Ką sako Jo Valentino dienos dovanos?

Valentines-Day-Gifts.jpg
 
Kartais malonu žinoti, kad jo dovana pasako daugiau, nei jis išsiduoda žodžiais. O kartais, deja, dovana tampa perspėjimu: ei, kodėl tu vis dar esi su juo?! Verta pasiskaityti ir vyrams, vis dar ieškantiems Valentino dienos dovanos: kartais jos teikia ne džiaugsmą, o tik suerzina. Nedarykite šios klaidos!

Dovana: Kvepalai

Ką tai reiškia: Noriu, kad būtum mano mergina


Išrinkti dovaną moteriai kosmetikos parduotuvėje – išties paprasta. Jei vyrui sunku susigaudyti tarp visų tų kremų, balzamų, tušų ir skaistalų – paslaugios pardavėjos konsultantės visada pasirengusios padėti. Ir vis dėlto vienas dažniausiai dovanojamų dalykų iš šių grožio džiunglių – kvepalai. Pasak psichologų, tai – bene intymiausia kosmetinė dovana. Tai reiškia, kad jam ne tas pats, kaip mylimas žmogus kvepia, nes nori pats jį užuosti. Kitaip tariant – trokšta būti greta. Ir tai – tiesiog nuostabu!


 

Dovana: Apatiniai rūbai

Ką ji reiškia: Nagi, pakaitinkime miegamojo aistras.


Vyras, dovanojantis moteriai seksualius apatinius rūbus, trokšta akivaizdaus dalyko – kad ji pasijustų seksuali. O jei to nori – vadinasi... intuityviai jaučia, kad miegamajame kažkas yra ne visai taip, kaip turėtų būti. Iki pilnos laimės galbūt trūksta lašelio atsipalaidavimo ir aistros. Laimė, jis daro teisingą sprendimą: seksualūs apatiniai iš tiesų gali tą aistrą pakurstyti, be to, apklausos rodo, kad būtent puikūs, prabangūs apatiniai rūbai – viena efektyviausių priemonių, padedančių moteriai atsipalaiduoti ir labiau pasitikėti savimi.  

Dovana: Šokoladinės širdelės.

Ką ji reiškia: Mes ir vėl atsidūrėme šeštoje klasėje. Gal nueikim į kiną, jei mama išleis?

Šokoladiniai saldainiai – puiki dovana mamai, močiutei ar žaviai kolegei, su kuria nesieja intymus ryšys. Bet dovanoti šokoladą savo merginai, meilužei ar žmonai? Tai – arba tam tikra suvaikėjimo stadija, arba ženklas, kad dovana išrinkta paskutinę minutę, čiumpant bet ką, kas gulėjo arčiausiai parduotuvės kasų. 

Dovana: Prabangus juvelyrinis dirbinys.

Ką ji reiškia: Esu pasirengęs...

Jei tik judu nesate pora „vedęs verslininkas ir didžiakrūtė jo meilužė“, prabangus juvelyrinis dirbinys yra ne tik dovana – tai ir savotiškas prisipažinimas, kad šis vyras yra pasirengęs jums dovanoti savo širdį. Jei tai – ne žiedas su deimantu, vadinasi, šis daikčiukas dar ir ne piršlybos. Bet būkime atviri: galbūt ir jos jau nebe už kalnų. 


 

Dovana: Didžiulė raudonų rožių puokštė ilgiausiais kotais.

Ką ji reiškia: Noriu padaryti įspūdį


Tai gali reikšti pačius įvairiausius dalykus. Pavyzdžiui, kad jūs ką tik susipažinote, ir jis nori būti mandagus. Arba kad judu seniai esate kartu, o jis nori padaryti įspūdį prieš tavo koleges, drauges ar namiškius: tokios puokštės juk nenukiši į kamputį, ją matys visi užėję į kabinetą ar namus (priklausomai kur gėlės atgabentos). Tokia dovana gali reikšti net ir tai, kad jis labai norėjo padaryti įspūdį gėlių pardavėjai. Šiaip ar taip, tai – nėra blogai: šis vyrukas bent jau žino, kaip padaryti, kad jo moteris galėtų juo didžiuotis, o kitos jai pavydėtų.


 

Dovana: Dušo želė ir losjono rinkinys.

Ką tai reiškia: Nemoku rinkti dovanų!


Nors teoriškai tokią dovaną būtų galima laikyti labai asmeniška ir gal net intymia, vis dėlto dušo rinkinys – tai tokia banalybė, kad darosi akivaizdu: tai – dar viena paskutinės minutės dovana, kai vaikinukas visiškai nenutuokė, ką galėtų išrinkti nebrangaus ir tinkamo. Beje, čia gali būti ir viena išimtis: jei tai – kuo nors ypatinga dušo želė, pavyzdžiui, tavo dievinamo kavos ar cinamono aromato. Tokios nenusipirksi bet kokioje parduotuvėje, ir jis tai puikiai žino. tokiu atveju jis – tikras šaunuolis, su dovana pataikęs tiesiai į dešimtuką.Dovana: Mobilusis telefonas, planšetė ar kitas elektroninis įrenginys.
Ką tai reiškia? Jis – apdairus.


Nors tai ir nėra labai romantiška dovana, veikiau – praktiška, ją išrinkdamas vaikinas parodo, kad rūpinasi mylimosios poreikiais ir perka iš tiesų naudingus daiktus. Na, o jei dar susiprotėjo telefono ar kompiuterio darbalaukio ekrane palikti kokią intymią žinutę – jis tiesiog vyriškai išradingas ir nuostabus!


 

Dovana: Masažas
Ką ji reiškia: Atrodo, jai reikia atsipalaiduoti...


Masažą mylimasis dažniausiai dovanoja dviem atvejais. Vienas – jei jo mylima moteris jau kurį laiką vis užsimindavo, kaip norėtų abonemento į SPA centrą. Antrasis – tada, kai jai iš tiesų reikia atsipalaiduoti, ir tai puikiai jaučia šalia jos esantis žmogus. Dar geriau jei dovanojamas masažas jam ir jai – tada malonumą sustiprina dar ir kartu praleistas laikas. Tačiau visų geriausia nustebinti antrąją pusę erotiniu masažu!


 

Dovana: Lėktuvo bilietai.

Ką ji reiškia: Jaučiuosi romantiškai pakylėtas.


Vargu ar galima būtų rasti labiau romantiškesnį dalyką, nei savaitgalis kur nors toli nuo namų. Dažniausiai vyrai tokias dovanas dovanoja pirmoje romano stadijoje, pažinčiai peraugant į rimtesnius ryšius. Jie nori praleisti kuo daugiau laiko kartu – taip, kad niekas netrukdytų. Atrodo, jums tikrai pasisekė! 

Dovana: Keptuvė, puodas ar kitas buities rakandas.
Ką tai reiškia: Aš – visiškas kvailys.www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras