Kaip atpažinti mergišių?

meiluzis-69965122.jpg
 
7 komentarai
Žavingas, dėmesingas, visada susidomėjęs, šmaikštus, mėgstantis flirtuoti – tiesiog tobulas vyras. Tačiau šios savybės gali byloti ne tik apie idealo atradimą, bet ir apie susidūrimą su saldžiuoju mergišiumi.

Tokie donžuanai žino, kaip elgtis, kad moteris jaustųsi ypatinga, išskirtinė ir galvotų esanti viena vienintelė. Skirtumas tarp iš tiesų gero vyro ir mergišiaus yra tas, kad pastarasis ieško kelio ne į širdį, o į tai, kas slypi po sijonu. Atskirti ketinimus kartais gali būti net labai sunku.

Tačiau moterų širdis pavergti, o po to pamesti mėgstantys žavuoliai tam tikru savo elgesiu gali siųsti ir įspėjimo signalus. Svarbiausia juos laiku pastebėti. Taigi, kokia elgsena gali kelti įtarimą?

  • Negaili komplimentų. Praėjus vos 15 minučių nuo pirmojo pasimatymo pradžios, išrinktasis jau kaip žirnius išbėrė, kad tu turi gražiausias akis iš visų, kad jis dar su nė viena mergina nebuvo toks atviras, kaip su tavimi, ir kad tu esi tokia nuostabi, jog tavęs tikrai taip greitai nepaleis? Tikėtina, kad tokiu savo elgesiu tik siekiama susukti galvą ir kuo greičiau prieiti prie vieno.
  • Painioja tave su kitomis. Nėra nieko blogiau, kai tave pavadina kitu vardu. Žinoma, klysti gali kiekvienas, tačiau, jeigu tai bent kartą pasikartoja – sunerimti verta.
  • Neturi geriausios draugės. Mergišiams nereikalinga platoniška draugystė. Kaip galima kalbėti apie tiesiog draugiškus jausmus, kai veikia šitokia potraukio chemija?
  • Nuolatos susidomėjęs savo mobiliuoju telefonu. Pastebėjai, kad net jūsų pasimatymo metu jis susirašinėja žinutėmis su kitomis merginomis? O galbūt akyse tiesiog sužaibuoja, kai meti susidomėjimo kupiną žvilgsnį į jo telefoną? Kad ir kaip skausmingai tai beskambėtų, tačiau tikėtina, kad jis domisi ne tik tavimi.
  • Tavo adresu vartoja itin daug epitetų. Tu jam esi brangioji, mažytė, saldainiukas, širdelė, zuikutė ir pan.? Merginą tai priverčia jaustis gerai, tačiau pačiam mergišiui tokie mažybiniai žodeliai tik padeda nesumaišyti merginų vardų.
  • Jo mama tave vadina kitu vardu. Jei naujas išrinktasis nutaria tave supažindinti su savo šeima, iš karto gali pagalvoti, kad į tave žiūrima rimtai. Tačiau gal jis tiesiog palaiko puikius santykius su artimaisiais? Jeigu naujo išrinktojo mama į tave kreipdamasi sugeba sumaišyti vardą, tikėtina, kad tokių pažinčių su sūnelio merginomis ji turėjusi jau labai daug.
  • Socialiniuose tinkluose tarp jo draugų vyrauja merginos. Ne gana to, šios siunčia žinutes, kuriose rašoma apie tai, kaip pasiilgo, apie ateinančius susitikimus ar siūlymus pasilinksminti. Įtarimo nekelia?
  • Jis – misteris ateitis. Mergišiai žino, kaip įstrigti merginai į širdį, kad ši susiplanuotų ilgą ir laimingą gyvenimą drauge. Jie nuolatos kalba apie judviejų ateities planus, keliones, nuolatos vartoja įvardį „mes“. Taip paprastai susukę galvą, jie lygiai taip pat nesudėtingai ir be kaltės jausmo atima šias iliuzijas.
  • Jis pripažįsta, kad yra mergišius. Sulaukus tokio prisipažinimo, rimtų santykių tikėtis neverta, nes tikrojo donžuano nepakeisi. Teks pasirinkti iš dviejų – arba kuo greičiau viską užbaigti, arba leistis į tokius pačius neįpareigojančius santykius.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
Taip va priraso nesamoniu poto jos niekuo netiki ir neirodysi kad ne mergisius...Taip ir lieki vienas niekam nereikalingas, nors esi saziningas zmogus, bet jinai straipsni skaite jinai zino
Panašumų daug yra... Nesinori tikėt, kad tai tiesa.
Cia visa tiesa apie mergisius.
nesamones cia tikrai
Kazkoks padrikas kratinys,su pretenzija i rimta,vos ne moksline studija...
Eina sau tie mergišiai, tik nervus gadina merginoms ir tiek.
vienas mano draugelis Rimas turi visas šias savybes... :D
Naujas komentaras