Jo neištikimybės ženklai

 
4 komentarai
Yra keletas būdų pastebėti, kad vaikinas jums neištikimas. Taigi, septyni galimos apgavystės ženklai:

7. Jis pažįsta daugybę merginų, užmezga daug naujų pažinčių

Tai tipas vaikino, pažįstančio bene visas miesto merginas. Jei kažkurios nežino – yra tikras, kad netrukus susipažins. Žinoma, buvimas su priešingos lyties atstovėmis dar nereiškia apgavystės, tačiau kai vaikinas su jomis būna nuolat – turite atlaikyti didžiulę konkurenciją.

6. Jis mano, kad jūs neištikima

Tikriausiai tai dėl manymo, kad esate visai tokia, kaip jis... Vyras žino, kaip paprasta pasiduoti aistrai.

5. Jis – tikras slapukas

Žinoma, svarbu išlaikyti truputį paslaptingumo, tačiau kai jis pernelyg slapukauja dėl visai paprastų dalykų – tai gali būti neištikimybės ženklas. Beje, prieš įtarinėdama turėtumėte įsitikinti – galbūt partneris tiesiog labai uždaro būdo.

4. Jis turi daug seksualinės patirties

Prieš jums susipažįstant vyras dažnai keitė partneres – jų buvo tiek daug, kad šis nebegali suskaičiuoti ar atsiminti. Įvairūs tyrimai atskleidė, jog stipriosios lyties atstovai, gyvenę gan palaidą seksualinį gyvenimą prieš santuoką ar rimtą draugystę – yra dažniau linkę apgaudinėti moteris.

3. Jo tėvai susidūrė su neištikimybe

Gali nuskambėti keistai – taip, juk tai nėra paveldima. Kaip bebūtų, vaikai, užaugę matydami apgavystes, dažnai patys paseka tėvų pėdomis – tai atskleidė vienas tyrimų.

2. Jūsų draugai bando įspėti

Ne tik jūsų draugai įspėjo jus neprasidėti su šiuo vyru, tačiau susidūrėte su užuominomis iš jo pačio bičiulių. Girdėjote, kad jis – tikras mergišius, siekia rekordų... Žinoma, nepamirškime – žmonės kartais keičiasi, tačiau vertėtų įsitikinti, juk taip nesinori kentėti sudaužyta širdimi.

1. Jis mano, jog neištikimybė – nieko bloga

Jis teigia esąs ištikimas, tačiau nematantis nieko bloga kartkartėmis pasilinksminti su kitais. Ar jums tai priimtina? Jei ne – teks atsisveikinti, tokio požiūrio žmogaus apgavystė – laiko klausimas.

Atkreipkite dėmesį, jog šie 7  ženklai rodo kad jis GALI apgaudinėti. Jei pastebite kažką panašaus, nevertėtų užsipulti, kaltinti partnerio – tiesiog būkite atidesnė.

Galbūt iš patirties galite papildyti ženklų sąrašą?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
parasykit apie moteru zenklus:D idomu butu
gamtos nepakeisi.
Jeigu tie jusu tyrimai is tikruju egzistuoja pateikinekite nuorodas... Referencing!
sveikinu idiotes kurios dabar stebisi kad taip gali buti
Naujas komentaras