Ką daryti per Valentino dieną, jei esate vieniša?

RS34518_GettyImages-905527392.jpg
 
1 komentaras
Kartais buvimas vieniša Valentino dieną gali atrodyti pats blogiausias dalykas. Tačiau gera žinia yra ta, kad tai tik viena diena per visus metus. Jei vasario 14 diena yra ta diena, kai leidžiate sau savęs gailėtis, tai nėra labai blogai. Ir nors gali atrodyti, kad jūsų statusas nėra pats maloniausias, iš tikrųjų tai gali būti tikras palaiminimas dėl daugybės priežasčių.

Jei esate viena iš tų, kurie sąmoningai nesusirado poros šiemet, štai kelios idėjos kaip praleisti tas 24 valandas, kurios nukreips jūsų dėmesį, pamalonins ir ši Valentino diena taps įsimintiniausia, nepaisant to, kad esate vieniša.

Skleiskite meilę

Valentino diena nėra skirta vien romantiškai meilės formai. Jei šiemet negausite gėlių, dovanokite jas! Po darbo užsukite į gėlių turgelį, įsigykite nuostabių gėlių ir nuvežkite juos ir artimiausius senelių globos namus. Niekas taip nemaitina sielos kaip kitų žmonių šypsenos. Galiausiai apdovanokite save skaniu patiekalu prabangiame restorane ir pasimėgaukite tuo, kad pasielgėte gražiai.

Prisiminkite, kad buvimas vienišai nėra blogiausias dalykas

Taip pat galite savanoriauti jaunimo namuose, benamių prieglaudoje ar gyvūnų prieglaudoje. Skirkite savo laiką, energiją ir gebėjimus besąlygiškai padėti kietiems. Labai lengva blogai jaustis, kai esate vieniša Valentino dieną, tačiau mes nepastebime tų, kuriems tikrai reikia pagalbos, kai esame užsiėmę savo gražioje kasdieninėje rutinoje. Taigi, skirkite energiją ir sukurkite kažką pozityvaus, kad padėtumėte tiems, kam pasisekė mažiau, nes yra ir didesnių bėdų, nei būti vienišam Valentino dieną.

Darykite viską, ką darytumėte, jei turėtumėte partnerį

Būkime realistais: daugelis pasimatymų ir taip baigiasi filmų peržiūra, o tai yra puiku, nes tam nebūtinas partneris. Kad ir kaip stengtumėtės ieškoti, nerasite partnerio per 24 valandas. Išleisti savo emocijas yra puiku, tačiau nepasiduokite minčiai, kad jums būtinas kitas žmogus norint būti laimingai.

Nedarykite nieko

Taip, teisingai perskaitėte. Jei ieškojote pasiteisinimo išsijungti telefoną ir nieko neveikti 24 valandas – Valentino diena yra puikiausia priežastis. Miegas visą dieną nereiškia, kad esate depresuota ir vieniša. Ir greičiausiai dėl viso streso, kurį kelia kasdienybė, vis tiek norite pailsėti. Tai puikus būdas pasikrauti ir pasimėgauti ramybe.

Palepinkite save

Valentino dienos vakarienė tikrai brangi. Todėl tegu ši diena tampa jūsų pasiteisinimu ištaigingam pasimatymui su savimi.  Kartais nebūtinos dovanos sau yra geriausios. Darykite viską, kas sukelia jums šypseną ir nelaukite partnerio, kuris nustebins jus dovana, kurios visada norėjote, nes tai padovanoti sau galite pati.

Nepamirškite, kad Valentino diena būna tik kartą metuose

Labai svarbu nepamiršti, kad kaip ir kiekviena šventė, taip ir Valentino diena greitai baigsis. Tai tik diena. Tai sukomercinta šventė, tiesiog pasirūpinkite savimi ir ištversite.

Gali atrodyti, kad visas pasaulis eina iš proto, kai parduotuvės papuoštos širdies formos balionais ir visur groja romantiška muzika. Tačiau ateis vasario 15 – oji ir viskas grįš į savo vėžias.

Nepamirškite, kad toks erzinančios dekoracijos iš tikro nieko nedaro daugiu ar mažiau laimingų. Daugelis vienišių įsivaizduoja, kad jų draugai, kurie turi porą, geriau leidžia laiką, ypač per Valentino dieną. Natūralu galvoti, kad kitur žolė žalesnė. Tačiau faktas tas, kad buvimas vienišu nėra nei blogiau, nei geriau, nei būti poroje.

Galiausiai, jei Valentino dieną turite porą, ima kankinti nerimas ir jaučiate kitokį spaudimą. Jei esate vienišą, tada galite mėgautis prabanga būnant egoistiška ir galvodama apie savo poreikius.

Prisiminkite buvusias Valentino dienas produktyviai

Buvusių santykių prisiminimas ne visada geriausias užsiėmimas, ypač, jei vis dar galvojate apie eks. Tačiau Valentino diena yra puiki galimybė pagalvoti apie tai, kodėl santykiai nepavyko ir suvokti, kad nusipelnėte laimės. Labai svarbu prisiminti, kad žmones, kuriuos įskaudinote geriau palikti praeityje.

Panaudokite šį laiką buvimui su savo vienišais draugais

Praeityje Valentino diena gal ir buvo porų šventė, tačiau neprivalote to laikytis. Galite suplanuoti kažką ypatingo sau ar sau ir savo draugui.

Praleiskite naktį su vibratoriumi

Ne visiems reikia pasiteisinimo leisti laiką vienam, tačiau jei neturite planų Valentino dienai, tada likite namie su kompanionu, kuris jūsų nenuvils.

Džiaukitės laiku sau kol galite. Seksualinis savęs pamaloninimas yra puikus būdas leisti laiką tarp santykių, iš to gali išeiti net visas pasimatymas!

Kartais tokia šventė kaip Valentino diena yra paskutinis jums reikalingas dalykas, ypač, jei pastaruoju metu išgyvenote skyrybas. Tačiau tikrai neturite jausti gėdos dėl to, kad esate vieniša. Tiesiog gyvenkite ir džiaukitės savimi.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Geriausiai :)))
Naujas komentaras