Ką seksas iš tiesų reiškia moterims?

1565359066_shutterstock_537340630.jpg
 
Daugelis moterų gyvenimo eigoje atranda, jog seksas – giliausia meilės bei ryšio forma. Vyro orgazmas dažnai būna daug greitesnis, o tuo tarpu jos – reikalaujantis daugiau laiko, bet po kurio gali sekti ir dar vienas ar net keli.

Taip pat kaip ir šie skirtumai, ir moterų supratimas, ką joms reiškia seksas, neretai skiriasi nuo priešingos lyties atstovų mąstymo. Joms tai – ne vien fizine sueitimi pasiekiamas malonumas. Taigi, jei esate vyras ir norite geriau suprasti savo antrąja pusę bei išsiaiškinti, ką jai iš tikrųjų reiškia seksas – šis straipsnis kaip tik jums!

Seksas prasideda galvoje

Vyrai dažnai nusivilia, jog moterys sekso nereikalauja taip dažnai ar taip greitai, kaip tai daro jie. Tačiau moters kūnas nuo vyro skiriasi ne tik išvaizda, bet ir hormonais. Nors abejos lytis gali pasigirti testosteronu – hormonu, sukeliančiu fiziologinius troškimus, vyruose jo kiekis yra kus kas didesnis nei moteryse. Vaizdžiai lyginant, vyrų testosterono kiekis atitiktų garsų, stiprų klyksmą, o tuo tarpu moters testosterono kiekis – tylų šnabždesį. Moterims testosteronas leidžia fantazuoti ar prisiminti karštą seksą. Būtent dėl to draugystės pradžioje ar įsimylėjimo stadijoje moteris nuolat galvoja apie buvimą kartu su savo partneriu bei jos seksualinis apetitas yra kus kas didesnis.

Seksas – moteris yra geidžiama

Moterims žinojimas, jog jų trokšta stipriosios lyties atstovas, yra tikrų tikriausias orgazmas. Kai moteris mato gražų bei patrauklų vyrą, ji gali truputį susijaudinti. Tačiau jei tas pats vyras atkreipia dėmesį į tą pačią moterį – jos susijaudinimas bus žymiai stipresnis. Moteris nori būti geidžiama, o žinodama tai, jos mintis apninka įvairios seksualinės fantazijos. Kaip vyrai tikisi, jog po santuokos sekso bus daug ir dažnai, taip moterys turi lūkesčius dėl besitęsiančios romantikos, kuri jai galės užtikrinti seksualinį troškimą bei geismą.

Seksas = gera emocinė būklė

Dauguma moterų dievina seksą, tačiau jų troškimą lengvai numalšinti gali nuovargis, pasipiktinimas ar fiziologinės problemos, kaip skausmas ar menopauzė. Kad dienos pabaigoje moteris turėtų nenuslopintą seksualinį potraukį, labai svarbu jai patirti geras emocijas, priešingu atveju – ji sekso nenorės. Taip pat prie viso to prisideda ir moters noras patirti orgazmą. Dailiosios lyties atstovėms patirti didįjį „O“ yra kur kas sunkiau nei vyrams, tačiau tai yra būtina, norint išlaikyti moters geismą bei troškimą. Todėl kartais kuomet vyras nori išbandyti kažką naujo lovoje, moterys mieliau renkasi seniai išbandytą bei patikrintą poziciją, kuri jai užtikrins malonumą.

Seksas – meilė

Seksas, kalbėjimasis, darbas kartu, namų tvarkymasis, šeima, jautimasis įvertinta, pagarba, buvimas kartu per šventes – visa tai ir dar daugiau telpa moteriai į žodį „meilė“. Seksas tikrai nėra šio žodžio pagrindinė dalis. Mylėjimasis dažniausiai organiškai kils iš šilumos, kurią moteris jaučia santykiuose. Kaip bebūtų, seksas geriau suprantamas kaip moters meilės išraiškos būdas ar tęsinys. Pavyzdžiui, moteris, matydama, jog jos partneriui šiuo metu itin reikia ir norisi sekso, net ir būdama tam nenusiteikusi, ji sieks patenkinti jo norą. Jei šis poelgis gali būti sietinas su šiluma ir geranoriškumu, toks veiksmas gali būti tikra meilės dovana. Taip pat dažnai moterys jaučia didelį pasitenkinimą po sekso net ir tuomet, kai joms nepavyksta pasiekti orgazmo. Svarbiausia – artumas bei šiluma, patirti tuo metu.

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras