Jokių žinių per 36 valandas po pirmojo pasimatymo? Antrojo nebebus!

 
1 komentaras
Naujausias tyrimas byloja, kad nesulaukus skambučio ar žinutės per 36 valandas po pirmojo pasimatymo yra labai didelė tikimybė, jog antrojo jau nebebus.

Šiuolaikiniame komunikacijos suvokime vis dar egzistuoja taip vadinama trijų dienų pasimatymų taisyklė, tačiau jei vyras armoteris galvoja, kad rašydamas pirmas atrodys beviltiškai, tai  nerašydamas ar neskambindamas po pirmojo pasimatymo gali būti taip ir paliktas ant ledo.

Remiantis tyrimo duomenimis, dabar žmonės yra nusiteikę laukti dvigubai trumpiau – 1,52 dienos.

„Trijų dienų taisyklė gal ir veikė tuomet, kai visi dar geriausiu atveju turėjo laidinius telefonus, tačiau technologijų plėtra padarė įtaką ir mūsų mąstymui, - sakė santykių ekspertė Katė Taylor.

„Kadangi žmonės mobilųjį telefoną visuomet turi su savimi, tai laukti tris dienas iki susisiekimo atrodo per daug snobiška arba, dar blogiau, tarsi žmogus neturėtų už ką pasipildyti sąskaitos. Geriausias dalykas kalbant apie vienos su puse dienos taisyklę yra tas, kad žmonės nebeturi kęsti ištisas tris dienas nerimaudami „Ar aš jam patikau?“

„Jei jums kažkas  patinka ir norite dar vieno pasimatymo, geriausia, ką galite padaryti, tai nusiųsti jam ar jai trumpą, žavią žinutę, kurioje ir paklaustumėte, ar norėtų su jumis susitikti dar kartą. Arba tiesiog paskambinkite, tik neišsiplėskite ir išlikite labai mieli“, - pridėjo ji.

Tyrimas taip pat atskleidė, jog kviečiant į pasimatymą vis dar galioja tradiciniai lyčių vaidmenys. Pirmiausia žinių iš kito žmogaus laukia 22 proc. moterų ir vos 5 proc. vyrų.

Vyrai, siekdami antrojo pasimatymo, pasirodė esantys atkaklesni už moteris. 31 proc. stipriosios lyties atstovų iki pasiduodami dar bando 2 ar 3 kartus suplanuoti pasimatymą.

Vienišos moterys yra nekantresnės – 28 proc. jų sakė, kad nutrauktų ryšius, jei negautų atsakymo iš karto.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Nieko sau! :)
Naujas komentaras