Ji mane erzina!

55.jpg
 
1 komentaras
Niekam ne paslaptis, kad vyrai ir moterys skirtingai jaučia, skirtingai elgiasi ir kartais vieni kitų visiškai nesupranta ir erzina.

Koks gi mūsų elgesys bei savybės neigiamai veikia vyrus ir kelia jiems susierzinimą?

Nesirenkite vulgariai. 

Kiekviena moteris nori jaustis graži, geidžiama bei padaryti įspūdį mylimam vyriškiui. Bet, pasirodo, ne visiems vyrams patinka demonstratyviai rodomas seksualumas. Nors jie ir atkreipia dėmesį į atvirą merginų aprangą, tačiau savo širdies draugę nori matyti neiššaukiančiai apsirengusią. Gilias iškirptes ir ypač trumpus sijonus palikite ypatingiems atvejams. Ne pernelyg atviras seksualumas ir šiek tiek kuklumo – kur kas efektyvesnis gundymo būdas, nei per daug provokuojanti ir iššaukianti apranga bei elgesys.

Nemokykite jų gyventi.

Kai kuriose situacijose moterys išmano kur kas geriau nei vyrai. Kaip bebūtų keista, vyrai apie tai žino, tačiau nenori girdėti mūsų patarimų. Kaip paaiškinti tokį elgesį? Reikalas tas, kad dažniausiai bet kokį patarimą vyrai vertina kaip ketinimą jais manipuliuoti. Taigi, nepatarinėkite vyrams ir nesikiškite į jų reikalus. Jei negalite susilaikyti nuo komentarų, išsakykite savo nuomonę lyg tarp kitko, niekam konkrečiai neadresuojant. Taip nebus pamintas jų orumas ir savimeilė.

Susilaikykite nuo kvailų komentarų.

Jūsų mylimasis – futbolo fanatas, užkietėjęs pokerio žaidėjas ar mašinų žinovas. Puiku, jei ir jūs apie šiuos dalykus nusimanote. Tačiau jei yra kitaip, ir jums visiškai neįdomu kaip laisvalaikį leidžia antroji pusė – nieko baisaus. Vyrai nesitiki iš moterų tokių aukų. Be to, futbolui, pokeriui ir mašinų aptarimui jie turi savo draugus. Pasirodo, vyrai tiesiog negali pakęsti, kuomet moterys pradeda aptarinėti nevykusias futbolo rungtynes arba naują Ferrari modelį, nieko apie tai neišmanydamos. Jie supranta, jog taip elgiamės vedamos geriausių ketinimų, tačiau vis tiek vertina tai kaip neišmanėlišką kišimąsi į vyrišką teritoriją.

Nepasakokite istorijų, jei nemokate to daryti.

Žinoma, mes esame labai pastabios ir mėgstame smulkmenas, tačiau pasakojant pasakojimą geriau kai kurias detales praleisti. Stenkitės istoriją sukonkretinti ir minimalizuoti. Vyrai sugeba ištverti ne daugiau dviejų nukrypimų nuo temos, po to jie pameta mintį. Atminkite, kad jei jūsų pasakojime yra daug tokių frazių, kaip „opo to“, „oi, ir dar“ arba „o, prisiminiau“, vyrai tiesiog praranda susidomėjimą tokiu pasakojimu.

Neverskite jų laukti.

Pasirodo vyrai iš tiesų vertina punktualumą. Nors jie ir supranta, kad moterys vėluoja dėl jų, puošiasi, kad vyrai jomis žavėtųsi, o aplinkiniai pavydėtų, ir jaučiasi dėl to pamaloninti, tačiau laukti nemėgsta. Todėl jei norite matyti mylimąjį geros nuotaikos, nevėluokite ir neverskite jo laukti.

Nepiktnaudžiaukite kosmetika.

Jei jau vyras pasirinko jus, vadinasi, jam patinkate ir tinkate. Visiškai nebūtina visada atrodyti idealiai. Daugelį vyrų gausus makiažas veikia ne viliojančiai, bet atvirkščiai – atstumiančiai.

Nedramatizuokite situacijos.

Mylimam vyrui jūs iš tiesų rūpite. Ir jei pasakojate apie sunkią darbo dieną, jei viršininkas nepelnytai jus aprėkė, kolegos nevertina jūsų pastangų ir pan., antroji pusė visada ras paguodžiančių žodžių ar švelnių glamonių. Bet jei nervinatės tik todėl, kad ryte į jus kažkas keistai pažiūrėjo, užuojautos iš jo nesitikėkite.

Tvardykite isterijas.

Mes jau išaugome iš vaikiško amžiaus, todėl rodyti savo isterijas prieš vyrus visai beprasmiška. Jei negalite be to apsieiti, būkite pasirengusi pačioms blogiausioms pasekmėms.

Išmokite patylėti.

Žinoma, vyrams svarbi jūsų nuomonė, tačiau viskam yra savo laikas ir vieta. Raskite kompromisą: papasakokite mylimajam kaip jums įkyrėjo darbas, kokia nedėkinga geriausia draugė, kaip keistai į jus žiūri pardavėjas vietiniam prekybos centre ir kaip nevykusiai manikiūrininkė nulakavo nagus, tačiau per futbolo rungtynes geriau susilaikyti nuo komentarų ir patylėti. Ir neužpulkite jo su savo naujienomis vos tik peržengia namų slenkstį – leiskite jam šiek tiek atsipūsti po darbo dienos.

 
Komentarai (1)
Mano vaikina nervina daug makiazo, graziausia jam ryte. Na, bet mano oda nera ideali, tad i miesta negaleciau be jo iseiti, nebent kai tikrai jauciuosi grazi, o tai buna siltuoju metu laiku.
Naujas komentaras