Ką miego poza sako apie Jūsų partnerystę?

11-063029-best_sleep_positions_for_couples.jpg
 
1 komentaras
Miego pozą, gestus, veido mimiką ir kūno kalbą kontroliuoti vargu ar įmanoma. Todėl psichologinė žmogaus analizė šiuo požiūriu gali atskleisti labai tikslią asmens informaciją. Žinoma, užmigti jūs galite labai didingoje pozicijoje, tačiau kai ateina gilus miegas dažniausiai žmogus ilgesnį laiką miega jam būdingoje pozoje.

Šios pagrindinės miego pozos gali atskleisti keletą paslapčių apie Jūsų santykius poroje. Pradėkime...

 1. Tokia miego poza yra viena populiariausių tarp susituokusių ir nesusituokusių porų. Ši miego poza rodo, kad abiems yra priimtinas panašus gyvenimo būdas.


2. Tokia poza miegantys partneriai yra labai spontaniški. Vyras ir moteris gali būti nusisukę į įvairiausias puses, tačiau tokius partnerius jungia labai stiprus ryšys. Tokie žmonės turi skirtingą temperamentą. Tiek vyras, tiek moteris gali mėgti vienatvę arba atvirkščiai, būdingi pasilinksminimai ir bendravimas. Tokie žmonės dažnai į gyvenimą žiūri įvairiapusiškai ir gyvenimo įvykius priima kaip natūralius visatos siunčiamus išbandymus jiems.

3. Šioje padėtyje miegančios poros taip miega tik iš meilės, nors jų požiūriai į pasaulį ir yra skirtingi. Apie tokios poros ateities santykius išvadas daryti sunku, tačiau tokia miego poza byloja viena –  duetas yra apsaugotas nuo išorinio aplinkos poveikio. 

4. Tokia miego pozicija byloja, kad partneriai yra pasiruošę gyvento kartu. Tiek vyras, tiek moteris turi savo teises ir kiekvienas yra pasiruošęs priimti partnerį su visais jo minusais ir trūkumais.


5. Jei partneriai užmiega tokioje pozicijoje, tai rodo žmonių kovingumą ir tai, kad nei vienas iš partnerių nelinkęs nusileisti ir būna sunku rasti kompromisą.

6. Taip miegančių porų santykiai yra pagrįsti aistra. Partneriai turi bendrus tikslus ir svajones (į gyvenimą žiuri viena kryptimi). Tokia sąjunga žada būti laiminga tiek asmeniniame gyvenime, tiek karjeroje, jei pora turi savo verslą.7. Tokia miego padėtis byloja, kad partneriai sukūrė stiprią sąjungą, tačiau tai buvo nelengva padaryti. Kiekvienas vertina savo laisvę ir asmeninę erdvę, tačiau tokiu būdu taip tik apsaugo savo antrąją pusę nuo nemalonių situacijų. Tokie žmonės linkę atleisti savo antrajai pusei neištikimybę meilės vardan.8. Tokia miego padėtis byloja, kad partneriai sukūrė stiprią sąjungą, tačiau tai buvo nelengva padaryti. Kiekvienas vertina savo laisvę ir asmeninę erdvę, tačiau tokiu būdu tik apsaugo savo antrąją pusę nuo nemalonių situacijų. Tokie žmonės linkę atleisti savo antrajai pusei neištikimybę meilės vardan.

 

 

9. Taip miegančių porų temperamentas yra labai panašus. Miegantys ant nugaros, tačiau nežymiai susiglaudę partneriai gali jaustis ramiai vienas kito atžvilgiu, tačiau tam būtinas ir fizinis kontaktas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Prieš trejus metus buvau atskirta nuo vyro. Tarp mūsų nebuvo jokio bendravimo. Šeimos ir draugai man patarė atsisakyti santuokos ir tęsti savo gyvenimą. Nenorėjau vesti kito, nes giliai vis dar myliu savo vyrą. Man labai skaudėjo ir sumišau, kol internete perskaičiau atsiliepimą apie tai, kaip Drigbinovia su savo dvasinių galių pagalba suvienijo išardytą santuoką. Aš nuolat skaičiau tiek daug atsiliepimų apie tai, kaip jis padėjo nutraukti skyrybas ir sugrąžinti buvusius žmonių mylimus žmones. Turiu nedelsdamas susisiekti su Drigbinovia po kelių minučių, jis man atsakė ir davė nurodymus, ką daryti, įvykdžius reikalaujamą reikalavimą po dviejų dienų po ritualo, užkeikimas pakeičia mano gyvenimą aplink mano vyrą, kuris su manimi nebendrauja daugiau nei tada dveji metai vidury nakties paskambino man verkiant ir atsiprašė, kad tai buvo velnių darbas, todėl vis dar stebiuosi šiuo stebuklu, todėl atleisiu jam. dabar mano santuoka yra pusiausvyroje. „Drigbinovia Ritual“ puikiai veikė, o mano santuoka dabar yra stipresnė nei anksčiau, ir niekas mūsų vėl negali atskirti. Lankiausi tiek daug svetainių ieškodamas pagalbos, tai buvo beviltiška, kol susisiekiau su Drigbinovia, tikru vyru, kuris padėjo man susigrąžinti sulaužytą santuoką, jei turite panašią problemą santuokoje, norite, kad jūsų vyras ar žmona vėl tave mylėtų , jūs turite ką nors, kurį mylite, ir norite, kad jis ar ji jus pamiltų, turite iššūkį savo gyvenime, „Drigbinovia“ rašybos šablonas yra jūsų problemos sprendimas ir atsakymas, WhatsApp: +12162022709 Viber: +2349071864129 susisiekite su juo šiandien, paštu doctorigbinovia93@gmail.com neleiskite niekam atimti iš jūsų partnerio
Naujas komentaras