Kai geriausias draugas nori tapti meilužiu

 
4 komentarai
Sakoma, kad vyras ir moteris tiesiog draugais būti negalima. Vieni skalambija, kad tai melas, kiti – ilgainiui taip arti esančiam bei gerai pažįstamam žmogui pradeda jausti kitokius jausmus. Tačiau ką daryti, jeigu pastaroji situacija priimtina tik vienam asmeniui?

Jeigu geras draugas vieną dieną pareiškia, jog iš šių santykių nori kažko daugiau – tokia situacija gali būti nepatogi abiem. Kaip elgtis, kai pasiūlymas pereiti iš draugiško bendravimo į kur kas intymesnį moteriškosios pusės visiškai nevilioja?

Išlik tvirta

Nors šiam draugui ne kartą pasakei, kad jokių artimesnių santykių tarp jūsų nebus, tačiau, atrodo, kad jis tiesiog negirdi ir vis toliau laikosi įsikabinęs siekimo instinkto. Gali būti, kad pati siunti kokius nors keliaprasmiškus signalus. Galbūt tai tebuvo menka smulkmena, kuri privertė jį galvoti, jog turi stengtis dar labiau. Geriausias būdas tai išspręsti – susėsti ir pasikalbėti. Svarbiausia, kad šnekėtum drąsiai, tvirtai, aiškiai, be užuolankų, prisimindama prieš tai buvusius pokalbius, kad joks artimesnis ryšys tarp jūsų egzistuoti negali ir niekada negalės. Toks susitikimas turi galiausiai būti paskutiniu ir visa galutinai paaiškinančiu.

Neatsakinėk į jo klausimus „kodėl?“

Natūralu, jeigu asmuo pradės klausinėti, kodėl tau jis nepatinka ar kas su juo negerai. Į tokius klausimus atsakinėti negalima. Priešingu atveju, tai reikš šansą ateičiai – galbūt jis pasikeis taip, kaip to nori tu, ir po šių pokyčių jūs pagaliau galėsite būti drauge. Tikrai nenorėtum, jog taip nutiktų. Dėl to leisk žinoti apie savo jausmus. Pasakyk, kad jis yra nuostabus partneris, ir jog viskas su juo gerai, tiesiog tarp judviejų romantiškas ryšys neįmanomas.

Ar tikrai vis dar nori likti draugais?

Jeigu toks vaikinas tave tiesiog atakuoja bei vargina, sustok ir pagalvok ar iš viso verta tęsti draugystę. Ar santykiai su šiuo žmogumi iki rimtesnių jo ketinimų paaiškėjimo buvo geri ir artimi? Jeigu nutarsi, jog būtų kur kas paprasčiau, jeigu keliai geriau išsiskirtų, nesijausk nesmagiai. Natūralu, kad nekaip besiklostantys santykiai nutrūksta. Tu nusipelnei bendrauti su tokiais žmonėmis, kurie praturtina tavo gyvenimą, o ne jį iš tavęs atima. Jeigu nutartum, kad šiai draugystei vis tik lemta nutrūkti, leisk šiam žmogui eiti.

Parengta pagal Askdanandjennifer.com 

 
Komentarai (4)
To Arnoldas: draugystė=bičiulystė ar draugystė=seksas? :D
taip imanoma :D
o iš vis draugystė tarp vyro ir moters yra įmanoma??? :D
Niekad neturėjau geriausio draugo vaikino, tai kažkaip ir su tuo susidūrusi nesu, bet jaučius nekas būtų...
Naujas komentaras