Kaip atpažinti gerą meilužį

 
Dažnai vyras stebisi ir negali suprasti, kad jis – išvaizdus aukštaūgis, o moterys labiau kreipia akis į trumpakojį, kresno sudėjimo, gausiai plaukuotą vyrą. Užtat moterys dar nepačiupinėjusios mėgsta daryti išvadas mintyse: „šitas „kvazimodas“ tikriausiai karštas meilužis lovoje.

Brunetai ir ugningų plaukų vyrai – išradingi meilužiai

Yra daug požymių, pagal kuriuos moterys mėgina nustatyti, kaip tas ar kitas vyras elgsis lovoje. Suprantama, jas pirmiausiai domina jo seksualinis temperamentas ir pasididžiavimo apimtys. Laimė, kad šiuolaikinės moterys jau patikrino praktikoje daugybė teorijų ir išsiaiškino, kas svarbiausia sekso partneriuose. Bet vis dėlto jos norėtų, kad vyro puiki išvaizda, elgesys ir seksualinės galimybės būtų jame viename, o ne trijuose atskirai.

Nors ir nėra tikslių mokslinių duomenų, ar vyro plaukų spalva susijusi su jo seksualiniu aktyvumu, tačiau nepaisant to, moterys turi išvedusios savo teoriją (o gal ir praktiką), kad brunetai ir ugningų plaukų vyrai yra gerokai išradingesni meilužiai nei šviesiaplaukiai.

Tačiau, anot tyrėjų, atpažinti temperamentingą meilužį galima ir pagal jo plaukų struktūrą. Partneriams, turintiems silpnus plaukus, būdingas žemesnis nei vidutinis seksualinis aktyvumas, o tankios ir tvirtos ševeliūros turėtojams – aukštesnis nei vidutinis.

Aistringiausiais laikomi „beždžioniškos“ figūros vyrai

Remiantis prieš kiek laiko atlikto tyrimo duomenimis, bene pačiais aistringiausiais laikomi dvikojai patinai, turintys „beždžionišką“ figūrą: žemo ūgio, kresno ir tvirto sudėjimo, trumpų kojų. T.y. aiškiai primenantys mūsų protėvius, kai šie dar vaikščiojo keturiomis. Taip pat seksualumo įrodymas ir padidėjęs plaukuotumas.

O nosis jau seniai tapo bene labiausiai aptarinėjama stipriosios lyties kūno dalis. Priklausomai nuo jos formos ir dydžio moterys stengiasi nustatyti, kokiomis vertybėmis apdovanojo gamta šį vyriškos lyties sutvėrimą. Gyvavo net atskira teorija dėl nosies kuprelės. Pagal jos formą buvo galima atspėti ne tik vyro seksualinius pomėgius, bet ir jo lytinio organo diametrą. Tiesa, moksliniai tyrimai nepatvirtino nei vienos iš šių prielaidų.

Tačiau kai kuriuos dėsningumus dėl nosies dydžio vis dėlto galima išvesti: jei vyro nosis didelė ir masyvi, tai tikėtina, kad įspūdingais apimtimis pasižymi ir jo vienas svarbiausių ginklų, užkariaujant moterų širdis.

Beje, vyro pėda, kaip ir nosies dydis, daugelį metų nedavė ramybės moterų vaizduotei. Mat galvojama, kad kuo didesnė pėda, tuo didesnis ir vyriškas pasididžiavimas. Tačiau šiuolaikiniai tyrėjai paneigė ir šią prielaidą ir įrodė, kad jokių sąsajų tarp tų dviejų dalykų nėra. Užtat padaryti išvadą dėl vyro seksualinio temperamento galima ne iš jo pėdos, o kojų ilgio: kuo jos trumpesnės, tuo vyras seksualiai aktyvesnis.

Dažnai moterys būna neabejingos „kvazimodams“

Nepaisant to, moterų manymu, geras meilužis turi būti ne tik patrauklus, tvarkingas, pasitempęs, bet ir protingas, išsilavinęs, aktyvus, stiprus, turintis gerą humoro jausmą ir, suprantama, mėgstantis seksą. Tik toks vyras be didelio vargo gali nokautuoti savo aistringumu bet kurią moterį. Tačiau, žinoma, ne dailiosios lyties kompetencija aiškinti, kaip visa tai pasiekti, ypač jei tas sutvėrimas gąsdina aplinkinius vien savo išvaizda, įstengė baigti tik kažkiek klasių ir turi rinkinį žalingų įpročių.

Ir vis dėlto, kokie vyrai labiau patinka moterims? Kažkodėl galvojama, kad joms arčiausiai širdies – aukštaūgiai gražuoliai. Iš tikrųjų - tai seniai atgyvenęs stereotipas! Kaip manote, kodėl moterys dažnai būna neabejingos trumpakojams, kresno sudėjimo ir asimetriško veido bruožų „kvazimodams“? Kas taip traukia moteris juose? Charizma. Tiksliau, tai, kad sugeba ne tik gražiai pakalbėti, bet, svarbiausia, moka išklausyti moterį. Neprieštarauja, nepriekaištauja, neauklėja, nepamokslauja, o tiesiog mielai šypsosi ir nutaiso veidą, kad ji – protingiausia pasaulyje. Parodo, kad supranta ją be žodžių. Ir, aišku, jo velniškas seksualumas. Paskui tokius eina moterys, visiškai nepastebėdamos nei jo trumpų kreivų kojų, nei liliputiško ūgio, nei bulvinės nosies ir įsimyli iki nukritimo, nors tuo metu aplink sparną rėžia vyrai iš stuomens ir liemens.

Vienas ryškiausių gero meilužio įrodymų – apšepusi barzda

Žinia, daug moterų mėgsta švariai nusiskutusius barzdą vyrus. Tačiau nemažai ir tokių, kurioms labiau patinka matyti „vakarykščio nesiskutimo“ pėdsakus ant vyro veido. Apšepęs veidas taip vadinamu „Neapolio mafiozo“ stiliumi ypač buvo populiarus tarp vyrų po Antrojo pasaulinio karo Italijoje ir Prancūzijoje, kai pramonės industrija visame pasaulyje pajuto skutimosi priemonių stygių. Deficito laikai praėjo, o štai mada liko ir XXI amžiaus pradžioje tapo vos ne ryškiausiu vyriško seksualumo įrodymu. Vyras, apsirengęs klasikinio stiliaus kostiumu, derančiu su dailiai apšepusia barzda, atkreipia bet kurios moters dėmesį. O tai, kuriai dar tenka laimė prisiliesti skruostu prie „tris dienas neskustos barzdos“, perbėga per kūną erotiški virpuliukai.

Stipriai lyčiai daug lengviau reikšti mintis žvilgsniu

Nei viena moteris nepraeis pro šalį nepakėlusi akių į gražiai besišypsantį vyrą ar jo kerintį žvilgsnį, nors jis skirtas ir ne jai. Vyrai kaip vaikai. Taip pat keistai elgiasi ir gražiai šypsosi. Tiesa, gana retai.

Mat vyro akyse atsispindi jo susidomėjimas moterimi ir seksu. Vieni vyrai mėgina tai nuslėpti, kiti tuo naudojasi šimtu procentų, pavergdami moteris savo verčiančiu iš kojų žvilgsniu. Kai vyras galvoja „apie tai“, pradeda virpėti kūnas, nusėda balsas, suprakaituoja delnai ir spindi akys.

Moterys taip nesugeba. Todėl, kad vyrams daug lengviau reikšti mintis žvilgsniu. Jie net sugeba užmesti akį į moters vidų, ypač jei ten yra kas nors įdomaus ir juos ima trikdyti. Taip vyras gali nespėti ir nusirengti...

Aistringas meilužis – tai pirmiausiai jo požiūris į seksą, išreiškiamas mimika, gestais, žodžiais. Tik taip, kad nuo intonacijų ir balso tembro moteriai pereitų „elektros srovė“ per kūną.

Vyro aksioma – būti vyrišku

Tik kažkodėl vyrai dažnai ignoruoja tokias savo balso galimybes, nors ir žino, kad priklausomai nuo to, ką kalba ir kaip kalba, gali suvilioti ką nori, kur nori, kada nori ir be jokių didelių pastangų. Ten, kur yra moterys, vyras visada turi kalbėti seksualiai, nesvarbu, bendrauja su jomis dalykiškai ar asmeniškai. Tai turėtų būti įprastas jo elgesys, suprantama, neperžengiant padorumo ribų.

Tik moteris labai mažai domina protingos šnekos apie politiką, sportą, aukštąją matematiką. Vienas kaip reikiant įkaušęs vyras mėgino „kabinti“ moterį, padėjęs ranką ant jos kelio ir entuziastingai pasakodamas jai apie savo firmos „juodą“ buhalteriją.

Vyro aksioma – būti vyrišku, todėl vyriškumas dar yra ir vienas pagrindinių akcentų, pabrėžiančių jo seksualumą.

Pagrindinis seksualinio elgesio principas - atkreipti priešingos lyties dėmesį

O gerą meilužį iš veido galima nustatyti pagal du kriterijus: nėra ryškių požymių nuo visokių priklausomybių ir žalingų įpročių ir debiliškumo, bukumo pėdsakų tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme, kadangi veido išraiška yra bet kurio vyro seksualumo vizitinė kortelė.

Tačiau nepaisant to, žinia, žmogaus seksualumą formuoja genai, paveldimi iš tėvų ar senelių, kur pagrindiniai seksualinio elgesio principai - atkreipti priešingos lyties dėmesį. Kitas ne mažiau svarbus dalykas – fiziologija ir psichika: paveldimos ar įgytos ligos, sustiprinančios arba susilpninančios lytinį potraukį. Tuo pačiu sukeliančios ilgalaikius ar tumpalaikius pokyčius vyro intymioje gyvenimo sferoje. Net priklausomai nuo to, kaip berniukas buvo auklėjamas šeimoje, vaikų darželyje bei mokykloje taip pat turi įtakos jo seksualumui. O esant partnerystėje vyro aistringumas neatsiejamas nuo jausmų: susižavėjimo, simpatijos, potraukio, įsimylėjimo ir t.t. Tiesa, seksualumą kiek pakoreguoja patirtis, įgyta intymiuose santykiuose. Užtat sukūrus šeimą, buitis, kasdienybė pabrėžia arba užslopina vyro išorinę ir vidinę aistrą.

Seksas turėtų būti prioritetas žmogaus asmeniniame gyvenime

Tačiau bet kuris vyras gali vienaip ar kitaip padaryti įtaką visiems šiems faktoriais, išskyrus pirmąjį. Suprantama, kaip ir kitiems dalykams, taip ir „karštam“ temperamentui gali atsirasti ir nemažai šalutinių poveikių, kurie žlugdo seksualumą ar net jį sunaikina. Pavyzdžiui, prasta sveikata, taip pat nesibaigiančios stresinių situacijų problemos, atitraukiančios mintis apie seksą. Kompleksai, susiję su seksualine saviverte, nuovargis, nuobodulys, kai nėra stimulo palaikyti ar net pagerinti savo seksualumą. Тodėl ir atsitinka taip, kad vyras šį ratą uždaro monoseksu, kai seksualinis temperamentas nebesvarbu ir nebereikalingas.

Iš tikrųjų seksas turėtų būti prioritetas žmogaus asmeniniame gyvenime. Aišku, dorovė, moralė, dvasingumas – puikūs dalykai, bet jie, kaip ir seksualinis aktyvumas, turėtų pasireikšti be fanatizmo apraiškų.

Moteris pirmiausiai domina ne vyro tarpkojis, o jo užpakalis

Vyro užpakalis – tai jo seksualumo viršūnė. Nors ši stipriosios lyties kūno dalis nėra viešai ir atvirai aptarinėjama moterų, tačiau jos visada atkreipia dėmesį į vyriškų kelnių susiraukšlėjimą toje vietoje, kur dygsta kojos. Nors moterų įgimtas kuklumas ir drovumas neleidžia daugeliui iš jų drąsiai įvertinti gerus meilužius iš priekio, užtat jos puikiai tai daro jiems iš nugaros. Todėl bet kuris vyras turėtų žinoti, kad moteris pirmiausiai domina ne jo tarpkojis ir ten matomas iškilimas, o užpakalis. Visais laikais zona žemiau nugaros simbolizavo patinų lytinę potenciją. Nes tvirtas, raumeningas ir dailus vyro užpakalis – tai ir gera erekcija, ir ejakuliacija.

O tie, kas dar sugeba pabrėžti tą vietą prigludusiomis kelnėmis ir net nemėgina slėpti lengvą erekciją patrauklios moters akyse – uch, kaip „veža“!

Patyrusios moterys iš pirmo žvilgsnio atskiria homoseksualų vyrą nuo heteroseksualaus

Labai svarbu, kad vyras jaustųsi seksualiu. Tai daug paprasčiau padaryti, nei jam gali atrodyti. Svarbiausia, susikurti savitą, seksualiai traukiantį drabužių stilių. Žinoma, ne nutrintus džinsus, ne maišus primenančias, nenusakomo dydžio kelnes, iš kurių lenda satino medžiagos, rožinės spalvos „šeimyniniai“.

Visiems žinomas posakis, kad žmogus sutinkamas pagal drabužius, iš tikrųjų labai aktualus ir dabar. Mat žmogaus akis pirmiausiai reaguoja į tai, kas ryšku ir neįprasta ir tik po to pradedama analizuoti bei daryti išvadas: įdomus stebimas objektas ar ne? Nors dailaus sudėjimo, pasitempusio vyro figūra labiau atkreipia moterų dėmesį, nei pasmukusiomis kelnėmis, tačiau net ir tada maloniau matyti, kai kyšo ne „šeimyniniai“ su rožinėmis braškėmis, o išnyra užrašas stambiomis raidėmis: „Calvin Klein“.

Stiprioji lytis turėtų žinoti, kad moterys iš esmės be klaidų nustato sąsajas tarp vyro drabužių ir jo seksualumo, o labiau patyrusios iš pirmo žvilgsnio atskiria homoseksualų vyrą nuo heteroseksualaus, net jei jie būtų lygiai taip pat apsirengę ir nuo jų sklistų vienodai malonus aromatas. Vyrų kvapas veda moteris iš proto, ypač, jei tas kvapas iš naujausios Jeano-Paulo Gaultiero ar Givenchy‘o kolekcijos. Kaip sakė viena žinoma moteris: „ jei nuo jo kvepėtų kaip nuo mano buvusio, aš iš karto jam atsiduočiau“.

Vyras privalo būti seksualus net ir tada, kai miega

Kiekvienas vyras turi turėti savita stilių, kad moterims būtų lengviau susigaudyti, kokia jo seksualumo būsena tuo momentu. Pagal rengimosi stilių gerą meilužį galima nustatyti daug lengviau, nei pagal jo rašymo ar elgesio stilių visuomenėje.

Vyrams seksualinės išvaizdos prasme daug lengviau nei moterims, todėl, kad jiems iš esmės neegzistuoja nei amžius, nei kūno sudėjimas, nes ilgainiui prarandamos seksualinė galimybės kompensuojamos patirtimi intymioje gyvenimo sferoje. Kažkodėl vyrai galvoja, kad seksualumas atsiskleidžia tik lovoje, todėl ir reikia jį ten pademonstruoti. Tačiau geras meilužis supranta, kad jo seksualumas priklauso ne nuo turėtų moterų skaičiaus, o nuo to, kas glūdi jo galvoje ir smegenyse. Todėl jis žino, kad privalo būti seksualus net ir tada, kai miega. O jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių ši veikla apribojama, jokios kitos savybės, nustatančios vyro požiūrį į seksą pagal kokius nors išorinius ar vidinius požymius, nepadės.

 
Komentarai
Naujas komentaras