Kaip atpažinti: besimezganti draugystė ar tik seksas?

seksas1(8).jpg
 
2 komentarai
Tikriausiai kiekvienas (dažiau – kiekviena) esame girdėję pasakojimų, su kokiu šauniu vyru susipažino draugė, koks nuostabus buvo seksas... Ir kaip po to jis skambina ar ateina tik tuomet, kai trokšta intymių santykių. Reikia žinoti, jog viskas, kas vyko – tik magnetinių laukų ir gamtos instinktų sukurta fizinė trauka. Tai nereiškia, kad tas vyras – blogas žmogus, ko gero, jis galvoja, jog tai tik seksas ir niekas nuo to nenukenčia. O svarbiausia yra žinoti, kaip atskirti: tai tik seksas ar iš tiesų besimezganti draugystė? Štai pagrindiniai ženklai, jog apie jausmus galvoti neverta:

1. Kiekvieną kartą, kai susitinkate, jūs mylitės (dažniausiai, neveikiate nieko daugiau). Daugybė vyrų ir moterų palaiko tokius santykius vienam jų galvojant, jog netrukus užsimegs šis tas daugiau. Ne, tai – tik seksas.

2. Jis jus aplanko tik naktį. Pavyzdžiui, paskambina 10 valandą vakaro ir paklausia, ar galite susitikti vidurnaktį. Daugybė žmonių teisina tokius atvejus „jis tikriausiai labai užsiėmęs“ ir džiaugiasi, jog vis tiek randama laiko... Atminkite, tai – tik seksas.

3. Jis nenori niekur drauge eiti. Taip, buvimas namuose kartais – puiku, bet reikia nepamiršti, jog didžiulė dalis pasaulio yra ir už miegamojo ribų. Priešingai, tai – tik seksas.

4. Jis niekada nekalba apie šeimą ir draugus. Pagalvokite, ar žinote, kur gyvena jo tėvai, ar jis turi brolių, seserų ir pan. Jeigu ne, ko gero, tai – tik seksas.

5. Jis nenori nieko žinoti apie jūsų šeimą ir draugus. Jeigu partneris tuo nesidomi, o jums pasakojant – vangiai klausosi, ko gero, tai – tik seksas.

6. Skambučiai ar SMS žinutės visada turi seksualumo prieskonį. Retais atvejais, pasitaiko porų, dažniausiai bendraujančių tokiu būdu, tačiau dažniausiai tai – tik seksas.

7. Susitinkate tik tokiose vietose, kur yra galimybė pasimylėti. Jo ar jūsų namai, nuošali vieta gamtoje, gal net viešbutis... Jei taip, jus sieja tik seksas.

8. Jokių pernakvojimų. Susitinkate vidurnaktį ir 2-3 valandą jis jau nori eiti namo (arba bando netiesiogiai išprašyti jus). Tai – tik seksas.

9. Jūs kartu nevalgote. Ar kada girdėjote posakį „Pora, kuri dažnai valgo kartu – lieka kartu.“?

10. Tiesiai po sekso jis keliauja į dušą – žinoma, be jūsų. Paprastai po intymumo norime kiek pailsėti ar pasikalbėti. Jei tuo jūsų bendravimas niekada nesibaigia, tai – tik seksas.

11. Niekada nekalba apie gyvenimą už miegamojo ribų. Juk su branginamu žmogumi visuomet norisi pasidalinti kažkuo daugiau!

12. Neturite jokių kitų kontaktinių duomenų, tik telefono numerį. Ko gero, tai – tik seksas.

13. Be intymių dalykų kalbate tik apie tai, kada ir kur susitiksite. Tai – tik seksas.

14. Jis vengia jūsų viešumoje. Matėte jį ir jis apsimetė jūsų nepastebėjęs. Tai tikrai tik seksas!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Koks skirtumas,kiek kam metu... Toli grazu ne tik sesiolikmeciai taip elgiasi. Meile akla,su daug kuo taikstomasi,kad nors kelias akimirkas kartu pabut... Graudu:-(
Nu jeigu cia ka nors naujo suzinojot tam straipsnyje, tai turbut jums 16 metu
Naujas komentaras