Kada laikas pamiršti susižavėjimo objektą?

fotolia-88216142-subscription-xxl-70881066.jpg
 
Susižavėjimas visada jaudina nuo pat pradžių. Negalite nesišypsote, kai galvojate apie susižavėjimą keliantį žmogų ir jaučiate drugelius pilve, kai esate kartu. Susižavėjimas verčia kasdien tikėtis ir laukti. Idealu, jei jūsų meilės objektas tą patį jaučia jums. Tačiau, deja, taip nutinka ne visada, todėl turėtumėte žinoti kada laikas pamiršti ir judėti į priekį.

Kai žmogus tikrai patinka, labai lengva laikytis vilties, kad tarp jūsų kas nors nutiks. Nėra nieko blogo, jei esate optimistas, tačiau, jei susižavėjimas trunka per ilgai, tai gali sugriauti jūsų gerovę. Mus gali įskaudinti atstūmimas, o kartais atstumtieji ima galvoti apie save neigiamai. Kai suvokiate, kad žmogus, kuris jums patinka, nesijaučia taip pat, visi geri jausmai virsta negatyvu sau. Atstumtieji neretai ima kvestionuoti savivertę ir siekia patvirtinimo to žmogaus, kuris jį atstūmė.

Gera naujiena ta, kad galite apsaugoti save nuo šių spąstų. Štai ženklai, kurie rodo, jog laikas pamiršti susižavėjimo objektą ir judėti toliau:

Jis kalba apie susitikinėjimą su kitais žmonėmis

Jei žmogus jaučia romantiškus jausmus, greičiausiai su jumis nesidalins detalėmis apie savo romantinį gyvenimą. Jei jis kalba apie tai kaip susitikinėja su kitais žmonėmis ar naudojasi pažinčių svetainėmis, kai judu susitikinėjate, tai greičiausiai jis mato jus kaip draugą. Iš draugystės pereiti į romantinius santykius nėra neįmanoma, tačiau svarbu stebėti susižavėjimo objekto elgesį. Jei jis rodo ir kitus ženklus, kad jumis nėra susidomėjęs, tai aiškus požymis, kad reikia judėti į priekį.

Jis niekada neinicijuoja kontakto

Kai kurie tiesiog nemoka susirašinėti ar paskambinti ir jūs neturėtumėte spręsti tik pagal tai. Tačiau, jei jūs visada inicijuojate pokalbį, turėtumėte atsitraukti ir pažiūrėti kas nutiks. Jei iš žmogaus nieko neišgirsite per savaitę, tai labai aiškus ženklas, kad jis apie jus negalvoja taip kaip jūs apie jį. Žinoma, gali būti, jog jis užsiėmęs, tačiau, jei žmogui tikrai patinkate, jis ras minutę, kad parašytų jums trumpą žinutę.

Kartu praleidžiate daug laiko, bet nieko neįvyko

Kai du žmonės jaučia potraukį vienas kitam, laikas iki tol kol tai paaiškėja neprailgsta. Žmonės skaito kūno kalbą, net jei patys to nesupranta. Jei jums patinka žmogus, jūs siunčiate jam tokius kūno signalus pats jų sąmoningai nesuvokdamas. O jei jūs patinkate žmogui taip pat, jis priima signalus ir siunčia juos atgal. Todėl, jei daug laiko leidžiate kartu ir nieko nevyksta, gali būti, jog partneris nesijaučia taip kaip jūs. Visada galite likti kantrus ir laukti, tačiau pasakydamas kaip jaučiatės padarysite sau paslaugą. Iš pradžių tai gali pasirodyti sunku, tačiau bent jau žinosite tiesą.

Jūs nesuprantate ko iš jūsų norima

Jei savo situaciją apibūdintumėte kaip „sudėtingą”, gali būti, jog laikas judėti į priekį. Tai dažniausiai reiškia, kad negaunate pagarbos, dėmesio ir tokio įsipareigojimo, kokio ieškote. Tiesiog paleiskite tą žmogų iš savo minčių ir toliau ieškokite.

Draugai jums sako apsvarstyti kitus variantus

Jūsų draugai nori jums tik geriausio. Didelė tikimybė, kad apie šią situaciją jiems pasakojote. Todėl, jei jie jums sako, kad laikas judėti į priekį, taip ir padarykite. Draugai dažnai mato tai, ko jūs nepastebite. Laukdamas negalėsite ieškoti tokių santykių, kokių trokštate. Gyvenimas trumpas, todėl kam laukti? Tiesiog išreikškite save ir judėkite į priekį.

Jūs mėginate iššaukti jo reakciją, tačiau negaunate to ko tikėjotės

Kartais žmonės naudoja atvirkštinę psichologiją, kad patrauktų patinkančio asmens dėmesį. Pavyzdžiui, imama žaisti sunkiai pasiekiamą tam, kad patinkantis žmogus turėtų labiau pasistengti. Tačiau tokie žaidimai niekada nesuveikia. Flirtas su kitais prie to žmogaus tik jį atstums ir taip pat jis ims manyti, kad juo nesidomite. O jei žmogus supras, kad žaidžiate, tai gali būti labai atstumiantis faktas jam. Todėl kam rizikuoti? Svarbu nepamiršti, kad pasitikėjimas savimi yra daug svarbesnis, nei žaidimai.

Imate kvestionuoti savivertę

Natūralu jausti liūdesį, kai jausmai nebūna abipusiai. Tačiau tai tampa nesveika, kai imate galvoti, kad nesate vertas meilės ir kas su jumis kažkas ne taip. Niekada neturėtumėte reikalauti meilės ar svarstyti apie savo savivertę tam, kad būtumėte priimtas patinkančio asmens. Jei jūsų jausmai verčia kvestionuoti save, laikas judėti į priekį. Jei žmogus nepastebi koks esate nuostabus, jis to tiesiog nevertas.

Geriausias būdas pamiršti susižavėjimo objektą, tai pažvelgti į situaciją kitaip. Jūs esate nuostabus, o tai, kad kažkam nepatinkate šio fakto nekeičia. Leiskite sau pajausti skausmą, tačiau nepamirškite savistabos. Naudokite taip kaip kurą ir motyvaciją asmeniniam tobulėjimui.

Visada skaudu, kai į jausmus neatsakoma, tačiau tai ne pasaulio pabaiga. Viską galite pradėti nuo pradžių, pasaulyje daugybė žmonių. Jei judėsite į priekį, rasite tinkamą partnerį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras