Kada vyrai prisipažįsta meilėje ir kodėl?

pora-56f509b8b8777.jpg
 
2 komentarai
„Jei vaikinas neskambina, tai nereiškia, kad jis pametė tavo telefono numerį ar kaupiasi drąsos – jis paprasčiausiai nenori to daryti“, - taip kalba merginos. Tačiau netgi jei jis tau skambina, bučiuoja arba praleidžia su jumis naktį – tai taip pat gali nieko nereikšti. Ir ne dėl to, kad „visi jie tokie“ arba „nėra meilės pasaulyje“. Paprasčiausiai, visi myli skirtingai.

Myli – nemyli

Yra vaikinų, kurie prisipažįsta merginoms meilėje jau antrame ar trečiame pasimatyme. Tiesa, merginos keičiasi reguliariai – kas kelis mėnesius. Kodėl jie taip elgiasi? Nes tai malonu girdėti, malonu ištarti – tuo metu toks jausmas sklando ore. Ir negali tai pavadinti melu. Atminkite, kad žodis „myliu“ – tai ne sinonimas žodžių „tu pati geriausia“ arba „svajoju su tavim būti visą gyvenimą“. Jei jausmai stiprūs, jie atsispindi darbuose.

Tačiau yra ir tokių vaikinų, kurie žodį „myliu“ taria tik tuomet, kai jaučia gilius jausmus. Ir tai taria nuoširdžiai, įsigniaužę į mylimos merginos plaukus, šnabždėdami trokštamus žodžius jaudinančiu balsu. Tokiu atveju „myliu“ – yra tikra meilė, kai mylima už viską labiau pasaulyje, o ne čia ir dabar. Tačiau vėlgi merginos neapsigaukite – dar niekas jums nesipiršo, tad ir vestuvinių suknelių tikrai neverta žiūrinėti.

Gyvenime sutinkama ir „apskaičiuotasis myliu“ – kai vaikinas nori kažko gauti, nori atsiprašyti arba į merginos žodžius „aš tave myliu“ nėra kaip kitaip atsakyti, tik „aš tave irgi“. Tiesą pasakius, sunku įsivaizduoti, kiek šie trys žodžiai gali turėti kombinacijų ir įvairiausių atspalvių. Ir svarbiausiai, kad šių žodžių supratimas poroje sutaptų.

Spręsti, kokie rimti šie žodžiai asmeniniuose santykiuose, galima pagal kitus požymius – elgesį, santykius, švelnumą ir pasitikėjimo laipsnį. Ir jei visa tai atitinka lūkesčius ir svajones, žodžiai „aš tave myliu“ nuskambės nuostabiai ir būtent taip, kaip jums to norėjosi.

Paprasčiausiai pabučiuok?

Bučinys yra ne ką svarbesnis nei kad prisipažinimas, ir ne ką mažiau pasako apie jausmus. Tai tarytum cheminis testas, ar žmonės vienas kitam tinka. Dažniausiai vaikinai bučiuoja merginas, kad suvoktų, ar ji yra jam tinkama: ar tinkamas skonis, ar pojūčiai stiprūs.

Tiesa, yra tokių, kuriems nepatinka bučiniai, glamonės, glaustymaisi ir apkabinimai. Tokie dažniausiai bučiuoja merginas vien tik dėl to, kad šios tik to ir laukia. Tačiau tokiu atveju, bučinys nieko nereiškia.

Bučinys – tai nuotaikos reikalas. Kartais jis būna tartum logiška pasimatymo tąsa, pokalbio nukrypimas, o kartais jis perauga į audringą preliudiją. Juk manoma, kad bučiuojantis vyrai jau galvoja apie būsimą seksą, o moterys – planuoja tolimesnius santykius. Tuo tarpu bučinys nėra tikrų santykių garantas, tad reikia ieškoti kompromiso tarp moteriškų ir vyriškų lūkesčių, nes priešingai žmonija išmirs.

Seksas kaip seksas

Niekas taip nesuartina, ir niekas taip neatitolina dviejų žmonių, kaip seksas. Atsitiktinai prasidėjęs seksas gali peraugti ir į rimtus santykius, ir atvirkščiai – ilgai trukęs romanas gali iširti, vos tik pora permiegojo. Ir nereikia kaltinti, kad „vyrams tik tas terūpi“, o moterims – meilė ir romantika. Paprasčiausiai intymūs santykiai turi labai daug įvairiausių niuansų, tokių plonyčių, kad ir patys partneriai sunkiai paaiškina, kas įvyko.

Yra vyrų, kurie mano, jog seksas įtvirtina tikrus santykius: vyras gali apsimetinėti, nusileisti, siekti kompromisų pats su savimi, tačiau visa tai negali vykti lovoje. Svarbiausia, kas yra jaučiama sekso metu, o dar svarbiau – kas jaučiama po sekso. Jei santykiai nutrūksta vos po pirmos nakties, vadinasi, mergina tik padėjo vaikinui susigaudyti savo jausmuose.

Žinoma, daugeliui seksas – tai abipusio malonumo gavimas. Tokiu atveju niekas nieko nežada, tik patenkina vienas kitą ir išsiskirsto. Tai tik geras seksas.

Pirmasis seksas santykiuose yra labai svarbus. Čia slypi daug rašytų ir nerašytų taisyklių, o dar daugiau – išimčių, kurias gali suprasti tik vienas kitam skirtieji.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Kažkoks durns rašinys
Parasyta tik tam, kad parasyti. Kam reikia tokiu rasineliu?
Naujas komentaras