Kaip 2020 – aisiais atnešti šviežumo santykiams? 1 dalis

is-24077303-winter-couple-kissing-e1421648751978.jpg
 
Laimei, sutikome naujuosius 2020 – uosius metus, todėl laikas pažvelgti į save ir pamąstyti ko norite sau ir savo santykiams. Ar norite susižadėti? Ar norite geriau komunikuoti? Ar norite iš naujo pamilti savo partnerį? Kad ir kiek laiko esate pora, naujų metų pradžia suteikia šansą santykius atšviežinti.

Naujų metų pradžioje visi pasiryžę pokyčiams. Todėl panaudokite šį entuziazmą savo santykiams. Nepaisant jūsų santykių pažadų šiems metams, santykius atšviežinti tikrai lengva. Nusiteikite partnerį sutikti iš naujo kaip pirmą kartą. Pagalvokite apie tą jausmą, kuris apėmė pirmą kartą jį pamačius ir dėl ko pamilote tą žmogų. Kai į santykius žvelgsite kaip į visiškai naujus, lengviau susigrąžinsite jaudulį. Štai keli ekspertų patarimai kaip atšviežinti ir atnaujinti ryšį su mylimuoju.

Pasibučiuokite nors 6 sekundes

Užtęskite bučinį bent iki šešių sekundžių. Bučiuodamiesi taip ilgai paskatinsite oksitocino išsiskyrimą organizmuose, o šis hormonas mums padeda pajusti ryšį. Tai yra „bučinys su potencialu“. Ir net, jei šis bučinys neveda niekur toliau, jis vis tiek gali stimuliuoti seksualinę aistrą ir padeda kurti emocinį ryšį. Tegu tai būna dalis jūsų kasdienybės.

Atlikite ritualą praeičiai paleisti

Tam, kad 2020 – ieji iš tikrųjų suteiktų naują pradžią, labai svarbu paleisti negatyvias mintis ir jausmus, kurie trukdo jūsų santykiams būti tokiems, kurių norite. Pagiežą sunku nešiotis, o toks svoris netinka nei jums, nei partneriui ar jūsų santykiams. Paleiskite nuoskaudas ir nesutarimus ir sutarkite pradėti viską iš naujo.

Galite atlikti ritualą, kurio metu paleisite praeitį. Sudarykite sąrašą dalykų, kuriuos abu norite pamiršti ir sudeginkite jį ar suplėšykite į gabalėlius. Jei esate netoli vandens telkinio, galite paimti akmenį ir laikydami jį rankoje galvoti apie tai, ką  norite paleisti. Kai būsite pasiruošęs, meskite akmenį kaip galėdamas toliau į vandenį.

Išmokite vienas kito meilės kalbas

Naujųjų metų pradžia yra puikus laikas imti kalbėtis apie jūsų meilės kalbas arba tai, kaip partneris išreiškia meilę. Ar jis ją reiškia žodžiais ar jis rodo ją veiksmais? Labai svarbu suprasti kaip jūs ir jūsų partneris norite gauti meilę tam, kad žinotumėte kaip ją duoti. 

Sukurkite metų planą

Tam, kad iš naujų metų gautumėte kuo daugiau, užrašykite kelias mintis ir sukurkite planą kartu. Gal būt norite metinių proga išvykti kažkur dviese ar surasti naują hobį porai? Kai planuojate ir siekiate to kartu, tai gali padėti atkurti bet kokius santykius.

Jei į tą planą įeina kas nors naujo, tai gali suteikti jums ir partneriui galimybę pamatyti vienas kitą naujai.

Suplanuokite kassavaitinius susitikimus

Kai gyvenimas virte verda labai lengva pamiršti santykius to net nesuvokiant. Tam, kad 2020 – aisiais santykiai taptų jūsų prioritetu, suplanuokite kassavaitinius susitikimus su savo partneriu.

Kiekvienas žmogus į susitikimą turi atsinešti savo pasakojimus ir skirti susitikimui bent keletą valandų be išsiblaškymo. Toks susitikimas padės jums spręsti problemas ir aptarti jausmus.

Pakeiskite miegamąjį

Tam, kad į santykius įneštumėte naujos ir pozityvios energijos, išvalykite ir perdekoruokite savo miegamąjį. Sukurkite erdvę, kuri patiks jums abiem. 

Sutarkite spręsti problemas, kai jos tik atsiranda

Neprivalote būti ant skyrybų slenksčio, kad lankytumėtės pas porų terapeutą. Kartą ar du per metus su specialistu galite susitikti vien santykių „profilaktikai“.

O jei jūs patiriate sunkumus, aplankykite specialistą anksčiau, nei planavote. Nelaukite vizito, kad pamatytumėte ar turite problemų santykiuose, kuo ilgiau lauksite, tuo bus sunkiau atstatyti santykius.

Jei nenorite lankytis pas terapeutą, susitarkite spręsti bėdas vos joms pasirodžius. Jei jūs ką nors padarėte ar pasakėte, kas įskaudino kitą, įsitikinkite, kad prisiimate atsakomybę už savo veiksmus. Atsiprašykite ir pasistenkite pakeisti tai, kas nutiko, jei to reikia.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras