Kada miršta meilė?

image-20160411-21959-ps6nll(1).jpg
 
3 komentarai
Kada įsimylime jaučiamės pakylėti ir priklausomi nuo žmogaus, kurį mylime. Kai mylime mes užsidedame rožinius akinius ir į viską žvelgiame optimizmo ir meilės kupinomis akimis. Tačiau praėjus didžiosios euforijos laikotarpiui, kada kvaitulio poveikis baigiasi, mes prablaivėjame ir imame pastebėti daugybę mylimojo ydų, su kuriomis susitaikome, imame tikėti, kad jis pasikeis ar bandome tai pakeisti!

Tačiau tikra tiesa yra tokia, kad žmonės keičiasi sunkiai, o kai kalbame apie meilę, kur kas svarbiau yra ne bandyti pakeisti partnerį, o susitaikyti su žmogumi tokiu, koks jis yra. Bet deja, tai pavyksta ne visada. Viena, yra susitaikyti su mylimo žmogaus minusai, kas kita – tuos minusus  išgyventi ir būti jų sužalotam... 

Taigi, kokie pagrindiniai antrosios pusės minusai turi valdyti, kad meilė mirtų, dingtų ir tiesiog išnyktų!

Nesuprantu tavęs ir suprasti nenoriu. Tiesiog draudžiu!

Kartais gyvendami santuokoje mes manome, kad priklausome vienas kitam ir galime savo antrajai pusei ką nors leisti arba uždrausti. Ir tame yra daug tiesos. Juk neretai vyrui arba moteriai į galvą šauna ne pačių protingiausių minčių ir idėjų, tad būtų neatsakinga nebandyti perkalbėti  ir pakeisti mylimo žmogaus nuomonės vienu ar kitu klausimu. Bet jei veiksite paprastesniu būdu ir tiesiog įjungsite draudimo rėžimą, tai bus pirmi žingsniai dingusios meilės link…

Aš tau nieko – tu man viską

Santykiai ir meilė, tai abipusiai mainai. Partnerystėje du žmonės turi stengtis vienas dėl kito ir mažiau reikalauti. Jeigu jūsų pastangos lieka neįvertintos, o tik nuolat sulaukiate priekaištų ir kritikos, meilė truks tiek, kol jums vieną dieną tiesiog atsibos maitintis tokiais “mainais”. 

Nėra pagarbos

Kartais mes pasikarščiuojame ir negalime suvaldyti savo emocijų, trankome duris ar iš burnos paleidžiame keiksmažodžių laviną. Kartais tik konfliktinės situacijos padeda mums suprasti vieni kitus.Tačiau, kad ir koks pykčio priepuolis ištiktų, privalote suprasti, kad mylimo žmogaus negalima koneveikti, plūsti įvairiausiais žodžiais ir demonstruoti agresijos. Pagarbos nebuvimas, tai  paskutinis žingsnis meilei nužudyti. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Labai greitai dingsta meilė, kai sužinai kad vyras neištikimas. Atleisti, susitaikyti su priklausomybėmis ydomis galima, bet tik ne su iždavystėmis.
ir JI galvoja, saugo save, nes mano KAD VYRAS ISTIKIMAS... o jis jau senai Londone birbina kita :D
meile zusta kai mergynai norisi daug o vyras isvaziuoja i uzseni dirbt, ir galvoja kad ji istikima!
Naujas komentaras