Jūsų partnerė jus šnipinėja. Ką daryti?

moteris-snipineja-72262632.jpg
 
1 komentaras
Beveik pusė moterų prisipažįsta kada nors šnipinėjusios savo partnerius. Ir nors jokios vyrų šnipinėjimo akademijos nėra, moterys turi netgi populiariausius būdus, kaip išsiaiškinti savo vyro ar draugo paslaptis.

Ar kada nors jums atrodė, kad jūsų partnerė jumis nepasitiki? Galbūt ji vis mėgina sužinoti jūsų telefono slaptažodį ar nuolat žvilgčioja per petį kai jūs kompiuterio ekrane atsidaręs savo feisbuko langą? Pasak jos, tai, tik smalsumas, bet jūsų neapleidžia nuojauta, jog kažkas čia ne taip.

Gali būti, kad jūsų įtarimai labai teisingi. 43 procentai moterų prisipažįsta šnipinėjusios ar šnipinėjančios savo partnerį. Net 58 procentai moterų teigia tiesiog nepasitikinčios savo partneriu. Palyginimui, tik 21 procentas vyrų jaučiasi taip pat. 

Kaip moterys seka savo partnerius?

Maždaug 40 moterų iš tų, kurios tikrina savo partnerio „nekaltumą“, visų pirma ieško būdų panaršyti po jo žinutes. 19 procentų dailiosios lyties atstovių tikrina savo vyrus skambučiais. 18 procentų moterų yra jo vardu prisijungusios prie jo socialinio tinko paskyros, 16 procentų dėl šventos ramybės patikrina GPS istoriją, 13 procentų pasitiki senu geru metodu paskaitinėti jo elektroninį paštą.

Likę 41 procentas moterų sakosi niekada nešnipinėjančios partnerių, tačiau 16 procentų iš jų būtų linkusios tai daryti jei imtų įtarinėti savo partnerį neištikimybe

Kodėl jos šnipinėja?

Pasak šeimos santykių specialistų, pasijutę apgaudinėjami dauguma žmonių nori savais metodais išsiaiškinti tiesą. Praradus pasitikėjimą vienas kitu kyla hipersmalsumas ir noras patikrinti, ar tikrai viskas gerai ir ar tikrai nėra dalykų, kurie iškilę į paviršių gali būti itin skausmingi emociškai.

Žmonės, kurie šnipinėja, ieško patvirtinimo, kad jų partneris kažką slepia. Visai kaip geras prokuroras ieško įtariamojo kaltės įrodymų, šnipinėtojai mano, kad jiems reikia šio to daugiau nei vien tik intuicija tam, kad įrodytų savo partnerio neištikimybę. Net jei neturite ko slėpti, nenumokite į tai ranka – tai gali pakenkti jūsų santykiams labiau nei įsivaizduojat. Pavyzdžiui, niekada neatmeskite tikimybės, kad visiškai nereikšminga žinutė, užuomina ar jūsų poelgis, ištrauktas iš konteksto, gali pasirodyti visai ne toks, koks buvo iš tikrųjų. Kad ir kolegės atsiųsta SMS „Buvai nerealus“. Šią žinutę gavote tada, kai galų gale įtikinote šefą skirti jūsų projektui didesnį finansavimą. Bet nežinodama konteksto jūsų žmona gali pagalvoti visiškai kitaip. 

Ką daryti pagavus ją šnipinėjant?

Jei kartais pagautumėte ją šnipinėjant, nemėginkite užsipulti. Bet nutylėti ir apsimeti, kad nieko nepastebėjote – taip pat ne išeitis. Taigi verčiau atvirai pasakykite, kaip jaučiatės šią akimirką: „Jei atvirai, jaučiuosi nusivylęs, kad manimi nepasitiki, ir tau tenka imtis tokių priemonių norint surasti įrodymų.“ Tada padarykite pauzę ir ramiai paklauskite: „Kodėl tiesiog neatėjai ir nepaklausei manęs?“

Pamėginkite su ja pasikalbėti atvirai ir išklausti, kodėl ji ėmė jus įtarinėti. Ar buvo kokia nors istorija, akimirka, užuomina, kada jai pasirodė, jog jūs – nesąžiningas? Galbūt to užteks kad išsiaiškintumėte, koks nesusipratimas ėmė graužti jūsų santykius iš vidaus.

Šnipinėjimas santykius veikia toksiškai, todėl parodykite tvirtai ir aiškiai, kad tai neturėtų vykti ir tai netoleruotina.

Panašu, kad tokiu atveju jums teks pasikalbėti, kaip kursite savo santykius toliau, ar galėsite vienas kitu pasitikėti ir kiek laiko skirsite bandymams sulipdyti viską iš naujo.

O jei taip atsitiko, kad ilgai paieškojusi ji rado jūsų neištikimybės įrodymų, nedarykite tokioje situacijoje gana dažnai pasitaikančių kvailysčių:

1. Neužsipilkite jos, kad ji ieškojo įrodymų. Tai – nepadės. Ji ieškojo ir rado, taigi ji jaučiasi teisi. Ir nepamirškite: šnipinėti – neetiška, tačiau jūs buvote neištikimas ir ją apgaudinėjote, o tai – irgi su etika neturi nieko bendro. Taigi piktintis jos nesąžiningumu tada, kai pats buvote nesąžiningas – mažų mažiausiai absurdiška.

2. Neneikite, kad viskas ne taip, kaip jai pasirodė. Jei įrodymai tiesiai prieš ją, kurti naivias išsisukinėjimo istorijas tikrai neverta – taip tik galutinai prarasite orumą, o šansų, kad ji jumis patikės, beveik nėra.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Tingėjau skaityti ką čia rašo. Bet turėjau viena tokia kuri pastoviai tikrindavo kas man rašo nesukau galvos dėl to. Užtat pasakydavo kas paraše ką paraše :D kaip sekretore buvo tik neatrasinedavo:D butu dar geriau buve jai atrasinetu :D
Naujas komentaras