Kada verta pavydėti: 6 klastingiausi gerbėjų tipai

jealousy-960x640.jpg
 
Norint laimėti moters širdį, neužtenka apipilti jos dovanomis. Puoselėdami tarpusavio santykius siekiate išsaugoti pasitikėjimą, tačiau tuo pat metu privalote apsaugoti ją ir nuo kitų vyrų. Juk kaip ir kiekvienas šiuolaikinis žmogus, taip ir jūsų moteris, nevengia viešumos ir neatsisako savo laisvalaikio. O tada kyla rizika sutikti kitą. Taigi, kokie gi tipai gerbėjų yra patys pavojingiausi?

Buvęs vaikinas. Jis žino visas jos silpnybes ir tai kas jai patinka, ir kas ne. Jis kadaise ją bučiuodavo, apkabindavo ir net pabusdavo rytais šalia jos. Viskas atrodo buvo taip seniai ir dabartyje jiedu yra tik draugai. 

Ar yra priežastis pavydėti? Tikrai, taip. Vieną vakarą, kada jūsų santykiai bus pasiekę “aukštą įtampą”, labai tikėtina, kad buvęs jos vaikinas bandys paguosti ir nuraminti jūsų mylimąją. Taurė vyno, sentimentalūs prisiminimai, pažįstamas kvapas, balsas kaip mat padidina riziką padaryti labai didelę klaidą. Be to, tarp daugelio merginų, seksas su buvusiuoju nėra laikoma dideliu nusikaltimu, tad šiuo atveju jūs ne tik nesužinosite tokio fakto, bet jūsų širdies valdovės  nė nekankins sąžinės graužatis. 

Patarimas: šiuo klausimu ultimatumumo paskelbimas yra visiškai suprantama vyro reakcija. Ji privalo pasirinkti: draugystė su ex ar santykiai su jumis. 


Vaikystės draugas. Jūs turite teisę jos reikalauti nutraukti santykius su buvusiu vaikinu, tačiau jokiu būdu ne su draugu, su kuriuo ji susipažino darželyje , mokyklos suole ar universitete. Jei ji sako, kad jos draugas jai yra kaip brolis, greičiausiai ji jums nemeluoja.

 

Ar yra  priežastis pavydėti? Greičiau ne, nei taip, o draugystė tarp vyro ir moters – įmanomas reiškinys. Žinoma, tai dar nereiškia, jog mokyklos laikų draugas nėra įsimylėjęs jūsų išrinktosios ir nejaučia jai geismo bei aistros. Tačiau jei  jūsų moteris šiam puoselėja tik broliškus jausmus, pavydėti neverta.  Reta padori moteris laikytų tokį savo draugą bičiuliu, jei šis negalėtų apsieiti be dviprasmių užuominų ar veiksmų. Tad, kad ir kokius jausmus jaučia jūsiškės draugas, greičiausiai jis ją gerbia ir džiaugiasi galėdamas tiesiog būti jos draugijoje.

Patarimas: nebandykite nutraukti tokios judviejų draugystės. Bandydami sugriauti jų santykius, tik savuosius pastūmėsite į negandas ir taip parodysite, kad nepasitikite savo antrąja puse bei nevertinate to, kas jai brangu. 


Naujas draugas. Plepūnas ir charizmatiškas rašytojas su kuriuo jūsų draugė susipažino vairavimo mokykloje, bibliotekoje, muziejuje ar parodoje. Juos sieja bendri interesai ar  konkreti vieta.

Ar yra  priežastis pavydėti? Šis gerbėjo tipas yra šiek tiek pavojingesnis. Ką tokiu atveju daryti? Stebėkite pavojau ženklus. Jei pastebėjote, kad per trumpą laiką jie pradėjo šnabždėtis, namuose vis “pagaunate” ją susirašinėjant su naujuoju draugu bei pastebite tarp jų užsimezgusį flirtą, reikia veikti iš karto.


Kolegos ir bosas. Bendros darbo užduotys, komandinis darbas, šiek tiek malonių siurprizų, arbatos gėrimo ceremonijos ir firmos pasilinksminimai. 

Ar yra priežasčių pavydėti? Taip, yra. Tačiau savo pavydu ir įsismarkavusiomis emocijomis vargu ar ką pasieksite. Jei jūsų antroji pusė turi mėgiamą darbą ir gali pasigirti ją supančiais gerais bei įdomiais žmonėmis, ar nebūtų per daug despotiška riboti jos darbo reikalus ir kažką drausti. Ar jaustumėtės geriau, jei ji dirbtų nemėgiamą darbą ir ją suptų žmonės, kurių ji nekenčia ir neturi jokio noro su jais bendrauti? Jei sakote, taip, vadinasi asmeninė mylimosios laimė jums visai nesvarbi ir skyrybų priežastis nebūtinai turi būti neištikimybė. Vieną dieną jai  gali tiesiog  pabosti  jūsų griežta kontrolė ir jos asmeninio gyvenimo  varžymas.

Patarimas: svarbu yra atrasti aukso viduriuką tarp darbo ir mylimo žmogaus, o karjera neturėtų užgošti brangiojo interesų. 

Homoseksualus draugas. Mielas ir draugiškas vaikinas, kuris turi tam tikrų mergaitiškų polinkių (pavyzdžiui, vaikščiojimas po prekybos centrus, grožio salonus, soliariumą). 


Ar yra priežasčių pavydėti? Ne, tačiau pirmiau įsitikinkite, jog jis tikrai yra netradicinės orientacijos. Nesiūlome jums rodyti jam simpatiją, tiesiog stebėkite, kokias dovanas iš jo gauna jūsų mylimoji. Jei tai ganėtinai brangios dovanos (kelionė ar papuošalai) vertėtu sunerimti. 

Laisvalaikio draugas. Jis jogos ar sporto treneris, kūno kalbos mokytojas, burtininkas, kuris jūsų draugėje atrado paslėptą talentą. Jiedu susiskambina, treniruojasi ir užsiima juos siejančia bendra veikla (pavyzdžiui, astralinėmis kelionėmis ar kitokiomis sesijomis). 

Ar yra priežasčių pavydėti? Turbūt. Nesavanaudiškasis sensėjus, skleidžiantis gyvenimo pamokas ir už tai neprašo jokio atlygio. Tikriausiai sunku būtų neįžvelgti tame ko nors  keisto.

Patarimas: pasinaudokite mokytojo išmintimi ir jūs bei lankykite tam tikrus užsiėmimus kartu (bent kurį laiką). Stebėkite išmintingojo mokytojo darbą. Vyrai kur kas geriau geba atskirti šarlatanus ir slaptų kėslų turinčius asmenis negu moterys.


Pasitikėjimas ir asmeninė laisvė – gerų santykių pagrindas. Tačiau kartais, aklas pasitikėjimas gali būti pernelyg pavojingas. Tad pasitikėdami savo antrąja puse, pasikliaukite ir “šaltu” protu, o kartais leiskite atsiskleisti ir detektyvo gebėjimams. 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras