Kaip atpažinti, kad moteris – vienišė

 
6 komentarai
Buvo atlikta apklausa tarp vyrų, kurie įsitikinę, kad vienišė mergina gerokai skiriasi nuo nevienišos. Be to, pastebėti skirtumus galima iš pirmo žvilgsnio, o pasitikrinti – per antrą pažinties minutę.

„Vienišės moterys savotiška veido išraiška...“

Ką reiškia “savotiška”? Dauguma apklaustųjų apibūdino vienišės merginos veidą kaip „nepatenkintą“ arba „surūgusį“. Beje, vyrai atkreipia dėmesį, kad šis požymis pastebimas atitinkamose vietose ir situacijose. Pavyzdžiui, jei mergina su „surūgusia“ fizionomija pasirodo vakarėlyje, klube ar parke, vyrai galvoja: “ ji – vienišė, negali susirasti draugo“ ir panašiai. O jei mergina su tokia pat išraiška sėdi visuomeniniame transporte, ypač ryte, tai greičiausiai arba ji neišsimiegojo, arba ją kas nors užkliudė, arba praplyšo pėdkelnės.

„Vienišės moters ieškantis žvilgsnis...“

Tarp respondentų atsakymų, patekusių į tą kategoriją, buvo net ir toks: „vienišės merginos žvilgsnis kaip ir Marilyn Monroe, tarsi sakantis: „aš visa tavo! Тu – nuostabus vyras!“ Tuo tarpu kiti galvoja, kad vienišės merginos žvilgsnis „dega“. Žodžiu, versijų daug, o išvada viena: vienišę merginą galima atskirti nuo „užimtos“ pagal ieškantį žvilgsnį, kuris vyrams labai patinka. Bet tuo metu mergina turėtų atsidurti veidu į veidą su priešingos lyties atstovu. O jei jos degantis žvilgsnis, tačiau užsisklendžia savyje arba galvoja, kad jos niekas nemato, tai, anot apklaustų vyrų, greičiausiai tokia mergina jau yra ką nors įsimylėjusi.

„Vienišė mergina įvertina...“

Beje, tą požymį pastebi daug vyrų. Turima omeny akimirksniu kontaktas su galimu partneriu. Kas beatsidurtų ant vienišės merginos kelio – jaunuolis, gėjus ar nuostabus vyras, ant jos veido kaip mat atsiranda lombardo vertintojo išraiška. Iš pradžių ji įvertina, ar jai įdomus tas vyras ar ne. Paskui – jo patrauklumą. Po to – amžius ir jo gaunamos pajamos. Pagal merginos veido išraišką galima suprasti ir kokiu momentu ji pradės vertinti vyro šeiminę padėtį.

„Vienišę merginą išduoda akys, kupinos vilčių...“

Dauguma vyrų įsitikinę, kad „užimtoms“ merginoms labiau būdingas žemiškas žvilgsnis, todėl, kad jos jau nebesitiki sutikti kažką įdomaus ir nebėra prasmės. Be to, ištekėjusias jaunas moteris labiau domina šeiminės ir buitinės problemos, o ne vienišes – problemos su esamu partneriu.

„Vienišė mergina labiau rūpinasi savo išvaizda“

Anot vyrų, kuo mažiau moteris kreipia dėmesį į savo išvaizdą, tuo didesnė tikimybė, kad ji ištekėjusi. Gal ir yra kažkiek tiesos. Juk ištekėjusi moteris dažniausiai neturi kada labai užsiimti savimi, nes šeimai reikia skirti ne tik daug laiko, bet ir pinigų. Be to, ištekėjusios moterys dažnai „nusiramina“ dėl to, kad nebemato prasmės stengtis, nes vyras jau „paimtas“.

Tačiau yra tokia netekėjusių merginų kategorija, bet ir ne vienišių, kurios taip pat stengiasi atrodyti gražiai ir tvarkingai. „Netekėjusi mergina deda visas pastangas, kad artimas draugas ją vestų, todėl ir stengiasi tobulai atrodyti“, – pareiškė vienas iš respondentų.

„Vienišė mergina lengvai atpažįstama per šventes: kovo 8–ąją, Šv. valentino dieną, kai greta jos nieko nėra“

Tai panašu į pirmą punktą, tačiau čia turima omeny ne veido išraiška, o būtent tai, kad vienišė mergina per romantiškas šventes būna viena: be gėlių ir dovanų.

„Vienišė mergina dažnai eina į naktinį klubą. Beje, beveik visos merginos susirenka į diskotekas vienos...“

O gal mergina taip dažnai pasirodo klube dėl to, jog jos draugas to klubo didžėjus arba barmenas, padavėjas? Tai kur jai daugiau būti vakarais? „Nevienišos merginos iš karto pastebimos klube: jos nesižvalgo į šalis, nieko netyrinėja, neliūdi, neieško akimis. Jos eina į klubus ne todėl, kad susitiktų savo svajonių princą, o tik norėdamos pailsėti ir pasilinksminti“, – taip atsakė vienas iš apklausos dalyvių.

