Ji pernelyg gerai sutaria su Tavo draugais? Lauk bėdos!

 
1 komentaras
Vidutinio amžiaus vyrų seksualinis gyvenimas dažnai yra menkas, jei jų žmonos yra per daug artimos jų draugams, nes tai kenkia vyriškumui, teigiama tyrimo išvadose.

Remiantis tyrimu, kurį atliko Kornelio universiteto mokslininkai, „partnerio tarpininkavimas“ mažina vyrų autonomijos ir privatumo jausmus, kurie yra būtini tradiciniam vyriškumo supratimui.

„Partnerio tarpininkavimas“ reiškia tai, kad moteris atsiduria tarp vyro ir jo draugų.

„Vyras, kuris patiria partnerio tarpininkavimą, gali susidurti su problemomis pasiekdamas ar išlaikydamas erekciją, o taip pat, gali patirti sunkumų siekdamas orgazmo lytinių santykių metu“, - sakė tyrimo lyderis Benjamin Cornwell.

„Tikriausiai, atsiranda vartų sargybinio aspektas, kuris ir sukelia sunkumų vyrams“, - sakė jis.

Mokslininkai pastebėjo, kad partnerio tarpininkavimas gali vestį į atvirus konfliktus ar partnerių pasitenkinimo ir patrauklumo problemas.

Mokslininkai sakė, kad nėra nieko blogo, jei moterys dažniausiai organizuoja socialinę veiklą, nes moterys iš prigimties yra organizuotesnės.

Vis dėlto, jie pridėjo, kad sumažinti kontaktą su jo draugais iki tokio lygio, kad pora bendrautų su jais tik kartu, iš esmės, nėra geras dalykas.

„Pagrindinė problema atsiranda tada, kai tai sumažina jo kontaktą su draugais, bet padidina su ja. Pavyzdžiui, ji keičia jo bendravimo įpročius taip, kad jo bendravimas su draugais vyksta tik kartu vakarieniaujant su draugais“, - sakė B. Cornwell.

„Vyro galimybė žaisti golfą ar išlenkti kelias taureles su draugu, kuris jo žmonai ar merginai buvo tik pažįstamas, yra būtina, siekiant išlaikyti šiek tiek nepriklausomybės kasdieniame gyvenime“.

„Jei kiekvieną kartą susitikdamas su tokiu draugu jis kartu pasiims ir savo žmoną arba jei jo žmona pasisavins tą draugą, tuomet atsiras problemų“, - sakė mokslininkas.

Tyrimo komanda naudojo duomenis, surinktus ir daugiau kaip 3000 57-85 metų žmonių.

„Rezultatai skatina atkreipti dėmesį į socialinių tinklų tarp žmonių faktorius, tų tinklų struktūrą ir individo poziciją juose, į ką retai gilinamasi medicininių tyrimų metu, - sakė tyrime taip pat dalyvavęs Edward Laumann iš Čikagos universiteto.

„Jam reikia kažko, su kuo jis galėtų pasikalbėti apie jam svarbius dalykus, nesvarbu, ar tai būtų futbolas, politika, automobilio pirkimo reikalai, nerimas dėl sveikatos ar darbo reikalai. Svarbu, kad tai, kad jis galetų viską išlieti, tačiau tai nenutekėtų tiesiai jo žmonai“, - sakė jis.

Tyrėjai užsiminė, kad socialiniai tinklai, kuriais dalinasi partneriai, gali turėti sąsajų su erekcijos sutrikimais.

 
Komentarai (1)
as cia neskaites , galiu pasakyt , man pochui.....kas ten ka sako....visos bobos nori materialines paramos....! mes tik kaikurie zombiai nesiojam ir dalinam geri toms kurioms virs 40......ten geri, i su nosine turetu but......! siaip man gerai kai sitaip viskas vystosi........
Naujas komentaras