijusi su didesniu seksualiniu susidomėjimu, o tai susiję su bendru pasitenkinimu santykiais.

Santykiai virsta rutina ir turite stengtis bei stumti save iš komforto zonos, kad galėtume augti kaip žmonės ir kaip pora. Savęs tobulinimo veikla leidžia augti, suteikia bendrų patirčių su partneriu ir padeda stengtis dėl partnerystės. Taigi, ką turėtumėte daryti kartu su partneriu, norėdami išlaikyti tvirtus santykius?

Kelionės

Kelionės leidžia pabėgti nuo kasdienybės ir sutikti naujų žmonių, pamatyti naujas vietas bei dalykus. Keliavimas su partneriu leidžia dalytis šia patirtimi, taip pat atrandate naujų temų diskusijoms ir mintims. Keliavimas taip pat gali kelti iššūkius, o iššūkiai visada verčia tobulėti. Tai padeda atsiskleisti jūsų kūrybiškai pusei, o taip randate naujų būdų problemoms spręsti.

Kažkas naujo

Išmokdami ko nors naujo, pavyzdžiui gaminti ar naujos kalbos, taip pat galite įdomiai praplėsti savo horizontą. Tai ne tik suteiks progą judviem pajausti ryšį mokymosi metu, tačiau naują įgūdį galėsite praktikuoti ir namuose gamindami vakarienę, apsipirkdami ar praktikuodami naują kalbą.

Savanoriavimas

Taip pat galite apsvarstyti tai, kas domina jus abu. Savanoriavimas yra puiki veikla, kurioje gausite naudos kaip individas, tačiau galėsite sustiprinti santykius poroje. Kai savanoriaujate su partneriu, vėl imate matyti tas pačias jo savybės, už kurias jį pamilote. Tokia veikla ne tik leis tobulėti, tačiau tai bus puiki galimybė dirbti drauge ir išugdyti dar stipresnį tarpusavio ryšį.

Tačiau neprivalote imti lankyti kulinarijos pamokų ar skristi į nepažįstamą miestą tam, kad praplėstumėte savo akiratį ir jaustumėtės artimesni. Kartais akiračio plėtra gali būti labai paprasta – tereikia ištrūkti iš rutinos, pavyzdžiui, pasivaikščiojimu po darbo, skaitymu drauge ir t.t. Net gi galite vienas kitam iškelti iššūkius, pavyzdžiui, leisti mažiau laiko su telefonais.

Tokia neįpareigojanti veikla kaip filmų vakaras kartą per savaitę, taip pat svarbi, nes taip lengviau imsite ką nors daryti drauge. 

Tai, kaip susigrąžinti aistrą, priklauso tik nuo jūsų. Tačiau šis tyrimas rodo, kad bet kas naujo gali suveikti. Santykiuose poros vienas kitą pažįsta ir vienas prie kito pripranta, o tada įpranta prie tam tikros rutinos. Ši rutina dažnai tampa monotoniška, tačiau išmėginę naujovių ir praplėtę horizontą santykiuose išmoksite rasti ryšį naujais, unikaliais būdais.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras