Jos neištikimybės ženklai

 
15 komentarai
Žinoma, niekas nenori būti apgautas, ypač – mylimo žmogaus. Kartais taip stipriai to bijome, kad net nepastebime akivaizdžių neištikimybės ženklų...

Moterys dažniausiai yra gana smulkmeniškos ir puikiai moka slėpti pėdsakus. Kad jums būtų paprasčiau, pateikiame 10 apgavystę galinčių byloti požymių. Beje, jei keletą jų atpažinsite, dar nepulkite partnerės kaltinti, tačiau galite būti tikri: jūsų santykiai klojasi nelabai puikiai – metas susirūpinti.

Taigi:

10. Ji atsiskiria nuo jūsų šeimos

Faktas, kad moteris vengia dalyvauti jūsų giminės šventėse, susitikimuose su draugais, byloja apie rimtą santykių grėsmę. Galbūt ji jaučia kaltę jus apgaudinėdama? Juk buvimas tarp artimųjų tik padidina savigraužą. Lengviau bėgti nuo tokių minčių...

9. Ji nuolat randa priekabių

Senokai nerandate kompromiso, pamiršote šiltą, harmoningą bendravimą. Kas kartą jums bandant išreikšti emocijas, jausmus partnerė randa priežasčių priekabiams, pykčiams.

Gali būti, kad moteris pasąmoningai bando pateisinti savo „nuodėmes“. Grauždama jus dailiosios lyties atstovė širdyje šiek tiek pateisina savo elgesį, sumažina savigraužą. Taigi, jei partnerė kasdien pabrėžia kiekvieną jūsų trūkumą, tai – vienas neištikimybės ženklų.

8. Ji turi paslaptingą draugą

Neištikimybę byloti gali ir paslaptingo draugo atsiradimas. Nesvarbu, jei ji sako, kad tai tik bendradarbis ar vaikystės draugas, jeigu moteris nenoriai apie tai kalba, vengia jus supažindinti – būkite tikras, jog tam yra rimta priežastis.

7. Ji vengia paprastų klausimų

Turėtumėte būti įtarus, jei mergina vengia paprastų klausimų, atsako dažniausiai tik kai pakartojate. Gali būti, jog partnerė delsia, nes mintyse kuria istoriją, bando nesusipainioti meluodama. Taigi, jeigu kalbant apie paprasčiausius dalykus moteris tarsi ginasi, ji iš tiesų slepia kažką labai svarbaus.

6. Jūs – nebe jos prioritetų sąraše

Jeigu partnerė įsivėlė į jaudinantį romaną, neabejotinai jusite, kad nebeesate jos dienos prioritetų sąrašuose. Po truputį dingsta kinas sekmadieniais, šokių pamokos antradieniais... Jei tam nėra kitos aiškios priežasties, ko gero, moteris turi kitą ir stengiasi su juo kuo dažniau susitikti.

5. Ji labiau nei įprasta rūpinasi savo išvaizda

Mylite ją tokią, kokia yra, tačiau partnerė vis tiek nori suspindėti naujai. Pasikeitęs stilius, makiažas, nauja šukuosena, papildoma fizinė veikla... Rodos, ji elgiasi panašiai kaip bandydama sužavėti jus draugystės pradžioje. Gali būti, jog šį kartą pakerėti bando kitą.

4. Ji tapo labai savarankiška

Vienas didžiausių neištikimybės požymių – atsiribojimas nuo mažos jūsų dviejų sąjungos ir bandymas tapti savarankiškesne. Jos žodyne nebėra žodžio „mes“. Daugiau nei paprastai moteris daro viena, nebesikonsultuoja su jumis ir dėl ateities planų. Nesvarbu, ar ji laukia, kol paliksite, ar tiesiog ieško daugiau laiko „dvigubam gyvenimui“ – tai ženklas, kad metas iš esmės kažką keisti arba... atsisveikinti.

3. Jos nebedomina seksas

Santykių pradžioje abu degėte aistra, buvote atviri spontaniškam intymumui. Dabar partnerė dažnai nenusiteikusi, jai skauda galvą, yra pavargusi.

Žinoma, nenorėdama akivaizdžiai atskleisti realybės, ji retkarčiais sutinka pasimylėti su jumis, tačiau pastebite, jog moteris elgiasi, tarsi tiesiog atliktų pareigą, galbūt sekso metu net svajoja apie kažką kita.

Jeigu poroje neturite rimtų seksualinių ar sveikatos problemų, toks elgesys dažnai byloja apie neištikimybę.

2. Ji nenoriai kalba apie  savo dienotvarkę

Teisinasi, kad turi daugybę reikalų – todėl negali tiek laiko skirti jums. Kai skambina draugės, kalbėdama nueina nuo jūsų. Vis dažniau turi išvykti verslo reikalais, kur – sužinote paskutinis... Tokia situacija reiškia ne moters užmaršumą, o tai, kad ji po truputį jus palieka.

1. Tapote jai nereikšmingu

Kas gali būti blogiau, nei partnerė, pykstanti dėl kiekvienos smulkmenos, nuolat kimbanti prie jūsų žodžių ar elgesio? Galbūt tokia, kuri tiesiog nebepastebi, kad egzistuojate..? Jau minėjome, kad priekabos – ne harmoniją bylojantis ženklas, tačiau to priešingybė gali būti dar blogesnė.

Moteriai nesvarbu, jei nenorite į teatrą – ji tuoj pat randa kitą palydovą. Jai neįdomi jūsų nuomonė bet kokiu klausimu. Kitaip tariant, dailiosios lyties atstovė nebeteikia jokios svarbos tam, ką sakote, darote ar galvojate.

Dar šis tas...

Neužsimerkite prieš santykių problemas, kad ir kaip stipriai mylite moterį. Žinoma, ne mažiau svarbu: nepulkite teisti, neįtarinėkite be pagrindo, nekaltinkite. Prieš prabildamas apie neištikimybę sužinokite konkrečius faktus. Jų neturėdamas, galite tiesiog pabandyti nuoširdžiai pasikalbėti apie santykių problemas, jausmus... Sėkmės!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (15)
Galbūt ji jaučia kaltę jus apgaudinėdama?...-nu jo kurgi ji jaus kalte??????
Kaip pažįstama...
cia tiesiog konsultacinio pobudzio, niekas ir nesako kad bus butent taip..
atitiko bent 4 punktai, o kito kaip nėr taip nėr.
100 procentu tiesa , net paciai baisu , kad telpu i tokius paprastus remus
pasirodo, ir moterys buna neistikimos .....:D
keista, gyvenam katru, esu istikima ir minciu apie tai neturiu, o tik pirmi trys 1.2.3.punktai neatitinka. viska darau kiek imanoma viena, planuojuos savo laika, o jei jam tai netinka, sorry....
visiska nesamoneDDD
galvoti , kad kazkas kas turi atskira kuna, siela, mintis, gali visiskai priklausyti tau...?
...visus tuos pacius pozymius galima taikit,kai vyras neistikimas....,todel moteris tokia tampa,nes tai jaucia....
vargsiukai, lievos panos, lievi jus patys 3 punktas :) visi susis apgaudineja kiti nori matyt kiti ne, o galiausiai visiem px buna
Nesamone gryna, kartais tokie pozymiai buna atsiradus rutinai arba kai moteris yra pervarguusi ir nesulauia is vyro pagalbos, ir tai visai nesusije su neistikimybe, gal kai atsiranda neistikimybe irgi sutampa, bet is tokiu pozymiu tikrai negalima spresti, kad moteris neistikima, dazniasiai vyrui reikia paieskoti problemu savyje, arba abipusis nesusikalbejimas poroje
taip,tai tikra tiesa...kokia ji skaudi butu ir kiek ji mums nepatiktu...
esu isitikines pats tai 3 punktu
Visa tai tiesa. Gaila, kad tik per ilgai delsiau išeiti. Bet dabar esu laimingas su kita
Naujas komentaras