Ką daryti, kad vyrui nesisapnuotų kitos moterys?

 
6 komentarai
Europos seksologų organizacija atliko tyrimą ir išsiaiškino, ką reikia daryti, kad vyrui nesisapnuotų kitos moterys ir jis nenorėtų eiti „į kairę“, rašo „News of the World“.

Seksologai pabrėžė, kad vyrai arba nuolatiniai partneriai, praktikuojantys su savo „antrosiomis pusėmis“ oralinį seksą, neturi jokių problemų su nemiga. T.y. po to jie greitai užmiega ir jų nekankina nakties košmarai. Taip pat miegodami neprabunda naktmis, todėl jų normali ir miego trukmė.

Be to, mokslininkų tvirtinimu, vyrams, mėgstantiems oralinį seksą su savo sutuoktinėmis, jos sapnuojasi gerokai dažniau nei kitos moterys. O tie, kurių jų neturi, sapnuoja „moteris iš šalies“.

Beje, geriau miega ir dažniau sapnuoja savo žmonas ar drauges ir tie vyrai, kurių seksualiniame gyvenime netrūksta ne tik mineto, bet ir kunilingo. Nes, psichologų tvirtinimu, norint, kad stiprioji lytis visapusiškai pasitenkintų, vis dėl to reikia ne tik gauti, bet ir duoti.

 
Komentarai (6)
O kodel vyrai atsitiktinai sutike tokia padruske, kuri jiems atlikusi oralinuka dingsta is jo gyvenimo ir jie jos net neprisimena? o ka jau kalbeti apie sapnus?
Vienu žodžiu moterys, NEčiulpkit vyrams penio, NElaižykit vieni kitiems ano galo ir būsite laaaabai laimingi. Viskas ko reikia, nečiulpti ir nelaižyti.
To "Nesąmonė" Ko čia širsti. Atlik kitą mokslinį tyrimą, kuris paneigtų šitą ir nereikės pačiai rašinėti nesąmonių.
Jau net zmogus sapnuose nebegali kitu sapnuot kazkoks briedas sakis, tegul sapnuoja ir mylisi tose sapnuose, bet uztai realybeje svarbu kad niekur neitu,,,,
jo, busim, o ka?
Iš kur jau taip žinote, kas apklausė įvairių tipų vyrus? gal čia tik iškreiptų santykių propogavimas. Vienu žodžiu moterys, čiulpkit vyrams penius, laižykit vieni kitiems aną galą ir būsite laaaabai laimingi.
Naujas komentaras