„Vienišė mergina žiūri įžūliai į vyrą, kai jis yra kitos merginos draugijoje...“

Žinoma, toks tvirtinimas tinka ne visoms vienišėms merginoms. Tačiau apklausos dalyviai neabejoja, kad vienišės akimirksniu praranda susidomėjimą vyru, jei greta jo atsiranda kita mergina.

„Vienišė mergina visados atrodo seksualiai...“

Daugumos apklaustųjų tvirtinimu, vienišę merginą galima atpažinti pagal apsirengimo stilių: trumputį sijonėlį, ilgus nagus, nulakuotus raudonu laku, permatomą palaidinukę, ryškius lūpdažius ir kitus akcentus, padedančius atkreipti vyrų dėmesį. Beje, niekas iš respondentų net nepagalvojo, kad toks rengimosi stilius labiau būdingas seniausios profesijos atstovėms. Tiesiog vyrams visos vienišės merginos asocijuojasi su seksualia išvaizda.

„Vienišė mergina dažniau vaikšto po parduotuves...“

Kodėl? Deja, bet nei vienas iš apklaustų vyrų nesugebėjo tai argumentuotai paaiškinti. Greičiausiai jie galvoja, kad vienišėms merginoms per išeigines nėra ką veikti, todėl ir vaikšto po parduotuves. O kitomis dienomis – priešingai: turi daugiau laiko, nei šeimos moterys ir neskuba po darbo namo virti vyrui vakarienę.

„Vienišę merginą nesunku atrasti internete...“

Ir štai pagal kokius požymius: vienišė mergina mėgsta išsirinkti sau labai skambų pseudonimą. Pavyzdžiui, “Kleopatra”, “karalienė Margo”, tiesiog “karalienė” , “Miledi”, “švelnus Angelas” ir t.t.

Vienišė mergina noriai bendrauja su vyrais, ignoruojančiais prisipažinimus, kad mergina su charakteriu, nepastovaus būdo ir t.t.. Vienišė mergina labai daug laiko praleidžia internete, ypač naktimis. Iš tikrųjų kuo jai daugiau tada užsiimti, juk neisi anksti miegoti.

„Vienišė mergina ieško pasiteisinimų...“

Anot apklausos dalyvių, vienišė mergina išsiduoda per pirmąsias pažinties minutes. Pirmiausiai ji stengiasi sužinoti, ar laisvas ją dominantis vyras. O be to, sielvartaudama dėl savo „nepilnavertiškumo“ ir vienišės padėties pradeda klausinėti iš kito galo ir iš karto leidžia suprasti, kad nesirengia tekėti ir brangina savo laisvę.

„Vienišė mergina dažnai keičia partnerius...“

Vieni vyrai galvoja, kad tokiu būdu ji ieško sau tinkamo gyvenimo palydovo, kiti labiau kategoriški: jausdama niekam nereikalinga, vienišė mergina užmezga trumpalaikius romanus. Be to dažnai su tais, kurie pasitaikė pirmi po ranka O blaškantis intymiuose santykiuose, atsiranda nepilnavertiškumo kompleksas. Tačiau tuo pačiu ji nori pakelti savo savivertę ir būti populiari tarp vyrų. Dar kiti vyrai galvoja, kad taip mergina stengiasi paimti iš gyvenimo kuo daugiau, kol leidžia aplinkybės ir statusas.

„Vienišės merginos itin švaru virtuvėje...“

Vyrai galvoja, kad vienišės merginos labai retai valgo namuose ir dar rečiau gamina valgį. Daug apklaustų vyrų taip pat pastebėjo, kad vienišės merginos šaldytuve paprastai nieko nebūna, išskyrus jogurtą ir kremą veidui. Nors, jei mergina pakvietė vyrą į savo virtuvę, tai jau tarsi savaime reiškia, kad ji – laisva. Žinoma, jei pakviestas vyras ne santechnikas.

„Vienišės merginos neina ten, kur eina ne vienišės...“

Vyrų manymu, merginos, ieškančios savo antrų pusių, neina į gėlių augintojų klubus, į parduotuves naujagimiams, vestuvinių suknelių saloną ir t.t. Jos eina į treniruoklių sales, vairavimo, kompiuterių mokymo kursus, statybinių medžiagų parduotuves Nors nei vienas iš respondentų nepagalvojo vieno labai paprasto dalyko, kad į treniruoklių sales eina norėdamos palaikyti gerą formą, o į automobilių remonto dirbtuves užsuko, nes pradėjo tekėti tepalas.

 
Komentarai (6)
:D na kur gi ne, vejas :D
bullshit, vyrai visiskai nusisnekejo, nk jie nezino
Susigadinau 7 minutes gywenimo skaitydamas sita straipsny (dar praleidau biski) pagauti ydomaus momento neina parasyta wisiskai nesamone..... nera vienisu merginu :D yra tik negrazios ir grazios durnos ir nedurnos
Is esmes,parasyta visiska nesamone. Gal tiesiog lengviau butu,jeigu paklaustum merginos tiesiai-sviesiai: " Ar,jus vienisa? "
Fantastika.;DD
Bent jau dauguma šio straipsnio.;p
ah tie vyrai, kartais jie jaučiasi tokie visažiniai :D
Naujas komentaras