Kaip 2020 – aisiais atnešti šviežumo santykiams? 2 dalis

canva-loving-cheerful-happy-couple-taking-selfie-in-the-city-MADauXxThno.jpg
 
Pirmoje straipsnio dalyje jau aptarėme kelis būdus, kurie padės atšviežinti santykius, o šioje dalyje tęsime temą. Todėl skaitykite, nes sužinosite dar daugiau puikių ir lengvai įgyvendinamų patarimų.

Sakykite gražius dalykus apie partnerį kitiems žmonėms

Kritika neskatina elgesio pokyčių, ji sukelia nepasitenkinimą. Naujus metus pradėkite susitelkdami į partnerio gerus charakterio bruožus ir tai, ką jame vertinate. Taip pat svarbu tai išreikšti kitiems žmonėms. Tai gali net pakeisti jūsų požiūrį į partnerį.

Pasikalbėkite apie individualias svajones

Ką norite pats pasiekti 2020 – aisiais? Svarbu ne tik kalbėtis apie tuos tikslus ir siekius, kurių sieksite kaip pora, bet ir tuos, kurie yra jūsų kiekvieno asmeniniai. Tai gali pridėti šviežumo jūsų santykiams. Jei jūsų svajonės panašios, galėsite siekti jų kartu, o vienas kito palaikymas gali sustiprinti jūsų emocinį ryšį.

Atsisakykite jums nereikalingų įpročių

Pažvelkite į savo įpročius ir elgesį ir nuspręskite ar tai nekenkia jūsų santykiams. Naujieji metai yra puiki proga pažvelgti į save. Gal esate šiek tiek emocionalus, kai išgirstate kažką, kas jums nepatinka, o gal esate linkęs į agresiją ir dažnai pykstatės? Kai atrasite būdus, kuriais galite pagerinti savo elgesį, nepamirškite to ir dirbkite. 

Raskite smagią veiklą drauge

Naujai pradžiai reikia ne tik išmokti spręsti problemas ar atsisakyti blogų įpročių. Jei jūsų santykiai atrodo šiek tiek niūrūs, pasistenkite kurti daugiau smagių akimirkų kartu. Žaiskite žaidimus, flirtuokite vienas su kitu, pasinerkite į nuotykį ar išmėginkite ką nors, kas padės sumažinti stresą. Padarydami tai metų pradžioje, užduosite puikų toną visiems metams.

Kalbėkite apie seksą

Pasinaudokite naujais metais ir pasiteiraukite partnerio kaip jis jaučiasi dėl jūsų seksualinio gyvenimo. Seksualinė komunikacija yra geras sekso kokybės rodiklis santykiuose. Daugelis žmonių susilaiko nuo pokalbių apie seksą, nes bijo būti teisiami. Tačiau, jei metų pradžioje tai padarysite ir imsite kalbėtis, pokalbis gali būti labai produktyvus.

Sukurkite naujus santykių ritualus 2020 – iesiems

Santykių ritualai yra maži dalykai, kurie darome kasdien, kad jūsų ryšys liktų gyvybingas. Šie gestai maži, bet jie kupini meilės. Jei jūs papuolėte į rutiną, pamėginkite viską šiek tiek pakeisti. Vietoje susirašinėjimo per pietų pertrauką, susiskambinkite vaizdo skambučiu. Galite sukurti naujas tradicijas šventėms, gimtadieniams ar savaitgaliams, nes tai sustiprins ryšį. 

Ir nors santykius atšviežinti galite bet kada, naujieji metai tam tinkama proga!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras