Kada bendravimą perkelti į... Facebook‘ą?

 
Šiandien dauguma mūsų naudojasi šio socialinio tinklalapio paslaugomis. O kodėl gi ne? Tai – puiki „užrašų“ knygelė: visada prireikus rasite svarbius kontaktus, net jei ir pamesite telefoną ar prarasite telefono numerius. Tačiau kyla klausimas: kada savo simpatiją pasikviesti „draugauti“? Dar prieš pirmą pasimatymą? Ar geriau šiek tiek palaukti, kol vienas kitą geriau pažinsite?

Neseniai atliktas tyrimas parodė (apklausta 3000 tyrimo dalyvių), kada dažniausiai patinkantis asmuo pakviečiamas prisijungti prie Facebook‘o kontaktų:

> Prieš pirmąjį pasimatymą – 26,6 proc.

> Po pirmojo pasimatymo – 21 proc.

> Po 2-4  pasimatymų – 26,9 proc.

> Laukė, kol kitas asmuo tai padarys pirmiau – 13 proc.

> Tik tada, kaip suprato, kad santykiai – ilgalaikiai 12,5 proc.

Gana keista, kad kai kurie asmenys pasikviečia „draugauti“ dar prieš pirmąjį pasimatymą, tačiau taip elgęsi tyrimo dalyviai teigia, kad taip galima  nuspręsti, ar asmuo tau yra tinkamas. Kadangi Facebook‘e dažnai viešinamos laisvalaikio bei kitokio pobūdžio nuotraukos, skelbiamos mėgstamų dainų nuorodos, rašomi įvairūs komentarai, galima geriau susidaryti įspūdį, ir... jei ne viskas patinka, pasimatymą atšaukti.

 Tyrimo dalyviai, kurie teigė „susidraugavę“ Facebook‘e tik po kelių pasimatymų, teigė, kad patys nenori rodyti savo profilį mažai pažįstamiems žmonėms, todėl ir neskubėjo pridėti prie kontaktų.

Vis dėlto, pagalvokime: gal vis dėlto kai kuriuos dalykus įdomiau išsiaiškinti patiems nei pamatyti Facebook‘e?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras