Jo neištikimybės ženklai

c0793dfbedc16b3e14150ecf56846a6f.jpg
 
7 komentarai
Yra keletas būdų pastebėti, kad vaikinas jums neištikimas. Taigi, septyni galimos apgavystės ženklai:

7. Jis pažįsta daugybę merginų, užmezga daug naujų pažinčių

Tai tipas vaikino, pažįstančio bene visas miesto merginas. Jei kažkurios nežino – yra tikras, kad netrukus susipažins. Žinoma, buvimas su priešingos lyties atstovėmis dar nereiškia apgavystės, tačiau kai vaikinas su jomis būna nuolat – turite atlaikyti didžiulę konkurenciją.

6. Jis mano, kad jūs neištikima

Tikriausiai tai dėl manymo, kad esate visai tokia, kaip jis... Vyras žino, kaip paprasta pasiduoti aistrai.

5. Jis – tikras slapukas

Žinoma, svarbu išlaikyti truputį paslaptingumo, tačiau kai jis pernelyg slapukauja dėl visai paprastų dalykų – tai gali būti neištikimybės ženklas. Beje, prieš įtarinėdama turėtumėte įsitikinti – galbūt partneris tiesiog labai uždaro būdo.

4. Jis turi daug seksualinės patirties

Prieš jums susipažįstant vyras dažnai keitė partneres – jų buvo tiek daug, kad šis nebegali suskaičiuoti ar atsiminti. Įvairūs tyrimai atskleidė, jog stipriosios lyties atstovai, gyvenę gan palaidą seksualinį gyvenimą prieš santuoką ar rimtą draugystę – yra dažniau linkę apgaudinėti moteris.

3. Jo tėvai susidūrė su neištikimybe

Gali nuskambėti keistai – taip, juk tai nėra paveldima. Kaip bebūtų, vaikai, užaugę matydami apgavystes, dažnai patys paseka tėvų pėdomis – tai atskleidė vienas tyrimų.

2. Jūsų draugai bando įspėti

Ne tik jūsų draugai įspėjo jus neprasidėti su šiuo vyru, tačiau susidūrėte su užuominomis iš jo pačio bičiulių. Girdėjote, kad jis – tikras mergišius, siekia rekordų... Žinoma, nepamirškime – žmonės kartais keičiasi, tačiau vertėtų įsitikinti, juk taip nesinori kentėti sudaužyta širdimi.

1. Jis mano, jog neištikimybė – nieko bloga

Jis teigia esąs ištikimas, tačiau nematantis nieko bloga kartkartėmis pasilinksminti su kitais. Ar jums tai priimtina? Jei ne – teks atsisveikinti, tokio požiūrio žmogaus apgavystė – laiko klausimas.

Atkreipkite dėmesį, jog šie 7  ženklai rodo kad jis GALI apgaudinėti. Jei pastebite kažką panašaus, nevertėtų užsipulti, kaltinti partnerio – tiesiog būkite atidesnė.

Galbūt iš patirties galite papildyti ženklų sąrašą?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
nestumkit an vyru yra ir moteru tokiu
Esu neistikimas bet nej vienas neatitinka ????????
Jeigu vyras gauna pakankamai dėmesio iš savo antrosios pusės tai manau jis tikrai neišeina į kairę, tik vat moterys prisiskaito tokių nesąmonių ir paskui prasideda mielos moterys, neuzkiskit tau galvų nereikalinga informacija, tiesiog mylekit ir būkit mylimos. P.S. bendraukite su savo antrosiomis pusėmis nes paprastas pasikalbejimas gali daug ką pakeisti.
parasykit apie moteru zenklus:D idomu butu
gamtos nepakeisi.
Jeigu tie jusu tyrimai is tikruju egzistuoja pateikinekite nuorodas... Referencing!
sveikinu idiotes kurios dabar stebisi kad taip gali buti
Naujas komentaras