Kaip “atimti” moterį iš kito vyro (I)

 
4 komentarai
"Taip gaunasi, kad kiti vyrai visada lenkia mane vienu žingsniu, kai kalbama apie moterų kabinimą. Problema tame, kad dauguma moterų, su kuriomis aš pradedu bendraut ir nutariu pabendraut artimiau, turi vaikinus, o kartais ir vyrus.

Labiausiai mane išmuša iš vėžių tai, jog apie vaikinus moterys užsimena tik po ilgo laiko tarpo. Tikriausiai jau atspėjote, jog galiausiai aš jaučiuosi veltui švaistęs savo laiką, ypač jei pokalbis buvo įdomus.

Spėju, kad yra labai mažas laiko tarpas per kurį reikia spėti čiupti gražią ir neužimtą moterį, kol nepasirodė kitas medžiotojas. Aplamai, yra šiais laikais Lietuvoje gražių ir vienišų merginų? Gal Tu žinai, kur jų galima rasti? Tiesą sakant pavargau aš nuo viso to laukimo. Kaip man “atimti” patinkančią moterį iš kito vyro? Rimtai, nusibodo laukti! Arba jos meluoja, kad atsikabinčiau, arba iš tiesų man taip sekasi, kad visos merginos, kuriomis susižaviu, būna užimtos.

Linkėjimai,
Tarkim Tomas"

Tarkim Tomai, aplink tiek daug vienišų gražių merginų, jog tu net neįsivaizduoji. Jos laukia ir trokšta būti atrastos. Merginos laukia savo Kolumbo, užkariautojo, kuris nužudys visus indėnus savo kelyje. Žinai, aš esu susidūręs ir su ištekėjusiom ir su išsiskyrusios, ir kokiom tik panorėsi, tad iš savo statistikos galiu pasakyti, jog šiais laikais moterys nuo 23 iki 30 metų (gražios) retai būna ištekėjusios, nes jos tikrai nori pasinaudoti visais savo malonumais. Visada yra toks faktorius: kai kurios moterys sako, jog turi vaikiną arba vyrą vien tam, kad tu “nuliptum” nuo jų. Gali būti, kad tu per daug spaudi ir lendi prie jų. Daugelis vyrų nesuvokia, ką kiekvieną kartą patiria moterys, einančios į pasimatymą. Po šimtų (ir aš nejuokauju – tikrai šimtų) vyrų, kurie bandė jas sugundyti ir įsitempti į lovą, gražios moterys užsimeta “šarvus”, kurie padeda greičiau atsikratyti visų persekiotojų. Štai čia ir atsiranda tas “aš turiu vyrą/vaikiną” ir t.t.

Geriau paklausk savęs nuoširdžiai,  ”Ar ji tikrai turi vaikiną ar ji tas sako vien tam, kad atsikratytų manęs?”. Ir kol tu klausi savęs šito, aš sakau: o kam tai rūpi? Vietoj to, ką daro dauguma (verkšlena, kad jos užimtos ir nieko neišeis, neverta bandyti), aš siūlau šiek tiek užsiimti archeologija ir pakasinėti. Galima pasismaginti, puikiai praleisti laiką ir sužinoti ar ji iš tiesų yra užimta, ar meluoja.

Galbūt ji turi vaikiną ir nenori su tavim turėti nieko bendro! O gal ji turi vaikiną, tačiau nori šiek tiek pasilinksminti, bet pradžiai nori gerai tave patestuoti (ar esi vertas nuodėmės). Tu niekada šito nesužinosi jei nesigilinsi ir netyrinėsi savo svajonių damos!

Tiesą sakant, man sekasi, nes bendraujant su moterimis kažkaip kalbos iki vaikinų/vyrų nenuklysta. Moku sudaryti įspūdį! Siūlau ir tau padirbėti ties savimi. Šiaip yra toks dalykas, kaip vyriškas solidarumas, arba “nedaryk kitam to, ko nenorėtum, kad darytų tau”. Vargu ar norėtum, kad tavo moterį kabintų koks nors patyręs vilkas, kuris su ja tik permiegos, o jūsų santykiai nuo to gali visiškai pasikeisti (jeigu jie rimti). Siūlau geriau patyrinėti “rinką”, nes laisvų merginų tikrai daug!

Nemindžiotas draustinis

Pradėkime nuo to, kad vilioti kito vyro moterį labai pavojinga. Taip darydamas tu mažiausiai užsitarnauji gero smūgio į savo snukelį. Tu net neįsivaizduoji kokios problemos ir pavojai tyko tavęs už kampo. Tačiau, kol esi jaunas (taip supratau iš tavo laiško), gali linksmintis ir bandyti atimti moterį iš kito vyro. Tuo labiau ji juk iškarto nieko nepasako (taip dažniausiai būna), tad kodėl nepabandžius. Galų gale moters niekas neverčia priimti tavo pasiūlymą. Jeigu ji sutinka, tikriausiai tu esi vertas arba jai visiškai nuobodu su kitu vyrų.

Prieš netgi pagalvojant apie tai, kaip atimti moterį iš kito vyri, tu turėtum laikytis trijų taisyklių, kurios padės išvengti galimų problemų (visų tikrai neišvengsi, šitą tau garantuoju, tad gerai pagalvok, jei pradėsi lįsti ne į savo daržą):

Draugai: a) čia net neturėčiau nieko aiškinti, viskas suprantama. b) visai kita situacija, jei tau kils minčių kabinti savo draugo merginą. Gali iškarto mesti tokias mintis lauk, nes draugo tau neatstos nei viena moteris. Tikri draugai niekada nebando vilioti savo draugų dabartinių/buvusių merginų. Kabinti draugo moterį – žemiausias dalykas, kurį gali padaryti. Tu neteksi tikrai brangaus žmogaus, kurio tau gali prireikti bet kada. Žodžiu, užmiršk ir išvaryk bet kokias mintis apie draugo merginų kabinimą. Tu juk nesi merga, kuri dėl vyro gali kišti pagalius į ratus savo draugei, bet apie moterų draugystę aš dabar nekalbėsiu.

Ištekėjusi moteris: bandyti kabinti ištekėjusią merginą labai “slidu”. Aš asmeniškai tikrai nenoriu būti kažkieno šeimos iširimo priežastimi, ypač jeigu yra vaikučių. Tai tiesiog niekšingas poelgis. Tačiau paskutinį žodį tarsi Tu ir moteris, kurią bandysi suvilioti.

Prieš pradėdamas (kai tikrai žinai, kad ji ištekėjusi) turėk omeny vaikų globą, skyrybas  bei psichologines problemas. Paklausk savęs “Ar aš esu pasiruošęs prisiimti atsakomybę ir galvos skausmą dėl vienos nakties nuotykių su šia moterimi?”.

Pažink vyrą: jeigu nuspręsi imtis veiksmų, aš rekomenduoju bent pabandyti išsiaiškinti, kas yra jos vyras, ypač jei planuoji užmegzti ilgesnį romaną. Įsivaizduok, kas tau būtų, jeigu tu susidurtum su policijos vadovo žmona arba kokio nors verslininko mergaite. Gyvenimas pradėtų staigia riedėti žemyn..

Dabar tu jau žinai pagrindines taisykles ir taip, kaip atimti moterį iš kito vyro. Dabar spęsti tik tau, ar gundyti kito vyro moterį. Kitoje dalyje papasakosiu apie labai efektyvią strategiją, kaip vilioti “užimtą” merginą. O dabar tiesiog linkiu draugauti su savo galva ir labiau tobulinti pasitikėjimą savimi bei visada būti tvarkingam ir gerai atrodančiam. Grožis – dar ne viskas, jei esi netvarkingas!

p. Meilužis

 
Komentarai (4)
Pala pala... Nesupratau... Kam atiminėt kažką iš kažko? Nuskambėjo pats pavadinimas tarsi mergina būtų daiktas, kurį reikia atiminėt... Juk reikia gerbti vienam kitą ir atitinkamų asmenų pasirinkimus. Gal rasti sau skirtą vienišą panelę geriau būtų. Šiaip rizikinga taip elgtis, nes netyčiom gali nukentėti ne tik fiziškai, bet ir morališkai :)
Lape, taigi buk kantresne, antroje dalyje autorius papasakos daugiau.
Klausimas buvo "Kaip?", o atsakyme girdisi tik "atmušinėjimo" nuo to darymo...
Oho, kaip tai pavojinga :D
Naujas komentaras