Kaip būti laiminga pora?

SML-7-Things-Happy-Couples-Do-Every-Day-6-696x454.jpg
 
1 komentaras
Kiekviena pora anksčiau ar vėliau susiduria su problemomis santykiuose, išgyvena kritines situacijas, kai atrodo, jog vienintelė geriausia išeitis - skyrybos. Tačiau atsiranda tokių, kurie visą gyvenimą nugyvena taikiai ir harmoningai, be didelių pykčių ar konfliktų. Todėl ne veltui kyla klausimas, kokia jų laimės paslaptis? Žmonių santykius tyrinėjantis ekspertas pateikia keletą kasdienių patarimų, kuriais pasinaudoję galėsite džiaugtis harmoningais tarpusavio santykiais. Tačiau atminkite vieną, gyvenimu džiaugtis galėsite tik tada, kai kiekvienas iš Jūsų sugebėsite atrasti dvasinę pilnatvę ir laimę pajusti širdyje savarankiškai.

Identifikuokite savo vietą ir vaidmenį gyvenime. Mūsų gyvenimą galima palyginti su kino filmu, tiek vienas, tiek kitas turi savitą scenarijų. Jau nuo ankstyvos vaikystės, sąmoningai to nesuvokdami atliekame savitą, originalų vaidmenį, kuris mus sieja su kitais asmenimis. Pavyzdžiui jei Jūs šeimoje esate pirmas vaikas, dažniausiai tėvai turi daug vilčių ir lūkesčių Jūsų atžvilgiu. Tikisi, jog būsite atsakingas ir elgsitės kaip rimtas suaugęs žmogus. Ar galbūt jūs esate jauniausias ir kalbėdami namiškiai švelniai Jus vadina kūdikėliu ar kitais mažybiniais žodžiais. Šiuos vaidmenis kiekvienas atsinešame į mūsų romantiškus santykius - kaip kūdikis, jūs visada reikalaujate dėmesio, ar kaip vyresnėlis - siekiate, jog valdžiai būtų Jūsų rankose. Galvojate kaip tai susiję su asmeniniais santykiais? Atsakymas labai paprastas, Jūsų atliekamos rolės savybės gali būti nepriimtinos mylimajam ir nejučia sukelti konfliktą. O tai santarvės ir sutarimo tikrai neatneš.

Reakcija. Atkreipkite dėmesį į tai, koks Jūsų elgesys ir reakcija būna kivirčo metu. Galbūt susierzinante ir akimirksniu paliekate kambarį, net nebandydami spręsti problemos? Arba kaskart jausdami mylimojo dėmesio stygių išpučiate didžiulį dramos burbulą? Nors užvaldžius stiprioms emocijoms sunku blaiviai mąstyti, todėl dažnai išsakome baisiausius žodžius, negalvodami apie tolesnes pasekmes. Tačiau pabandykite atkreipti dėmesį į blogąją savo elgesio pusę, kad kitą kartą daugiau nebekartotumėte tokių klaidų.

Viltys ir lūkesčiai. Šiomis dienomis tiek daug romantinių filmų, kuriuos pažiūrėjus, dažnas iš mūsų tikisi tokių pačių svaiginančių santykių, namuose nevystančių gėlių, kasdienio sekso ar kas rytinių pusryčių į lovą. Mielieji, tai būna tik filmuose, kaip jau žinote gyvenime viskas kitaip, daug paprasčiau. Todėl nesitikėkite, kad mylimasis elgtis lyg holivudinio filmo herojus. Nedėkite tuščių vilčių ir nelaukite stebuklo, būkite laimingi šiandien, šią akimirką, per daug negalvodami apie rytdieną. Dažnai žmonės idealizuoja antrąją pusę, o kai jos elgesys neatitinka jų susikurto paveikslo, skuba skirtis ir ieškoti kito partnerio. Išmokime žmogų priimti tokį, koks jis yra ir laimė Jus aplankys daug greičiau negu galite įsivaizduoti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
pora turi vienas kitu pasitikėti ir viskas bus gerai:)
Naujas komentaras