Kai santykiai atšala – kalta moteris?

 
2 komentarai
Visi nori to paties: jaustis reikalingais, geidžiamais, gerbti save ir kitą, būti mylimais.

Bet štai moteris pajuto, kad jos ir vyro seksualiniai santykiai atsidūrė ties nuline padala: niekur kartu neina, neaptarinėja rimtų problemų ir apskritai jaučia, kad trūksta reikiamo dėmesio. Dažnai tokiais atvejais moteris užsikrauna ant savęs didesnę santykių naštą. Tuo tarpu partneris pasirenka pasyvų vaidmenį.

Kai santykiai atšąla – kaltos moterys?

Tokiais atvejais psichologai pataria moteriai susidaryti sąrašą, kur ji rodo per daug iniciatyvos. Ir skaitytų šį sąrašėlį kasdien, kad primintų sau, ko nereikia daryti. Tuo pačiu suteiktų galimybę pasireikšti ir savo partneriui. Nors sudėjus rankas laukti, kol vyras lovoje prisislinks ir apkabins, gali tekti pralaukti ir visą naktį, jei iki tol taip darydavo tik moteris. Žodžiu, nebejaučiant partnerio palaikymo, reikėtų labai rimtai peržiūrėti savitarpio santykius. tačiau taip pat didelė rizika visiškai nutraukti pildyti emocinę tuštumą. Mat gali atsitikti taip, kad partneris apskritai neturės ką pasiūlyti. Kodėl taip atsitinka?

Psichologai linkę kaltę versti moterims, kurios turi neigiamą įprotį menkinti save vyro akyse. Menkinti savo intelektą, sugebėjimus, pasiekimus, net savo talentą, kad neišgąsdintų ir nepajudintų jo pasitikėjimą savimi. Stengiasi iš visų jėgų dėl to, kad vyras labiau mylėtų ir gerbtų. O dažniausiai atsitinka priešingai...

Vyrai gerbia tas moteris, kurios spinduliuoja pasitikėjimu savimi

Moterų pastangos nueina šuniui ant uodegos. Pasak psichologų, moteris, slėpdama ar menkindama savo privalumus, tuo pačiu užmuša ir aistrą tarpusavio santykiuose. Nors vyrai to ir neparodo, bet juos traukia stiprios ir „tobulos“ moterys, o ne silpnos. Vyrai gerbia tas moteris, kurios spinduliuoja pasitikėjimu savimi. O moterys, įpratusios būti žemiau vyro, ilgainiui tampa pavaldžios, nuolankios, stengiasi jam paklusti ir įtikti. Pirmiausiai taip atsitinka dėl finansinės priklausomybės, dėl kurios aukoja savigarbą, savivertę, orumą, pasitikėjimo savimi jausmą. Ir dėl to, kad vyras labiau mylėtų. Taip nebūna! Tiksliau būtų, jei moteris leistų vyrui elgtis su ja taip, kaip ji nenorėtų, kad elgtųsi su jos dukterimi. Todėl psichologai vieningos nuomonės: moteriai tiesiog privalu išlikti oriai ir garbingai santykiuose. Gyventi baimėje, tuo pačiu kelti partnerio gailestį ir tenkintis trupiniais – pirmiausiai nepagarba sau.

Žmonėms būdinga prisitaikyti prie tos aplinkos, kurioje jie gyvena. Ir jei moteris nesijaučia komfortiškai, dažnai ji nieko nedaro, laukdama ar tikėdamasi, kol pati aplinka pasikeis. Tuo tarpu „medžiotojas“ jau pradeda dairytis į šalis. Todėl psichologai ir pataria susidaryti savo vertybių, pasiekimų, sugebėjimų, nuopelnų ir tiesiog gerų savybių sąrašą... kad įtikintų save tokios esančios.

 
Komentarai (2)
jiem atrodo, kad apie ju pimpalus sukasi pasaulis....ne vieni planetoj esat, atsikvosekit...
Todėl psichologai vieningos nuomonės: moteriai tiesiog privalu išlikti oriai ir garbingai santykiuose.......................... ,o jei tas orumas nukreiptas tik i save ir savo duktery ir vyras pradedamas laikyti tik kazkokiu priedeliu kuris viska namuose daro??? Kai tas orumas ir pasitikejimas savimi nusveria kazkoky tarpusavio rysy?? juk gana daznai tas pasitikejimas savimi vyrams po kurio laiko tampa tarsi peilis po kaklu juk 95% tokios moters nenugincysi ir vyras visuomet liks asilo vietoj ,nors moteris ir butu neteisi bet pasitikejimas savimi ir isdidumas neleidzia to pripazint ir tai zinau is gyvenimo praktikos,bei buvusio darbo...
Naujas komentaras