Ką daryti, jei mano draugę išnaudoja vaikinas?

GettyImages-175730782-960x540.jpg
 
Turbūt dažnai moteriai tenka guosti savo draugę, su kuria partneris elgiasi neleistinai. Jei ji išnaudojama ir įžeidinėjama,tai be jokios abejonės menkina jos savigarbą. Ne visada žinome, kaip galime padėti, taigi, šie patarimai gali būti labai naudingi:

Ką galima daryti:

1. Draugė turi žinoti, kad jūs visada būsite šalia ir ją palaikysite. Tai – vienas svarbiausių dalykų, kuriuos galite padaryti.

2. Neleiskite jam uždrausti draugei su jumis matytis. Ji privalo turėti erdvės ir turi teisę susitikti su kitais žmonėmis.

3. Pasakykite draugei, kad tai, kaip su ja elgiamasi, tikrai nėra normalu. Jai gali atrodyti priešingai, todėl čia jūsų nuomonė tikrai svarbi. Nebijokite tai išsakyti.

4. Nebijokite jos paklausti, kaip galėtumėte padėti. Taip parodysite savo rūpestį, ir galbūt ji pati pasakys, kokios pagalbos norėtų.

5. Skatinkite ją daryti dalykus, kurie galėtų pakelti jos savigarbą.

6. Skatinkite ją užsiimti mėgstama veikla bei bendrauti su daugiau žmonių.

7. Darykite viską, kas gali jai padėti pasijusti geriau, tik jokiu būdu nespauskite jos greičiau priimti sprendimą.

8. Ji turi žinoti, kad aplink yra daug žmonių, kurie ją palaikys.

Ko negalima daryti:

1. Nekritikuokite jos vaikino (vyro). Tikėtina, kad ji bandys jį užstoti. Nesvarbu, kaip jis elgiasi, ji tikriausiai vis dar myli jį.

2. Nesakykite jai, kad ji tiesiog apakinta, ir nemato realios padėties. Ji tikrai tai paneigs, o Jūs prarasite jos pasitikėjimą.

3. Nesakykite nieko, dėl ko ji gali pasijusti nepatogiai ar susigėsti.

3. Nesipykite su jos vaikinu (vyru). Tikėtina, kad jis bandys ją nuteikti prieš jus.

Taigi, nesate visiškai bejėgės. Padėkite savo draugei susigrąžinti savigarbą ir pasitikėjimą savimi – tikėtina, kad sprendimą ji greitai priims pati.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras