Ką moterys slepia nuo vyrų? (II)

ar-mokate-saugoti-paslaptis-558bd7eddbd33.jpg
 
7 komentarai
Tęsiame sąrašą paslapčių, kurių moteris vyrui niekada nepasakys.
 • Aš saugau tavo žinutes. Mūsų pažinties ir draugystės pradžioje aš saugodavau tavo žinutes ir vis kartas nuo karto jas perskaitydavau.
 • Kartais aš dėviu močiutės apatinius. Gali būti, kad pirmojo pasimatymo su tavimi metu vilkiu pačius negražiausius apatinius ir esu nenusiskutusi kojų. Visa tai tam, kad pagauta beprotiškos aistros per anksti neatsidurčiau su tavimi lovoje. Nenoriu, kad visa tai pavirtų tik į vienos nakties nuotykį. Taigi, neskustos kojos ir senelės apatiniai tikrai mane sustabdys nuo per greito apsinuoginimo prieš tave.
 • Visada stebiu tavo užpakalį. Į jį žiūriu visada, kai tik išeidinėji iš kambario.
 • Turiu žinoti, kad nori manęs. Man nuolatos riekia žinoti, kad nori, jog būčiau šalia. Todėl visada geriau sakyti „Aš noriu, kad savaitgalį važiuotum su manimi. Ar galėsi?“, negu paklausti „Kokie tavo savaitgalio planai?“
 • Aš dievinu, kai tu pavydi. Tada jaučiuosi svarbi. Taigi, jeigu mums būnant kartu aš pradedu flirtuoti su padavėju, autobuso vairuotoju ar nepažįstamuoju vakarėlyje, žinok, kad iš tiesų flirtuoju su tavimi.
 • Kai eini į darbą, atrodai be galo seksualiai. Net jeigu skundžiuosi, kad matomės per retai ar kad dirbi per daug, vis tiek nėra nieko seksualiau, kaip pamatyti tave ryte vilkintį kostiumą ir skubantį i darbą.
 • Pykstu, kai skiri per mažai dėmesio. Niršti dėl menkniekių pradedu tik tada, kai jaučiuosi ignoruojama. Tiesiog suteik man tai, ko trokštu – daugiau dėmesio. Niekada nesakyk, kad nurimčiau, nes tik dar labiau įtūšiu.
 • Užsidirbi minusą, jeigu restorane moku aš.  Net jeigu pirmojo pasimatymo metu siūlyčiausi apmokėti sąskaitą restorane ar bent pasidalinti šią sumą pusiau, nekreipk dėmesio į mane – tai padaryti turi tu.
 • Aš fantazavau apie tavo geriausią draugą.  Net jeigu ir galvoju, kad tavo draugas bjaurus, tačiau nepraleisiu galimybės įsivaizduoti savęs lovoje su juo. Taip elgiuosi ne todėl, kad iš tikrųjų to norėčiau, bet todėl, kad noriu prisiliesti prie žmogaus, kuris yra taip arti tavęs.
 • Mano draugai viską sužino pirmiau, negu tu. Jeigu nutarsiu su tavimi skirtis, tai sužinosi paskutinis. Kelias savaites tai aptarinėsiu su savo draugais.
 • Jaučiu nostalgiją buvusiems santykiams. Kai mes išsiskiriam, aš visus su tavimi susijusius atsiminimus – laiškus, nuotraukas – patalpinsiu į slaptą dėžutę. Kai bus liūdna – juos peržiūrinėsiu.
 • Noriu, kad situaciją lovoje kontroliuotum tu. Taip, aš puikiai kylu karjeros laiptais, esu finansiškai nepriklausoma, visiškai atsakinga už savo gyvenimą ir man nereikia šalia vyro, kad jis padarytų mane laiminga. Tačiau, prašau, pakelk mane, nunešk į miegamąjį ir nieko nesakęs „išdulkink“.

 

Suaugusiems.lt
 

 
Komentarai (7)
Jo, gud straipsniukas, ypac paskutinis punktas :D
na neviena is situ dalyku esu pasakius :)
Niekada nedeviu mociutes apatiniu, ir visada skutuosi kojas.
jega! as apie paskutini :-)
Paskutinis punktas man tikrai patiko.. :) aš irgi to norėčiau.. ech.. :)
paskutinis geras... Reikes taip ir padaryti;)
paskutinis geras... Reikes taip ir padaryti;)
Naujas komentaras