Ką vyrai galvoja po sekso

 
2 komentarai
Jei jums netikėtai teko laimė atsidurti vienoje lovoje su trokštamu vyru, bet nepradedančiu saldžiai čiulbėti išgirdęs jūsų pasakytus žodžius: „mielasis, tai buvo nuostabu...“

Tačiau vis dėlto būtų įdomu sužinoti, kokios mintys sukasi jo galvoje, jei jis pasimylėjęs dar nemiega...

Vyrai iškrenta iš kojų po audringos meilės

Žinoma, po meilės akto užknarkęs partneris erzina moteris Ji dar nespėjo atsigauti po orgazmo, o vyras jau miega. Ramus miegančio pasitenkinusio partnerio kvėpavimas sukelia didžiulį norą išspirti jį iš lovos. Tada ir imi galvoti: negi tai meilė?

Kodėl gi ne. Tiesiog jo emocijos primena sūpuokles: staigus pakilimas ir iš karto toks pats nusileidimas. Tačiau mokslininkai atrado tam paaiškinimą, kodėl vyrai nugrimzda į sapnus, vos spėja baigti „procesą“. Paaiškėjo, kad seksas ir miegas – neatsiejami vienas nuo kito. Ta tema buvo atliktas ir tyrimas per kurį 85 proc. vyrų prisipažino, kad labai pavargsta po audringos meilės akto ir nori kuo greičiau užmigti ir tik 15 proc. stipriosios lyties atstovų sugeba įveikti miegą.

Štai tie 15 proc. stipruolių ir papasakojo, kokios mintys ir svajonės lenda jiems į galvą, kai mylimoji užmiega.

Jis seniai vedęs

„Gera ji, mano žmonelė. Miega kaip mergaitė ir šypsosi. Jei šypsosi, vadinasi, buvo orgazmas. O gal du? Dešimt metų kartu, o aš taip ir nesugebu atskirti tikro orgazmo nuo imituoto.“

„Apgaus jis mane su tuo nauju darbu ar ne? Jei neapgaus, tai galėsiu naują mašiną nusipirkti. Ir kailinius jai nupirkti. Seniai prašo. Ir remontą padaryti. Ne, remontui turbūt neužteks pinigų. Ir kailiniams turbūt ne... O gal mašinos nepirkti? Kada aš jai paskutinį kartą ką nors dovanojau? A, visai neseniai, kai ji nusprendė lieknėti. Juk nupirkau arabišką kostiumą, skirtą pilvo šokiams ir virtuvės įrankių rinkinį! Beje, vokišką. Gerai, kad prisiminiau. Tada keičiam mašiną. Darbe jau visi pasikeitė, net padėjėja Lilija. Tik aš vienas kvailys tebevažinėju sena“.

„Įdomu, ar ji buvo neištikima per tuos dešimt metų? Ir kiek kartų? Galima tik spėlioti. Vakar ji vėl prisiminė tą anoreksikę iš buhalterijos... Nors ten nieko ir nebuvo. Beveik. O kai pakartojau uošvės pasakytus žodžius, kad kiekvienas save gerbiantis vyras turi bent vieną kartą gyvenime turėti kitą moterį, apsiverkė. Kvailutė. Vienintelį kartą uošvė pasakė kažką protingo“.

„O koks erelis buvau tada, kai tik mes pradėjome draugauti. Mes neaplenkdavome nei vieno tamsaus kampelio! O tas atvejis parke, kai mus apsupo pulkas šunelių ir įdėmiai sekė, ką mes darome. Nuo to laiko ji nemėgsta šunų. Sako, kad jai gėda prieš juos.“

„О, naujas apgamas ant užpakaliuko... Ar aš jį jau kažkur esu matęs? Kur? Ir pas ką?“

„Gal reikėtų kokį kartą viagrą pamėginti? Nesakysiu jai, tegul nustemba.“

„O, kad mūsiškiai išeitų į finalą!“.

Jis neseniai vedęs

„Aš pats laimingiausias vyras pasaulyje. Nieko nereikia daugiau, kad tik viskas būtų taip, kaip yra. Kad ji visados greta kvėpuotų „.

„Na ir nuvarginau aš ją... Miega. Bet aš truputėlį pailsėsiu ir mes pakartosim. Paskui išsimiegos“.

„Kaip jai mandagiau paaiškinus, kad mano penis – ne rankena ir jei ji dar nori pajodinėti ant manęs, tai turi elgtis su juo atsargiau. Ir dantys... Jai reikėtų kažkur padėti dantis...“.

„Тaškas „G“... nejaugi jo paieškoms aš turėsiu pašvęsti likusį savo gyvenimą? O ji kaip Atlantida – niekas nematė, o legendos sklando. Nors šiandien mano mergaitė virpėjo stipriau nei įprastai, todėl dar nereikia prarasti vilties!“.

„O kas kažin skanaus yra šaldytuve? O jei aš patyliukais atsikelsiu ir greitai nueisiu pažiūrėti. Tik dabar supratau, kur paslėptas dešrigalis.

Jei vyras meilužis

„Atrodo, kad jai taip pat gerai su manimi“.

„Įdomu, ar mano mašiną jos kieme niekas nesubraižys? Ir kodėl aš nepastačiau jos po langais?“.

„Išgerti norisi. Ir rūkyti. Įdomu, ar ji dar kažką turi? Gal įkišti nosį į jos mobilųjį telefoną?“.

„Tikriausiai kažką reikėtų jai pasakyti? O galva tuščia kaip puodynė. Juk nepasakysiu vien „ačiū“? O jei pasakysiu, kad myliu, tai ką, tada reikės ją vesti?!“.

„Kaip žavingai ji pridengia delniuku nosį... O katinėlį išmesti už durų ar tegul čia pat miega? Šiltas...“.

„Ryte reikia suspėti dar kartą padaryti ir nepavėluoti į darbą“.

„O gal jau vesti?“.

Jei vyras meilužis, bet vedęs

„Hm... o aš dar galėčiau! O ji miega. Nuvariau ją nuo kojų. Gal jau važiuoti namo, o gal dar pagulėti?“.

„Ar išjungiau telefoną?“.

„Gerai, kad maniškiai pas uošvę. Turiu dar tris laisvas dienas...“.

„Kažin, kodėl ji manęs neprašo užsimauti prezervatyvą ir nebijo pastoti? O maniškė taip negali, vis primena: „tu gumelę užsimovei?“.

„Ech, vėlai mes su tavimi susitikome, mieloji...“.

„Kad tik nepamirščiau nusimaudyti po dušu, nes žmona vėl apuostys namuose“.

„Kiek dar liko dienų, kai aš komandiruotėje? Kad tik nesupainiočiau“.

„Noriu valgyti kaip vilkas. Beje, ji skaniai gamina valgį“.

Jei moteris vyrui – vienos nakties nuotykis

„Na, ji visai nieko, bet Onutė vis dėlto geresnė“.

„Pagaliau ji nutilo... Galima ir atsipalaiduoti“.

„O, mergina su celiulitu...“.

„Negi ji galvoja, kad aš ją vesiu? Na ir kvaiša...“.

„Dieve, ir dėl jos aš sugaišau visą vakarą ir išleidau krūvą pinigų?“

„Kaipgi jos vardas?“

„Negi teks keisti telefono numerį? Juk užknis skambučiais! Reikia įtraukti jos telefono numerį į „juodą“ sąrašą.

„Reikia eiti užkąsti, pamiegoti porą valandų ir važiuoti, kol ji neatsibudo „.

***

Vardan teisybės reikėtų pasakyti, kad „neužmiegančių“ moterų mintys labai mažai kuo skiriasi nuo vyrų. Tik su pataisa į manikiūrą, naują plaukų stilių, suknelę. Tačiau, jei jūs pabudote, o jis vis dar šalia ir jo ranka padėta jums ant šlaunies, ir antklodė rūpestingai pataisyta - viskas puiku... ką jis begalvotų.

 
Komentarai (2)
Simai, o po sekso su žmona - apie meilužę? :D
Po sekso galvoju apie žmoną:)
Naujas komentaras