Ką kiekviena moteris turėtų išmokyti savo vyrą apie seksą

4764565.jpg
 
Kartais moteris gali tiesiog priblokšti vyrų nenuovokumas. Ką jau padarysi, gamta taip mus surėdė, jog mes be jų neišgyventume ir jie be mūsų – nelabai. Tačiau santykiuose ir apskritai tarpusavio bendravime tarp vyrų ir moterų yra tam tikrų spragų. Tiek jie mus sunkiai supranta kai kuriose situacijose, tiek mes neperprantame vyriško mąstymo bei filosofijos.

Šie dalykai kliudo santykių idilei, harmonijai bei laimingai kasdienybei. Kada kalbame apie seksą, yra tam tikri dalykai, kuriuos jūsų partneriai turėtų žinoti apie seksą. Taip ir jūs, ir jie jausite didesnį malonumą.


Nesusikoncentravimas yra normalu


Kartais po sunkios dienos arba tiesiog nepatogiu metu pradėtas aktas visiškai neįtraukia. Tuo atveju mintys blaškosi į visas šalis, o tiek jums tiek antrajai pusei toks seksas nebūna labai malonus. Jie gali ant jūsų dėl to supykti, bet turite juos supažindinti ir pripratinti, kad ilguose santykiuose taip gali nutikti ir tai yra normalu. Žmogus nėra mašina, o jo gyvenimas – įvairus bei pilnas pakilimų ir nuopuolių. Ypač moterims, kurios yra dažniausiai jautresnės, svarbu emocinė sekso pusė, ne tik fizinė, tad vyras turėtų gerbti ir išklausyti ar trumpam atsitraukti, kol jūsų mintys „grįš į savas vietas“.


Svarbu ne vien orgazmas


Na, gerai, orgazmas yra įprasta sekso siekiamybė, tačiau jis nėra būtinas, kad seksas taptų malonus. Vyrams galbūt orgazmas ir yra gero sekso etalonas, tačiau moterims, kurios orgazmą pasiekia ir taip gerokai rečiau nei vyrai, tikėtis „O“ kiekvieną kartą būtų naivu. Pasistenkite, kad partnerį supažindinti su tuo, kad jums svarbu atmosfera, glamonės prieš seksą ar po jo, galbūt jūs norite ilgesnių žaidimų arba greituko ir taip toliau. Galų gale išvada tokia, kad orgazmas neapibūdina gero sekso, bet geras seksas dažnai būna su orgazmu(-ais).


Nė vienas iš jūsų nesate geresnis


Nei jis, nei jūs neturite jaustis prastesni lovoje ar keisti dėl savo pomėgių. Moterų seksualinės fantazijos kiek dažniau yra išjuokiamos ar palaikomos ištvirkimu, tačiau tai yra be galo normalu ir sveika. Abiejų pusių fantazijos turi teisę būti išpildytos ir patenkintos. Santykiai klesti kada yra pasitikėjimas, atvirumas bei visiškas „pasileidimas nuo grandinės“ už uždarų durų. Jei ribas pamiršite vardan malonumo, tikrai neturėsite kuo skųstis. Tai galioja abiem pusėms.
Taip pat – gerbkite apsisprendimą ir ribas. Jeigu tądien sekso nenorite – geriau kuo anksčiau tai pasakykite, bet tada kompensuokite vyro „netektį“ maloniu elgesiu, švelnumu, gerais žodžiais. 


Bendraukite ir atviraukite


Šiek tiek susiję su aukščiau esančiu punktu, bet gera komunikacija yra turbūt pats svarbiausias dalykas sekse. Chemija bei kūno kalbos ir skleidžiamų signalų supratimas yra pagrindinis prieskonis „orgazmo“ virale. Jeigu jūs komunikuojate ir suprantate vienas kitą – blogo sekso ir būti negali. Vyrai komunikaciją neretai linkę ignoruoti, kadangi ypač pirmais kartais moterys linkę nekalbėti ir sekso metu tiesiog atsiduoti. Taip būti neturėtų. Jūs turite komunikuoti, o vyras turėtų ir klausyti to, ką jūs norite pasakyti arba kreipti dėmesį į skleidžiamus signalus. 
Santykiuose daug dėmesio skirkite tokiems pokalbiams apie lovos reikalus, jeigu norite kažkokių pasikeitimų. To pačio prašykite ir iš vyro pusės. Nėra nieko gėdingo apie tai kalbėti.


Skausmas nėra gerai


Šiaip neturėtumėte sekso laikyti labdara ir jį „paaukoti“ net, jei nesate tam nusiteikusi ar pasiruošusi. Ypač dažnai moterys sutinka su partneriais mylėtis net tada, kai joms skauda sueities metu arba kenti skaudžius vyro inicijuotus žaidimus. Jeigu jūs nesate BDSM mylėtojai – skausmas neturėtų būti toleruojamas. Venkite to ir iškart nutraukite aktą arba pradžioje perspėkite partnerį, kad to nedarytų. 


Jeigu jis žiūrės į kitas


Išdursite jam akis.

 
Komentarai
Naujas komentaras