Kada pasimylėti su nauju partneriu?

 
2 komentarai
Kada tinkamiausias metas pasimylėti – ar tai padaryti jau per pirmą pasimatymą, ar per trečią-ketvirtą? Galbūt vertėtų dar šiek tiek palaukti ir padaryti tai, kada vienas kitą geriau pažinsite?

Psichoterapeutė Tina B. Tessina teigia, kad per anksti pasimylėjus su Jums patinkančiu žmogumi, tai gali „užtemdyti“ tolimesnį jūsų bendravimą: „Jei iš karto šoksite į lovą, tai gali trukdyti jums pažinti vienas kitą. Viskas gerai, jei norite vienos nakties nuotykių, tačiau, jei norite rimtų santykių, reikėtų šiek tiek palaukti.“

Psichoterapeutė teigia, kad nebūtina laukti labai ilgai, tačiau vertėtų nueiti bent į kelis pasimatymus, kurių metu galėsite išsiaiškinti, ar sutampa jūsų požiūriai, ir ar įsivaizduojate save kartu su šiuo asmeniu... ne tik miegamajame. Nors kartais atrodo, kad seksas gali sustiprinti santykius, tačiau visų pirma reikėtų geriau pažinti žmogų. Jei vienas kitą traukiate, jei truputį palauksite, aistra gali būti dar didesnė, o jei paskubėsite, tarp jūsų nebeliks jaudinančios paslapties.

Taigi, seksas per pirmąjį pasimatymą – nėra pati geriausia idėja. Jei labai skubate, vertėtų palaukti bent savaitę ir nueiti bent į tris ar keturis pasimatymus. Laukimas ir fantazavimas gali dar labiau sustiprinti geismą.

Suaugusiems.lt

Per kelintą pasimatymą vertėtų pasimylėti?
 
Komentarai (2)
per pirma pasymatima myletis nesamone...seksas nebus idealus...
mes su vyru pasimylejome per pirma pasimatyma ir nesigailime, nes iskart artimai susipazinome, ir tarp musu aistra atsirado, taigi manau jei jau zmogus tau tinka kogi nepasimyleti, gali buti net geriau kai nesiruosi o va taip gaunas, mes jau 4 metai kaip kartu ir jau vaikutis sia vasara gime ir susituokem ir laimingai gyvenam :)
Naujas komentaras